Thursday, December 13, 2018

مرجع تقلید ایرانی از تئاتری که بازیگران زن آن کلاه‌گیس داشتند به شدت انتقاد کردمرجع تقلید ایرانی از تئاتری که بازیگران زن آن کلاه‌گیس داشتند به شدت انتقاد کرد
دبی-العربیه.نت
یک مرجع تقلید در ایران از اجرای تئاتری در تهران که دختران با کلاه‌گیس در آن بازی می‌کنند، به شدت انتقاد کرد و این حرکت در جمهوری اسلامی را ناشایست دانست و اعلام کرد در این رابطه به معاون وزیر ارشاد تذکر داده تا هرچه سریع‌تر به این مسئله رسیدگی شود.
بر اساس گزارش خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سبحانی شامگاه سه‌شنبه 11 دسامبر در دیدار با انجمن فرهنگی ناشران آموزشی که در دفتر وی برگزار شد، اظهار کرد: «امروز برخی مدارس و اساتید از تکلیف دادن به شاگرد و دانش‌آموزان خودداری می‌کنند که اقدام بسیار غلطی است چون باید تکلیف باشد.»
این مرجع تقلید با اشاره به لزوم رفع مشکلات فرهنگی عنوان کرد: «مطلع شدیم در تهران تئاتری برگزار شده که دختران با کلاه‌گیس در آن بازی می‌کنند، این حرکت در جمهوری اسلامی چه‌معنایی دارد که به معاون وزیر ارشاد تذکر دادیم تا هرچه سریع‌تر به این مسئله رسیدگی کند.»

وحید صیادی نصیری بر اثر اعتصاب غذا در زندان قم درگذشتوحید صیادی نصیری بر اثر اعتصاب غذا در زندان قم درگذشت

وحید صیادی نصیری، زندانی سیاسی-عقیدتی، پس از حدود دو ماه اعتصاب غذا در زندان لنگرود قم درگذشت.
این خبر را مسئولان زندان، امروز چهارشنبه ۲۱ آذر به خانواده او اعلام کرده‌اند.
آقای نصیری به سبب آسیب‌های ناشی از اعتصاب غذا در بیمارستان بستری شده بود و در همانجا درگذشت.
درخواست او در هنگام اعتصاب غذا، دادرسی عادلانه و انتقال به زندان اوین یا گوهردشت کرج بود.
آقای صیادی خواستار رعایت اصل تفکیک جرایم زندانیان بود. این در حالی است که به گفته فعالان حقوق بشر، مسئولان قضایی برای فشار آوردن و تنبیه زندانیان سیاسی و عقیدتی، آنها را به بند زندانیان خطرناک منتقل می‌کنند.
زندان لنگرود قم از جمله زندان‌هایی است که شرایط بسیار دشواری دارد. گفته می‌شود مسئولان این بازداشتگاه، به وضعیت زندانیانی که دچار مشکلات روحی هستند رسیدگی نمی‌کنند و متهمانی با مجازات‌های سنگین در آن محبوسند. به همین دلایل، وضعیت زندان بحرانی و متشنج توصیف می‌شود.
پیش از این، بارها گزارش‌هایی مبنی بر وقوع درگیری میان زندانیان زندان لنگرود قم منتشر شده بود.
وحید صیادی نصیری مرداد ماه امسال در خانه مادرش در قم بازداشت شد.
اتهام او "توهین به رهبری و تبلیغ علیه نظام" عنوان شده بود. او پس از دستگیری، در دادگاه بدوی به چهار سال و نیم حبس تعزیری محکوم شد.
دستگیری مرداد ماه آقای صیادی در حالی صورت گرفت که مدت زیادی از آزادی او از زندان نمی‌گذشت.
وی در زمستان ۱۳۹۶، پس از گذراندن دو سال و نیم حبس، از زندان آزاد شده بود. او در آن زمان نیز به "توهین به مقدسات، توهین به رهبری و تبلیغ علیه نظام" متهم شده بود.
وحید صیادی در سال ۱۳۹۵ هم، یک بار در تیرماه در همراهی با همبندی خود جعفر عظیم‌زاده، و یک بار دیگر در مهرماه، در اعتراض به عدم صدور حکم خود در دادگاه تجدید نظر دست به اعتصاب غذا زده بود.
آقای صیادی همچنین در سال ۱۳۹۶، در اعتراض به عدم رعایت اصل تفکیک جرایم اعتصاب غذا کرده بود
بی بی سی

کاخ‌ نشینی در ۴ برج لاکچری تهران با باند اختصاصی فرود هلی‌کوپترکاخ‌ نشینی در ۴ برج لاکچری تهران با باند اختصاصی فرود هلی‌کوپتر
این‌جا ورود مشتریان آزاد نیست! شما باید شأن اجتماعی ویژه داشته باشید، تحصیلکرده باشید، خوشنام باشید و حاشیه نداشته باشید و جمعیت خانواده‌تان کم باشد تا بتوانید خانه‌های لاکچری برج‌های معروف تهران را بخرید ...

شهروند نوشت: این‌جا ورود مشتریان آزاد نیست! شما باید شأن اجتماعی ویژه داشته باشید، تحصیلکرده باشید، خوشنام باشید و حاشیه نداشته باشید و جمعیت خانواده‌تان کم باشد تا بتوانید خانه‌های لاکچری برج‌های معروف تهران را بخرید.

برج‌هایی که محل زندگی افراد سرشناسی مانند کی‌روش، سرمربی تیم‌ملی فوتبال، علی دایی، کریم باقری و دیگر چهره‌های سرشناس است. برج‌هایی که باند فرود هلی‌کوپتر اختصاصی دارند، پزشک ویژه و حرفه‌ای‌ترین مربی‌های ورزشی را برای اهالی ساختمان استخدام کرده‌اند و کارواش اختصاصی و باغ‌های عمودی جزو دیگر آپشن‌هایشان است. به‌جز اینها، برج‌ها مجهز به اینترنت اشیا هستند و شما با فرسنگ‌ها فاصله می‌توانید چراغ‌های خانه‌تان را خاموش کنید؛ مایکروفر را سر ساعت مشخصی راه بیندازید یا از راه دور فرمان شست‌وشو برای لباسشویی‌تان صادر کنید. در ادامه به تعدادی از معروف‌ترین برج‌های تهران و ساکنان مولتی‌میلیاردشان می‌پردازیم.
برج چناران