Thursday, June 7, 2018

یونایتد پرس اینترنشنال: رهبران ایران در شرایط اضطراری هستندیونایتد پرس اینترنشنال: رهبران ایران در شرایط اضطراری هستند

یونایتد پرس اینترنشنال در گزارشی روز پنج‌شنبه ۱۷ خرداد‌ماه می‌نویسد رهبران مذهبی ایران متوجه اوضاع اضطراری کشور شده‌اند و برای نجات حکومت‌شان به چاره‌جویی افتاده‌اند.
یونایتد پرس می‌نویسد که تلاش‌های نیم‌بند کشورهای اروپایی برای زنده نگه داشتن توافق هسته‌ای پس از خروج آمریکا از آن، هیچ‌گاه احتمال بخت موفقیت نداشت. شرکت‌های اروپایی نمی‌خواهند ریسک خشم وزارت خارجه آمریکا را با نادیده گرفتن تحریم‌های آن به‌جان خود بخرند.
اکنون که این تحریم‌های سخت شروع به ضربه زدن به اقتصاد ایران کرده است، رژیم این کشور دکمه چراغ خطر را برای نجات خود زده است.
بر اساس این گزارش، سخنان هفته گذشته محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی خطاب به اروپاییان که گفته بود آن‌ها بایستی ضررهای ایران از خروج آمریکا از برجام را جبران بکنند، و هم‌چنین تهدیدات آیت‌الله خامنه‌ای در مورد از سر گیری غنی‌سازی اورانیوم و انتقاد او از کشورهای اروپایی، در راستای این واهمه حکومتیان از سرنوشت توافق هسته‌ای است.
یونایتد پرس می‌افزاید، اما کشورهای اروپایی باید چشمان خود را بر روی واقعیات باز کنند. زیرا حکومت فاسد و بیرحم ایران هرگز سیاست‌های خود را تغییر نخواهد داد. آن‌ها هرگز از حمایت از تروریسم بین‌المللی دست نخواهند کشید و به فعالیت‌های خود در خاورمیانه پایان نخواهند داد.
اروپایی‌ها به‌جای تلاش برای یافتن یک بسته پیشنهادی برای تشویق رهبران ایران به ماندن در توافق هسته‌ای، می‌بایستی از مردم ایران برای گذر از این حکومت استبدادی و ساختن کشوری دموکراتیک و خوشبخت و پیوستن آن به خانواده ملل جهانی پشتیبانی کنند
ایران اینترنشنال

سیاست یک بام و دو هوا ترامپ با آخوندهاایران آن کشور چند ماه پیش نیست و رفتارش تغییر کرده است
 آیاا ترامپ هم برای حفظ منافع آمریکا مانند اوباما با آخوندها سازش خواهد کرد و به مردم ایران خیانت .

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده روز پنجشنبه، در نشست خبری مشترک با نخست وزیر ژاپن در کاخ سفید گفت، ایران آن کشور چند ماه پیش نیست و رفتارش تغییر کرده است.
پرزیدنت ترامپ، با اشاره به تحولات اخیر در ارتباط با بحران کره شمالی و دیدار تاریخی ۱۲ ژوئن خود با رهبر آن کشور، گفت امیدوارم رهبران ایران نیز به سراغ ما بیایند و همکاری کنند.
رئیس جمهوری ایالات متحده در ادامه بار دیگر تاکید کرد که دولت او با توافق مشکلی ندارد، اما آن توافق بد را نمی‌پذیرد. اشاره او به توافق جامع هسته‌ای سال ۲۰۱۵ قدرت‌های جهاین با ایران است.
پرزیدنت ترامپ ۱۸ اردیبهشت ماه با بیان این که ایران با ادامه برنامه موشکی بالیستیک و اقدامات بدخواهانه در خاور میانه روح برجام را نقض می‌کند، اعلام کرد واشنگتن از آن خارج می‌شود.
از این رو، تحریم‌هایی که پیش از حصول توافق علیه ایران اعمال شده بود، پس از خروج آمریکا از برجام بار دیگر طی ۹۰ یا ۱۸۰ روز باز خواهند گشت.
صدای آمریکا

از هزاران نفری که روانه این زندان شدند فقط هفت نفر زنده ماندنداز هزاران نفری که روانه این زندان شدند فقط هفت نفر زنده ماندند
دبی-العربیه.نت، فارسی
بین سال‌های 1975 و 1979 خمرهای سرخ که کمونیست‌های مائوئیست بودند، بر کشور کامبوج حکمرانی کرده و کشور را به بازداشتگاه‌های بزرگ مبدل کردند. خمرهای سرخ مایملک مردم را تصرف کرده و دو میلیون ساکن پایتخت را به کار اجباری در مزارع واداشتند.
در آن زمان پول پوت رهبری خمرهای سرخ را بر عهده داشت و در دوران حکومتش جان حدود دو میلیون نفر را گرفت. این رقم معادل یک چهارم جمعیت آن زمان کامبوج بود.

سر قطع شده مار مردی را نیش زدسر قطع شده مار مردی را نیش زد
سر قطع شده یک مار زنگی مردی را در تگزاس آمریکا نیش زد و برای نجات جانش به او ۲۶ واحد پادزهر تزریق شد.
جنیفر ساتکلیف، به یکی ازتلویزیون‌های محلی گفته که همسرش وقتی که در باغ خانه مشغول کار بود، متوجه یک مار زنگی یک متر و ۲۵ سانتی شد. او سپس سر مار از تنش جدا کرد اما زمانی که قصد داشته بدن مار را دور بیندازد، سر جدا شده مار او را نیش زده است.
مارهای زنگی ساعت‌ها پس از مرگ قادر به نیش زدن هستند.
به گفته خانم ساتکلیف، همسرش بلافاصله پس از نیش مار دچار تشنج شد و او را به بیمارستان منتقل کردند.
گزارش شده علائم حیاتی این مرد در حال حاضر ثابت هستند اما عملکرد کلیه‌هایش کمی ضعیف است.

بی بی سی

سخنان عجیب نماینده خمینی شهرجواد ابطحی نماینده خمینی شهر به جای پیگیری تجاوز به دختربچه افغانستانی نامه نوشته خواستار برکناری رییس اورژانس اجتماعی به دلیل اعلام خبر تجاوز شد.

کارشناس آیت الله بی بی سی و سخنان دیکتاتور علی خامنه ای