Tuesday, May 8, 2018

جایزه آزادی بیان برای خایه مال آخوندها
 جایزه آزادی بیان برای خایه مال آخوندها
ایران وایر
انتخاب «صادق زیباکلام» برای گرفتن جایزه «آزادی بیان» خبرگزاری «دویچه وله» با واکنش انتقادآمیز عده‌ای از کاربران شبکه‌های مجازی روبه رو شده است. آن‌ها با هشتگ «#shameondw»، به این انتخاب واکنش نشان داده‌‌اند.
صادق زیباکلام بارها در مصاحبه‌هایش عنوان کرده است که تا پای جان از نظام جمهوری اسلامی دفاع و اگر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی از او بخواهند سکوت کند و با رسانه‌های خارجی مصاحبه‌ نکند، حتما اطاعت می‌کند. کاربران این گفته‌های او را مخالف آزادی بیان می‌دانند.
«کریستف جامپلت» (Christoph Jumpelt)، سخن گوی دویچه وله درباره انتخاب زیباکلام و انتقاد برخی کاربران به این انتخاب، تنها یک جمله به«ایران وایر» می‌گوید: «آزادی بیان و ابراز عقیده چیزی است که دویچه وله سعی می‌کند مردم در همه جای دنیا به آن دست یابند.»

اطلاعیه شماره پنج درباره وضعیت آقای منصور اسانلواطلاعیه شماره پنج درباره وضعیت آقای منصور اسانلو
 در حال حاضر پلیس اف بی آی در رابطه با نوع و چگونگی حمله صورت گرفته به آقای منصور اسانلو پاسخ مشخص و رسمی نداده و همچنان در حال برسی جزییات میباشد . پیشانی و صورت ایشان دارای عفونت میکروبی شدید میباشد و پلیس و پزشکان از آن نمونه برداری کرده اند تا نوع میکروب یا ماده شیمیایی را تشخیص دهند .تاکنون هیچ اظهار نظر رسمی در اینباره هم صورت نگرفته است . با توجه به احتمال حمله و ضربه با جسم سخت به پشت جمجمه ، سر آقای اسانلو دچار شکستگی شدید شده و مجموعن 11 بخیه خورده است، آثار کبودی و زخم هم در گردن ایشان کاملن قابل مشاهده است . به علت مصرف داروهای قوی و مختلف هنوز ایشان صحنه وقوع حادثه را درست بیاد نمی آورند . با سپاس