Thursday, October 18, 2018

درج مهر ویزای ایران در پاسپورت گردشگران اروپایی متوقف شددرج مهر ویزای ایران در پاسپورت گردشگران اروپایی متوقف شد
رئیس انجمن دفاتر مسافرتی ایران اعلام کرد باتوجه به اینکه برخی از کشورهای اروپایی دغدغه درج نشدن مهر ویزای ایران در پاسپورتشان را داشتند، این موضوع برای آنها عملیاتی شد.
حرمت‌الله رفیعی در همین ارتباط افزود تحریم‌ها این نگرانی را برای برخی ایجاد کرده‌اند که خوردن مهر ایران در پاسپورت‌ها برای سفرهایشان به آمریکا دردسرساز خواهد شد.
به گفته رفیعی گردشگرانی که قصد سفر به ایران را دارند همیشه از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی می‌کنند. به همین دلیل تاثیر مهر نزدن در پاسپورت در افزایش ورود گردشگران خارجی به ایران چند ماه طول خواهد کشید.

نامه به رهبر معظم درباره سند تاریخینامه به رهبر معظم درباره سند تاریخی
هادی خرسندی - رادیو فردا
حضرت آقای خامنه ای! با سلام، عرض می‌کنم ایولله، واقعاٌ هم ایولله. در حالی که مردم دلشان شور ۱۳ آبان و دور جدید تحریم‌ها را می‌زند، شما ناگهان از ۱۳ پرتشان می‌کنید به ۱۴! از ۱۳۹۷به ۱۴۴۴. ایولله. خوب ۱۳ آبان را دور زدید و با یک پرش قهرمانانه پریدید به چهل و هفت سال آن طرف‌تر.
حالا سند رو کرده‌اید و قول داده‌اید مملکت را در ۱۴۴۴ به «دروازه تمدن بزرگ» برسانید که در آن تاریخ ایران «دارای یکی از ۱۰ اقتصاد بزرگ دنیا» شود و «فقر، فساد و تبعیض در کشور ریشه‌کن گردد.» چه عالی! چند تا دکل هم این وسط گم شده، اگر تا آن تاریخ پیدا شود که فبها.
چیزی که هست اینجا دوستان ما می‌گویند منظور شما تاریخ میلادی است و می‌خواهید ایران را به قرن پانزدهم ببرید. این بیشتر با عقل جور می‌آید. بیش از این هم در توان سر و دست شما نیست. باز هم خوب است، ششصد هفتصد سال از صدر اسلام جلو می‌افتیم.