Monday, August 20, 2018

عزت الله انتظامی در بهشت


اشتباه نکنید اینجا بهشت نیست ، آقای عزت الله انتظامی قبل از انقلاب در صحنه تئاتر

مژدگنی 10 میلیونی برای پیدا کردن سگ خانگیحمله همزمان ماموران امنیتی به منزل چند فعال ضد حجاب اجباریحمله همزمان ماموران امنیتی به منزل چند فعال ضد حجاب اجباری

رادیو زمانه: مأموران وزارت اطلاعات در اقدامی هماهنگ به منزل چندین فعال مدنی از جمله نسرین ستوده و فرهاد میثمی، زندانیان سیاسی ریختند. آنها به دنبال تبلیغات مربوط به اعتراضات دختران خیابان انقلاب علیه حجاب اجباری بودند.
رضا خندان، همسر نسرین ستوده شنبه ۲۷ مرداد در پیامی فیس‌بوکی اعلام کرد که مأموران وزارت اطلاعات بامداد شنبه به خانه شخصی آنها آمدند و تمام خانه را به دنبال تبلیغات مربوط به اعتراضات ضدحجاب اجباری جستجو کردند. او نوشته «دنبال بج سینه که روی آن نوشته شده “من با حجاب اجباری مخالفم” می‌گشتند».
به گفته خندان، همزمان با این جستجو، گروهی دیگر از نیروهای امنیتی منزل خواهر او را جستجو کردند.
رضا خندان همچنین از ورود مأموران امنیتی به خانه لیلی فرهادپور، نویسنده و روزنامه‌نگار و فعال حقوق زنان خبر داده است.
پیام درفشان، وکیل مدافع نسرین ستوده اخیراً اعلام کرده بود که شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب، علاوه بر اتهام تبلیغ علیه نظام و اهانت به رهبر جمهوری اسلامی، برای این فعال حقوق بشر به اتهام جاسوسی هم حکم صادر کرده است.
نسرین ستوده در ماه‌های گذشته وکالت دختران خیابان انقلاب را به عهده داشت. او گفته است که در پی شکایت مهدی پیتام، بازپرس پرونده شاپرک شجری‌زاده، یکی از دختران خیابان انقلاب به زندان اوین منتقل شده است.
همزمان ژیلا کرم‌زاده مکوندی، شاعر و فعال حقوق بشر نیز در پیامی توئیتری نوشت که «امروز صبح مأموران وزارت اطلاعات با حکم بازرسی به خانه ما مراجعه کردند، در رابطه با فرهاد میثمی و پیکسل‌های با حجاب اجباری موافق نیستم.»
فرهاد میثمی، فعال مدنی و ناشر پیشین کتاب‌های آمادگی کنکور انتشارات آینده‌سازان چهارشنبه شب ۹ مرداد در دفتر کارش بازداشت شد.
او از دوستان نسرین ستوده و رضا خندان است و همراه با همسر ستوده، بارها در برابر زندان اوین و کانون وکلا به اعتراض علیه محدودیت‌های ایجاد شده نسبت به این وکیل سرشناس دادگستری پرداخته بود.
رضا خندان چندی پیش گفته بود که مأموران صدای ضرب‌و‌شتم و اعتراف‌گیری از فرهاد میثمی را برای مادرش تلفنی پخش می‌کردند.
از دی‌ گذشته اعتراض به حجاب اجباری وارد مرحله تازه‌ای شده است. تعدادی از زنان دختران ایرانی با روی چوب زدن شال‌ و روسری خود بر بالای سکوها رفتند که شماری از آنها دستگیر شدند. جمهوری اسلامی با صدور احکام سنگین برای این زنان تلاش می‌کند تا سایر زنان را از شرکت در این اعتراضات باز دارد.
مقام‌های قضائی شرکت در این اعتراضات را معادل با «تشکیل یا اداره مراکز فساد و فحشا» در نظر گرفته اند که حکم سنگینی دارد. ماده ۶۳۹ قانون مجازات اسلامی می‌گوید افرادی که مرکز فساد یا فحشا دایر کنند یا مردم را به فساد و فحشا تشویق کنند، به حبس از یک تا ۱۰ سال محکوم می‌شوند.
در حکم منتشرشده در این پیام توئیتری آمده است که بهروز شاه‌محمدی، بازپرس شعبه هفتم دادسرای اوین با نگهداری میثمی در سلول انفرادی برای یک‌هفته دیگر موافقت کرده. تاریخ حکم به پنج روز پیش، ۲۲ مرداد باز می‌گردد.

