Friday, May 31, 2019

احمد جنتی: ترامپ را مانند شاه دفن می‌کنیم و آمریکا را لگدمال خواهیم کرداحمد جنتی: ترامپ را مانند شاه دفن می‌کنیم و آمریکا را لگدمال خواهیم کرد
احمد جنتی، رئیس مجلس خبرگان رهبری می‌گوید «ترامپ را دفن می‌کنیم و آمریکا را هم زیر پایمان لگدمال خواهیم کرد.»
به گزارش ایلنا، رئیس مجلس خبرگان رهبری روز جمعه، ۱۰ خرداد در حالی که در راهپیمایی روز قدس حضور داشت گفت: «همانطوری که شاه را خاک کردیم ترامپ را هم دفن می‌کنیم و آمریکا را هم زیر پایمان لگدمال خواهیم کرد.»
احمد جنتی که در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده بود، افزود: «هر قدم این حرکت لگدی بر سر ترامپ و آمریکایی‌ها و چوبی است که بر سر آن‌ها می‌زنیم.»

موهبت جنگ با ایران برای اسلحه سازان آمریکاییموهبت جنگ با ایران برای اسلحه سازان آمریکایی
گزارش مدیرعاملان شرکت‌های تسلیحاتی به بانکداران آمریکایی
 شرکت‌های اسلحه سازی ناظران بی‌طرف بحران جاری نیستند و برعکس بودجه‌های کلان برای لابی و نفوذ بر قانونگذاران و پنتاگون اختصاص داده‌اند .
هر چند همه به زبان می گویند «جنگ نمی خواهند»، اما هم در ایالات متحده ی آمریکا و هم در جمهوری اسلامی، گروه های قدرتمندی که «کاسبان جنگ» خوانده می شوند، در پی روشن کردن شعله های آتش هستند. در جمهوری اسلامی باندهایی نظامی و مافیآیی و غارتگر و آن دسته از سیاستمدارانی که بدون جنگ و بحران آینده ای برای حکومت متصور نیستند و در آمریکا، از جمله مدیران عامل شرکت های بزرگ اسلحه سازی که در این مقاله به آن ها اشاره شده است. این مقاله را لی فنگ در شماره ی ۲٨ ماه مه Intercept, Intercept Magazine نوشته است و توسط همکار اخبار روز لقمان تدین نژاد به فارسی برگردانده شده است.

رتبه جمهوری اسلامی در نرخ تورم و مقایسه ایران با کشورهای منطقه و منتخب جهان!
نقش «پرستوها» یا «روسپیان دستگاه‌های امنیتی» در حذف سیاستمداراننقش «پرستوها» یا «روسپیان دستگاه‌های امنیتی» در حذف سیاستمداران ایرانی «معصومه رشیدیان»، خبرنگار انصاف نیوز: «پرستوها» نام دیگر زنانی است که با استفاده از ویژگی‌های جنسیتی خود یا به‌ عنوان ابزاری برای جاسوسی در دستگاه‌های امنیتی کشورهای مختلف و یا توسط گروهی سیاسی در درون کشوری باز هم به عنوان ابزاری برای سوژه‌یابی و دام‌گستری بر سر راه سیاستمدارانی از جناح رقیب استفاده می‌شوند. در گزارشی که بخش نخست آن را در ادامه خواهید خواند ضمن گفت‌وگو با «عبدالله ناصری» به بررسی نقش پرستوها در حذف برخی سیاستمداران در دوره‌های مختلف پرداخته شده است.
به گزارش خبرنگار انصاف نیوز، استعفاهای متعدد در دولت‌های مختلف، از وزیر یک دولت تا شهردار و اعضای شورای شهر، بی اینکه دلایل اصلی آن شفاف و روشن گفته شود، همواره در ذهن عموم مردم سوال ساز بوده است. گمانه زنی‌ها از تخلفات اقتصادی و اخلاقی، تا مقبول نبودن شخص برای ارکان عالیه‌ی ساختار حکومت از مواردی هستند که پس از هر استعفا و حذف سیاسی به ذهن متبادر می‌شود.