Friday, February 22, 2019

رضا پهلوی: فحاشی به دیگران به نام طرفداری از من، تاکتیک جمهوری اسلامی استرضا پهلوی: فحاشی به دیگران به نام طرفداری از من، تاکتیک جمهوری اسلامی است
 شاهزاده رضا پهلوی با «محکوم» کردن افرادی که به نام طرفداری از او، به دیگران فحاشی یا هتاکی می‌کنند، تاکید کرد که چنین افرادی «خلاف مواضع» او عمل می‌کنند و وی «از آنها فاصله می‌گیرد.»
به گزارش سایت دماوند شاهزاده رضا پهلوی در عین حال تصریح کرد که برخی اکانت‌ها و کاربران شبکه‌های اجتماعی که خود را «طرفدار نظام پادشاهی» جا زده‌اند، با هتاکی به دیگران و فحاشی، به دنبال «بدنام کردن» طرفداران واقعی این سامانه و ایجاد «رعب و ترس» در مردم هستند.
به تصریح شاهزاده، این کار «تاکتیک رژیم» است و توسط جمهوری اسلامی مدیریت می‌شود.
او همچنین در بخش دیگری از این مصاحبه یک بار دیگر تاکید کرد که انتخاب شکل نظام سیاسی ایران با مردم ایران است و دامن زدن به بحث بر سر جمهوری یا پادشاهی نیز بازی در زمین جمهوری اسلامی است.

ناسا به دنبال یافتن حیات بیگانه استناسا به دنبال یافتن حیات بیگانه است
ناسا به تازگی یک تیم تحقیقاتی را گردهم آورده تا وجود موجودات بیگانه در سیارات دیگر را مورد بررسی قرار دهند.
 ناسا به تازگی از ایجاد مرکزی به نام "CLDS" خبر داده که هدف از ایجاد آن جست‌وجوی حیات بیگانگان است.
ناسا مدعی شده که به زودی علم قادر خواهد بود برای وجود حیات بیگانگان پاسخی قطعی ارائه دهد.
ناسا در این پروژه با محققانی خارج از این آژانس فضایی همکاری خواهد کرد تا هرگونه علائم موجودات فرازمینی را ردیابی کند.
"توری هولر"(Tori Hoehler) یکی از محققان ناسا و مرکز "CLDS" گفت: ما هم‌اکنون دارای تخصص‌های علمی و مهندسی لازم هستیم تا به سوال بزرگ وجود حیات بیگانگان پاسخ دهیم.
علاوه بر آن جامعه بزرگ دانشمندان امروزی نیز برای مواجهه با این چالش آماده هستند.
وی ادامه داد، ما برای رسیدن به بهترین نتیجه و دستیابی به موفقیت نیازمند ابزارها و راهبردهایی هستیم که ما را به سمت پیدا کردن زندگی در یک دنیای دیگر سوق دهند.
شرایطی که در این دنیاها وجود دارد، بسیار منحصر به فرد بوده و نه تنها از زمین متفاوت است، بلکه با جهان‌های بیگانه دیگر نیز تفاوت دارد.
قرار است در این پروژه ناسا با محققان "مؤسسه فناوری جورجیا"(Georgia Tech University) و دانشگاه "جُرج‌تاون"(Georgetown) همکاری کند.
زندگی در سیارات فراخورشیدی یکی از اهداف اصلی پروژه "جستجوی هوش فرازمینی"(SETI) ناسا است.
" TechnoSearch" وبسایت و پرتال آنلاین است که ناسا برای کمک به دانشمندان طراحی کرده است تا بتوانند به اطلاعات پروژه "SETI" دست پیدا کنند.

زن داعشی آلمانی: شب‌ حجله‌ام را در شکنجه‌گاهی پر از خون گذراندمزن داعشی آلمانی: شب‌ حجله‌ام را در شکنجه‌گاهی پر از خون گذراندم
چند روزی پس از آنکه شمیمه بیگم، زن داعشی بریتانیایی الاصل در صدر اخبار رسانه‌ها قرار داشت، یک زن داعشی آلمانی به نام «دریااو» نیز با تشریح اتفاقات مربوط به شب زفافش، نگاه رسانه‌ها را به خود جلب کرد.

به گزارش دیلی‌میل دریااو که یک داعشی 26 ساله آلمانی ترکی‌الاصل است، برای بازجوهای آلمانی اتفاقات شب زفافش را تشریح کرد؛ زفافی که در حجله خون و در یک اتاق مخصوص شکنجه گذشت.

این داعشی پیشین گفت که در دورانی که دچار ناامیدی شده و دنبال دنیا و زندگی جدیدی می‌گشت به تور داعش افتاد و به سوریه مسافرت کرد.

او در ابتدا با مردی به نام هیلز آنجلز در ارتباط بود و زندگی غم‌باری را می‌گذارند. پس از آن با یک مرد آلمانی دیگر به نام ماریو سکانیانیماکا از طریق اینترنت آشنا شد و او بود که دریا را به سمت داعش کشاند.

واگذاری ۲۵ ساله جزیره کیش به چینی‌هاواگذاری ۲۵ ساله جزیره کیش به چینی‌ها؛ شایعه یا واقعیت؟
خبر واگذاری جزیره کیش به چینی‌ها که از روز گذشته و در پی تذکر یک نماینده مجلس شورای اسلامی به حسن روحانی مطرح شده بود، توسط سازمان منطقه آزاد کیش تکذیب شد.
سن نوروزی نماینده رباط کریم در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه اول بهمن‌ماه در تذکری به حسن روحانی گفته بود: «خواهشمند هستیم درباره واگذاری کیش به دولت چین تجدید نظر کنید.»
پیشتر نیز خبرهایی درباره اجاره دادن ۲۵ ساله جزیره کیش به چینی‌ها مطرح شده بود. با وجود اینکه دولت هیچ موضع رسمی در این‌باره نگرفته بود اما برخی رسانه‌های حکومتی این خبر را شایعه دانسته بودند. این شایعه اما اوایل خردادماه ۱۳۹۷ با اظهار نظر نماینده بافق در مجلس شورای اسلامی جدی شد ولی باز به فراموشی سپرده شد.