Thursday, December 6, 2018

حوزه علمیه: ۲۰ میلیون نفر در ایران در تأمین نیاز جنسی خود مشکل دارند


حوزه علمیه: ۲۰ میلیون نفر در ایران در تأمین نیاز جنسی خود مشکل دارند
زمانه

نوعی بحران جنسی در ایران در حال وقوع است. مشکلات اقتصادی راه ازدواج را بسته اما با وجود تابوهای اجتماعی روابط جنسی بدون آموزش رو به گسترش است. محمدرضا برومی، مسئول کارگروه خانواده مرکز مطالعات زنان حوزه علمیه قم در نشستی که با عنوان «بحران جنسی» در ایران تشکیل شده  گفته که تعداد دخترانی که پیش از ازدواج رابطه جنسی دارند بیشتر از پسران است. به گفته برومی در ایران ۲۰ میلیون نفر در تأمین نیاز جنسی خود مشکل دارند.

برومی با ارائه آمارهایی از وضعیت فعلی ازدواج و طلاق در کشور اعلام کرده که حدود ۵.۵ میلیون نفر از پسران ۲۰ تا ۳۵ سال و شش و نیم میلیون نفر از دختران ۱۵ تا ۳۰ سال مجرد هستند.

۱۸ نماینده اصفهان استعفا دادند۱۸ نماینده اصفهان استعفا دادند
از ۱۹ نماینده استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی، ۱۸ نماینده در اعتراض به بحران آب در این استان استعفای خود را تقدیم هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی کردند. علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی هنوز استعفای این نمایندگان را نپذیرفته است.

خبرگزاری‌های نزدیک به سپاه پاسداران خبر استعفای دسته‌جمعی نمایندگان استان اصفهان را بازتاب داده‌اند. خبرگزاری فارس نامه این نمایندگان را هم منتشر کرده است. نمایندگان مستعفی می‌گویند نه تنها وعده دولت برای احیای زاینده‌رود تحقق نیافته، بلکه حتی دولت در لایحه بودجه ۹۸ برای حل بحران آب آشامیدنی استان نیز ردیف مجزایی در نظر نگرفته است. در این نامه گفته شده:
«در صورتی که حداقل نتوانیم حق مردم استان و جمعیت چندین میلیونی را برای تأمین آب شرب آنها از طریق این دولت تأمین نماییم دلیلی برای حضور در مسئولیت نمایندگی نمی‌بینیم.»

ماجرای قتل سید احمد خمینی چه بود؟


ماجرای قتل سید احمد خمینی چه بود؟
در روز ۲۵ اسفند ۱۳۷۳ بطور ناگهانی سید احمد خمینی دار فانی را وداع می کند وی فرزند دوم روح الله خمینی بود.در این زمان تقریبا ۴ سال از مرگ روح الله خمینی گذشته بود.

سایت برای نسل جوان - بلافاصله پس از مرگ سید احمد خمینی شایعات مبنی بر قتل سید احمد خمینی بر زبانها جاری شد و رفته رفته احتمال قتل سید احمد خمینی قوت گرفت.
همزمان دولت وقت نیز شایعاتی را مبنی بر اعتیاد سید احمد خمینی بر زبانها انداخت و این ادعا ها حاکی از آن بود که سید احمد خمینی بخاطر زیاده روی در مصرف مواد مخدر جانش را از دست داده است.رسانه های دولتی نیز علت قتل سید احمد خمینی را سکته قلبی اعلام کردند
اما حقیقت این بود که سید احمد خمینی یکی از قربانیان قتل های زنجیره ای بود.
سید احمد خمینی از اوضاع پیش آمده در کشور ناراضی بود و دائم به بیت مرحوم آیت الله منتظری رفت و آمد می کرد و از وی بخاطر ظلمی که در حقش روا شده دلجویی می کرد.