Friday, December 21, 2018

حکومت در چنگ سپاه پاسداران!حکومت در چنگ سپاه پاسداران!

آنچه امروز در صحنه سیاست ایران مشاهده می‌شود قدرت‌نمائی تمام‌عیار سپاه پاسداران در نمایش قدرت «موشک» پراکنی سپاه و اعلام برنامه‌های در پیش ایشان برای تکمیل آن است. و در کنار آن اعلام بیانات تحریک‌آمیز و تهدیدات ایشان علیه امریکا و هر جنبنده‌ای که سر راه ایشان قرار گیرد. حسن روحانی که نمایش تعزیه‌گردان حاکمان را به‌عهده گرفته همان بیانات را با زبان خودش به‌نام رئیس جمهمور تکرار می‌کند. زمانی بود که حسن روحانی دنبال جدا کردن دولت از سپاه بود که به‌جائی نرسید و رنگ عوض کرد و خود دنباله استراتژی نظامی و تهدید سپاه را گرفت و تعزیه‌گردانی حاکمان از جمله ولی فقیه در مملکت را عهده دار شد: اعلام بستن تنگه هرمز و سایر راه‌های دریائی، اعلام ادامه تجهیز نظامی و ادامه تکمیل و مدرن کردن برنامه موشکی نظام از جمله موشک‌هائی که برد آن به اسرائیل و حتی اروپا می‌رسد. تکرار رجز خوانی و تهدید امریکا که ما از شما نمی‌‌ترسیم و شما از نظر نظامی در منطقه جای استواری ندارید. به دقت تکرار رجزخوانی‌های صدام حسین به امریکا که شمشیر خود را از غلاف بیرون می‌کشید. بدون آنکه لحظه‌ای یاد عاقبت میداندار قبلی خاور میانه باشند.

به شرط دست دادن با شهردارتان شهروند دانمارک می‌شوید
به شرط دست دادن با شهردارتان شهروند دانمارک می‌شوید
العربیه نت
پارلمان دانمارک شرط عجیبی برای پذیرش تابعیت مقتاضایان خارجی وضع کرده است.
روزنامه سوئدی «افتون بلادت» پنج‌شنبه در گزارشی در این باره نوشت «آیا می‌خواهید شهروند دانمارک شوید؟ پس باید آمادگی تلاش برای آن را داشته باشید»، زیرا پارلمان این دانمارک لایحه‌ای را تصویب کرد که به موجب آن متقاضیان تابعیت، می‌بایست با شرکت در مراسمی اجباری با شهردار محل اقامت خود دست بدهد.
همچنین بر اساس قانون جدید، متقاضیان باید با شرکت این مراسم، قراردادی مبنی به پیروی از قانون اساسی دانمارک را امضا کنند.
بر اساس این گزارش چندین شهردار دانمارکی از این قانون انتقاد کرده‌اند، زیرا معتقدند که گذاشتن شرط دست دادن با شهردار در قانون جدید شهروندی، امری غیر منطقی است.
 اینگر ستویبرگ، وزیر مهاجرت و ادغام دانمارک می‌گوید که چنین قانونی موثر خواهد بود، چرا که بعضی از مردم یاد می‌گیرند که در این مراسم شرکت کنند، اما در غیر این صورت شهروندی آنها پذیرفته نخواهد شد.

سپاه پاسداران یکی از جاسوسهای خود را لو دادسپاه پاسداران یکی از جاسوسهای خود را لو داد
ایران بریفینگ : «روزنامه جوان»  وابسته به سپاه پاسداران گفته فردی را به مدت هفت سال به عنوان نفوذی در کلیسای فلادلفیا (واقع در ایران) متعلق به امریکایی‌ها و کلیسای لوقا مربوط به انگلیسی‌ها ورود  داده تا از این طریق به شناسایی افرادی که دعوت و جذب می‌شدند اقدام کند !

یکی از روشهای امنیتی جمهوری اسلامی بکار گیری مطبوعات و رسانه ها به عنوان بازوی پرونده سازی و برخوردهای قضایی هست .

آنها از همین طریق گزارشهای مورد نظرشان را در این رسانه ها منتشر می کنند و سپس از همان گزارشها به عنوان مکمل پرونده‎ برای فعالین سیاسی و اجتماعی و دگراندیشان استفاده می کنند اما چند هفته‎ای است که این نقش پررنگ‎تر از معمول علنی شده و خبرگزاری‎ها و روزنامه‎هایی که فعالیت عمده آن‎ها وابسته‌ به بودجه‎های دولتی است در کنار کار خبری، «مُخبری» هم می‎کنند.

روزنامه جوان وابسته به سپاه پاسداران یکی از همان رسانه‎هاست که در عمل در کنار فعالیت رسانه‎ای مشغول به پرونده سازی برای قوه قضاییه و اطلاعات هست .

سفیر و دیپلمات تروریست!
سفیر و دیپلمات تروریست!
شبکه رسانه‌ای بیان
جمهوری اسلامی از یک سو چشم به معجزه اروپا برای دور زدن تحریم‌ها دارد و از سوی دیگر، عوامل این رژیم تحت عنوان «سفیر» و «دیپلمات»، امنیت کشورهای اروپایی را به خطر می‌اندازند.

به گزارش «شبکه رسانه‌ای بیان» پس از اقدام‌های تروریستی رژیم ایران در فرانسه، بلژیک و دانمارک، این بار سفیر و یک دیپلمات جمهوری اسلامی در آلبانی دست به اقدام علیه امنیت و ثبات این کشور زده‌اند. سخنگوی وزارت امور خارجه آلبانی دراین‌باره به رسانه‌ها گفته است که فعالیت دیپلمات‌های ایرانی «مغایر با ماهیت دیپلماسی» تشخیص داده شده است و ما پس از مشورت و رایزنی با کشورهای متحد تصمیم گرفتیم آن‌ها را به عنوان «عنصر نامطلوب» اخراج کنیم.