Friday, July 13, 2018

مدیر سایت و کانال تلگرامی به اعدام محکوم شدمدیر سایت و کانال تلگرامی به اعدام محکوم شد
زمانه
رادیو زمانه - محمدحسین مالکی، ۴۷ ساله و ساکن شاهین شهر اصفهان، مدیر سایت و کانال تلگرامی عصر جوان به اتهام «افساد فی الارض» در زندان دستگرد اصفهان به اعدام محکوم شده است.
یک منبع مطلع که نخواست نامش فاش شود به سازمان حقوق بشر ایران گفته: «فعالیت سایت در زمینه‌های مختلف عملی و فرهنگی بوده و همچنین بخش ماهواره‌ای هم در آن قرار داشت که در آن اکانت‌های ماهواره‌ای سی سی کم که اکانتی معمولی و رایج در کشور هست و برای بازگشایی کانال‌های کارتی استفاده می‌شود فروخته می‌شد.»
محمدحسین مالکی به اتهام «افساد فی الارض از طریق فعالیت سازمان یافته در حوزه سی‌سی‌کم با فروش اکانت‌های متعدد ماهواره‌ای به افراد در حد وسیع و گسترده» در شعبه دوم دادگاه انقلاب اصفهان به اعدام محکوم شد.
این درحالی است که در مراحل ابتدایی تحقیق بازپرس پرونده برای محمدحسین مالکی قرار منع تعقیب صادر کرده بود، ولی این تصمیم با مخالفت دادستان به قرار مذکور روبه رو شد و پرونده به دادسرای انقلاب تهران و سپس دیوان عالی کشور و در نهایت برای صدور حکم به شعبه دو دادگاه انقلاب اصفهان ارسال شد.

در بخشی از حکم وی که توسط سازمان حقوق بشر ایران رویت شده، آمده است: «وی در اظهاراتش فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک و راه اندازی وب‌سایت در زمینه فعالیت تعمیرات ماهواره و گرفتن تبلیغات و اشتراک گذاری کانال‌های ماهواره‌ای از طریق اینترنت را قبول و قصد خویش از راه اندازی این سیستم را دست‌یابی به برنامه‌های ورزشی فیلم و مستند عنوان نموده و فروش کانال‌هایی با عنوان پورنو و مستهجن و مبتذل را قبول نداشته و انگیزه خویش را فقط مالی عنوان نموده است.»
در این حکم همچنین امده که «دادگاه با عنایت به محتویات پرونده از جمله گزارش اولیه ضابطین اظهارات صریح متهم در مراحل مختلف تحقیق به راه اندازی سایت و کانال‌های مختلف با انگیزه مالی و با ادعای اینکه محتویات کانال‌هایی که وی فعالیت داشته مبتذل بوده و نه مستهجن و فروش سی‌سی‌کم به تعداد ۸۵۰ نفر با عناوین مبتذل که حکایت از فعالیت وی در حد گسترده داشته و ارتباط وی با افراد خارج از کشور ... عمل وی منطبق است بر ماده ۲۸۶ قانون مجازات اسلامی که دادگاه وی را به مجازات اعدام محکوم می‌کند.»

هدیه تولد 6 میلیاردی شهرداری به یک سلبریتی از جیب مردمعکس - ایرانی ۵۵ساله‌ای که در ارتباط با پرونده انفجار در نشست «مجاهدین خلق» در پاریس بازداشت شد
 مهرداد عارفانی که یک ایرانی بلژیکی است در فرانسه دستگیر شده، شریک جرم شناخته شده است. او روز چهارشنبه در برابر دادگاه تحقیق موافقت کرده که به مقامات بلژیک مسترد شود.
این تروریست رژیم ایران که سالها در عضویت یک هسته خفته در ارتباط با دستگاههای اطلاعاتی رژیم ایران فعالیت کرده در سی‌ام ژوئن۲۰۱۸، روزی که مجاهدین خلق ایران در ویلپنت پاریس همایش سالانه خود را برگزار کردند دستگیر شد. در این همایش نیوت گینگریچ رئیس سابق مجلس نمایندگان و رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک دو تن از شخصیتهای نزدیک به دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا شرکت داشتند

حکم قاضی تحقیق بلژیکی
یک قاضی تحقیق بلژیکی روز سوم ژوئیه یک حکم بازداشت اروپایی برای "اقدام به‌قتل تروریستی" و "آماده‌سازی سوءقصد" علیه وی صادر کرده است.
این فرد حداکثر تا بیست روز دیگر مسترد خواهد شد ولی رژیم ایران به‌دلیل روابطی که در اتریش ایجاد کرده خواهان آن است که متهم هر چه زودتر به بلژیک فرستاده شود.
لیبراسیون همچنین می‌نویسد: قضات بر مبنای داده‌های دادگستری بلژیک می‌گویند مهرداد الف که (احتمالا) متحمل سی سال زندان خواهد شد به‌دنبال یک کار اطلاعاتی ناشناس در اتاق یک هتل دستگیر شده است. او یک تلفن دستی با سیم کارت اتریشی داشت. این تلفن تنها یک شماره تلفن داشت و آنهم هم اتریشی بود.
دو روز قبل از همایش مقاومت ایران دادستانی فرانسه تحقیقی را برای "شراکت در کارهای تروریستی جنایتکارانه" گشوده بود که به دستگاه امنیتی فرانسه محول شده است.
سایت مجاهدین خلق


مقامات رژیم جدی نگران هستندمقامات رژیم جدی نگران هستند: استقرار پایگاه‌های مقاومت بسیج در شهرک‌های ارتشیان
- سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در شهرک‎های مسکونی ارتشی پایگاه مقاومت بسیج راه‎اندازی کرده!
- فرمانده پایگاه‎های بسیج ارتش می‎گوید تحرکات ضدفرهنگی دشمن را شناسایی و پیشگیری می‎کنیم.
- دریادار حسین آزاد مدعی شده ارتشی‎ها، خانواده‎ها و فرزندان آنها در فتنه‎ها با نظام ولایی همراهی دارند!

پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ برابر با ۱۲ ژوئیه ۲۰۱۸

«همایش ائمه جماعات و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیجِ ارتش» عنوان نشستی است که برای اولین بار برگزار شده و در آن از فعالیت «پایگاه‌های بسیج در شهرک‌های مسکونی ارتش» و همین‎طور فرمانده‏ این یگان رونمایی شده است.

اجرای حکم شلاق یک جوان ۲۷ساله در شهر کاشمر در خراسان رضوی اجرای حکم شلاق یک جوان ۲۷ساله در شهر کاشمر در خراسان رضوی

این فرد در سال ۱۳۸۵ زمانی که تنها ۱۵ سال داشت در یک مراسم عروسی مشروب خورده و یک سال بعد به ۸۰ ضربه شلاق محکوم شده بود. حکم شلاق پس از ۱۱ سال روز سه‌شنبه (۱۹ تیر) در ملاءعام به اجرا در آمد.

ایران وایر