Friday, June 15, 2018

علم الهدی امام جمعه مشهد: مردم نباید به خاطر شکم و فشار اقتصادی مقابل نظام بایستند و اعتصاب کنند


 علم‌الهدی «اگر به وسیله دشمن در تنگنای اقتصادی قرار گرفتیم، این باعث نشود که افراد در اصناف مقابل نظام بایستند و بر ضد آن اعتصاب کنند.»
وی اضافه کرده است :«مردم نباید در مقابل پائین افتادن شکم و فشار اقتصادی مقاومت خود را از دست دهند، مقابل نظام بایستند و با نظام دست به گریبان شوند.»

روباه بنفش : در مورد وضعیت اقتصادی: خوشبختانه هیچ کمبودی نداریماظهارات آقای روحانی روز جمعه ۲۵ خرداد در دیدار مقامات جمهوری اسلامی با علی خامنه‌ای، رهبر حکومت ایران، بیان شده است.

عکس هایی از زنان هوادار تیم ملی فوتبال ایران در روسیه


زنان ایرانی هوادار تیم ملی فوتبال ایران در روسیه همه بی حجاب هستند

انفجار اقتصادی نزدیک است!انفجار اقتصادی نزدیک است!
مجتبی احمدی - شبکه بیان
نرخ دلار آمریکا از کانال 7000 تومان عبور کرده و هر سکه تمام به قیمتی بالاتر از 2 میلیون 550 هزار تومان به فروش می‌رسد؛ این بالاترین قیمتی است که دلار و سکه تا کنون به خود دیده‌اند. گرانی کالاها و خدمات به نگرانی‌های مردم دامن زده و عده زیادی برای حفظ ارزش دارایی‌های خود به سمت بازار سکه، دلار، مسکن و خودرو هجوم برده‌اند. این مسئله باعث افزایش نرخ اجاره‌بها و رشد سرسام‌آور قیمت خودرو شده است. دو خودروساز بزرگ ایرانی نیز بر این موج سوار شده‌اند و با احتکار محصولات خود، در پی سودهای بادآورده هستند. نابسامانی اقتصاد ایران در حالی است که هنوز تحریم‌های آمریکا اجرایی نشده‌اند. عماد اسماعیلی، کارشناس اقتصادی با بیان اینکه افزایش بی‌رویه قیمت‌ها واکنشی نسبت به تحریم‌های پیش روست، در مصاحبه با «شبکه رسانه‌ای بیان» می‌گوید: «مسائل کنونی در سوءمدیریت دولت و فعالیت‌های غیرقانونی سپاه نیز ریشه دارد و اگر این سوءمدیریت و تحریم‌ها ترکیب شوند، باید منتظر انفجار اقتصادی باشیم.»

یک دختر روس از رضاییان خواستگاری کردیک دختر روس از رضاییان خواستگاری کرد
به گزارش اسپوتنیک، با استناد به اخبار رسانه ای یک دختر روس به هتل تیم ملی ایران رفت و از رامین رضاییان خواستگاری کرد.
یک دختر روس به رضاییان بازیکن تیم ملی ایران ابراز علاقه نمود.
به گزارش اسپوتنیک، با استناد به اخبار رسانه ای یک دختر روس به هتل تیم ملی ایران رفت و از رامین رضاییان خواستگاری کرد.
وقتی این خبر به گوش کی روش رسیده خندیده و گفته این چیزها طبیعی است، مثل دفعه قبل که از علیرضا حقیقی خواستگاری شد.
تیم ملی 15 ژوئن باید در سن پطرزبورگ به مصاف مراکش برود.
14 ماه ژوئن جام جهانی فوتبال 2018 با بازی تیم روسیه و تیم عربستان افتتاح شد. تیم روسیه با نتیجه 5 بر صفر توانست به پیروزی برسد.
مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دنو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

۸۰ درصد کارگران زیر خط مرگ هستند۸۰ درصد کارگران زیر خط مرگ هستند
تسنیم
فرامرز توفیقی، نماینده کارگران در شورای عالی با بیان اینکه هر آنچه که برای دستمزد در سال 97 افزایش یافت با افزایش دستمزد از بین رفت، گفت:افزایش دستمزد سال 97 مانندیخی در گرما بود. یعنی در سبد معیشت کارگران موثر واقع نشد. افزایش دستمزد در سفره کارگری مشاهده نشد. همه این موارد مشکل است که باید چاره اندیشی و برنامه ریزی شود. دولت کاملاً سکوت کرده است.لبنیات،گوشت، مرغ، برنج همه گران می شود اما واکنشی نمی بینیم! در حال حاضر که قیمت مسکن گران شده، عده ای توجیه می کنند که با گران شدن مسکن رونق در بازار ایجاد می شود؛ معنی این استدلال را نمی دانم. یعنی اگر هر چیز بخواهد رونق بگیرد باید افزایش قیمت پیدا کند؟
توفیقی با بیان اینکه 83 درصد کارگران زیر خط مرگ زندگی می کنند، گفت: این جهش غیرقابل کنترل در قیمت به سمتی می رود که کارگرانی که زیر خطر مرگ زندگی می کنند دیگر توانایی تحمل این شرایط را نداشته باشند. مسئولان به طور کلی کشور را رها کرده اند. زمزمه حمایت از کالای داخلی سر می دهیم، اما هیچ اقدامی نمی کنیم. به طور مثال در شرایطی که پژوسیتروئن و سامسونگ رفته اند پس چرا همچنان قیمت ها افزایش می یابد؟ یک فصل از چهار فصل سال گذشت پس چرا هیچ اقدامی برای کالای ایرانی صورت نگرفته است. تا زمانی که کرسی های بزرگ اقتصادی (هیأت دولت، اتاق بازرگانی، اتاق صنعت و معدن) همه سرمایه دار و صاحب بنگاه های اقتصادی هستند، نمی توانیم مشکلات را حل کنیم. از لاغری مردم آنها فربه تر می شوند و به فکر مشکلات مردم نیستند

یک خبر خوب در مملکت آخوندها ؛ مواد مخدر در ایران ده درصد ارزان تر شددم سپاه گرم ؛ مواد مخدر در ایران ده درصد ارزان تر شد
مهرداد شاکری

این روزها از خواب که بیدار میشوی باید تنت بلرزد و با ترس سراغ خبرها بروی.
سیر نجومی قیمت ها و افزایش بی سابقه تورم و گرانی هر روز در حال رخ دادن است.
همه بخش های اقتصادی کشور زیر بار گرانی و تورم از حرکت ایستاده اند.
به جز یک بخش که در اختیار برادران قاچاقچی سپاه می باشد.
قیمت مواد مخدر و دستیابی به آن در ایران سالهاست که ثابت مانده بود.
افزایش قیمت ها در این بخش تاثیر گذار نبود.
اما همزمان با درگیرشدن مردم با مشکلات اقتصادی
و بالا رفتن عرضه و تقاضا ی مواد مخدر درکشور ،
سپاه پاسداران در حرکتی انقلابی و تحسین برانگیز قیمت مواد مخدر در کل کشور را ده درصد ارزان نموده است.
سپاه با توزیع روزافزون مواد مخدر در بین مردم و کاهش قیمت آن دارد از مردم مرده هایی متحرک می سازد.
تاریخ قضاوت خواهد کرد که سپاه بر سر کشور و مردم چه ها آورد.

نگام

خامنه ای در خطبه های نماز عید فطر : از جهنم ایران به سفرهای خارجی نروید