نتیجه خمینی سوار بر هلیکوپتر بالای خانه جاستین بیبر
 نتیجه خمینی سوار بر هلیکوپتر بالای خانه جاستین بیبر
 نعیما طاهری، نتیجه خمینی، تصاویری از هلیکوپتر سواری خود بر فراز هالیوود و خانه‌های برخی از چهره‌ها و هنرمندان مشهور را در استوری اینستاگرام خود منتشر کرده است.
او از جمله تصویری از خانه جاستین بیبر در هالیوود منتشر کرد و به انگلیسی نوشت «Justin Biber's pool party time» که به فارسی می‌شود: «موقع استخر پارتی جاستین بیبر».

گفتنی است که نعیما طاهری، دختر نعیمه اشراقی، نوه خمینی و یکی از نوادگان رهبر نخست جمهوری اسلامی است که در خارج از ایران (کانادا) زندگی و تحصیل می‌کند. پیشتر عکسی از او با حجابی جنجالی در کانادا منتشر شده بود و مادرش با دستکاری فتوشاپی آن عکس تلاش کرده بود تا وجهه‌ای محجبه‌تر به دختر خود بدهد
دماوند

6 هزار خانه عیش و عشق و حال در مشهدمشهد برای شمار زیادی از عرب هائی که از عراق و دیگر کشورهای عربی و یا از پاکستان و افغانستان و یا جمهوری آذربایجان به این شهر سفر باصطلاح زیارتی می کنند تبدیل شده به صیغه خانه اسلامی و لابد علم الهدا امام جمعه مشهد باید عمامه اش را بالاتر بگذارد!
حتی مطبوعات غربی هم می نویسند و برخی رسانه های داخلی هم با احتیاط مطرح می کنند که مشهد شده «عبادت، غذا، سکس و پارکِ آبی. پول ایران سقوط کرده و ارز خارجی و حتی پول عربی و دلار کردی (عراقی) از ریال فرسنگها جلو افتاده است و به همین دلیل خوشگذرانی و صیغه های پیاپی شبانه برای عرب ها و بویژه عراقی ها خیلی ارزان تمام می شود. سفر عراقی ها به مشهد ۹۰ درصد بیشتر از گذشته شده است. بویژه مردان مجرّد و یا بدون خانواده عراقی که با اشتیاق وافر خود را به مشهد می رسانند.
حتی کار افتاده است دست دلالان محبت (ج...) که مسکن و سن و سال و بر و روی صیغه را برای مسافران تهیه می کنند و ارائه می کنند. این وضع بقدری آشکار و رسواست که اغلب موجب خشم مردم ساکن مشهد شده است.
هتل‌های رسمی و معتبر از پذیرش مرد خارجی و زنان ایرانی منع شده‌اند، اما خانه های مبله و شخصی در اختیار مسافران و باصطلاح زائران خارجی بویژه عراقی‌ گذاشته می شود.
این خانه ها در نقاط مختلف مشهد و حتی مناطق ییلاقی اطراف مشهد قرار دارند. مقامات محلی شمار این خانه ها را 5 هزار و نهادهای صنفی تعداد آنها را تا 6 هزار اعلام کرده اند و حالا جالب است بدانید که 50 در صد باصطلاح زائران عرب و عراقی نه در هتل ها و مسافرخانه ها بلکه در همین خانه ها ساکن می شوند. با سرویس کامل غذا، خانم، گردش در شهر و شهر آبی و ....
تعجب آور نیست که آمار طلاق و بیماریهای جنسی و از جمله ایدز در مشهد روز به روز بیشتر می شود. آن زنان مجرد ایرانی که عربستان ورود آنها را به آن کشور ممنوع کرده حالا در مشهد مستقر شده اند و خود را دراختیار شبکه های باصطلاح صیغه گذاشته اند. ای کاش رهبر در سفر دو هفته پیش خود به مشهد که در آنجا تصمیم به افزودن بر نقش خود بعنوان اپوزیسیون دولت روحانی گرفت و لابد علم الهدا و رئیسی تشویقش کردند، از مقامات محلی آمار و اطلاعات دقیق آن 6 هزار خانه و شبکه اداره کننده آنها را طلب می کرد.

منبع : پیک نت