Saturday, May 5, 2018

یک هشدار امنیتی: جاسوسان موساد در قلب تصمیم سازی دولت پنهانیک هشدار امنیتی: جاسوسان موساد در قلب تصمیم سازی دولت پنهان
کلمه
 اخبارجدید حاکی از حمل و نقل های نظامی عظیم و مشکوک در سطح منطقه است. اوضاع منطقه بیش از پیش آشفته و بحرانی است. اسراییل و عربستان به وحدتی بی سابقه با محوریت دشمنی با ایران رسیده اند. نتانیاهو در صفحه تلوزیون به اندازه چند کامیون سند جاسوسی علیه ایران را نشان می‌دهد و مدعی می‌شود که آنها را از قلب تهران به تل آویو منتقل کرده است. همین جنگ روانی کافی است تا هشتگ ایران در سطح جهانی ترند شود و افکار عمومی دنیا با ترسی و خطری بزرگ به نام ایران مواجه شود. در همین حال امریکای ترامپ وارد یک جنگ اقتصادی تمام عیار با ایران شده و در آستانه کنارگیری از برجام است، جنگی که برای نظامی شدن آن تنها یک جرقه نیاز است. حال در همین زمان و درست هنگامی که مشروعیت داخلی حاکمیت به پایین ترین سطح خود پس از انقلاب رسیده است و احساس تبعیض و بی عدالتی اقتصادی و سیاسی و قضایی در جامعه بیداد می کند و همزمان کشور از مدیریت ناکارامد و فاسد و نیز کارشکنی‌های «دولت پنهان» علیه نهادهای انتخابی کشور به حال فزع افتاده است، مسوولان حاکمیتی بدون توجه به وضع موجود و بدون اینکه هیچ علامتی از تلاش برای اصلاح امور وجود داشته باشد در پشت پرده مشغول بازی های سیاسی و باند بازی و برنامه ریزی و دسیسه برای انتخابات بعدی مجلس و ریاست جمهوری و از همه مهمتر زمینه سازی برای انتخاب! رهبری بعدی هستند.
می گوییم بی توجه به وضع موجود! اما وقتی به صحنه می نگریم به یاد می آوریم اتفاقاتی که تنها در همین چند روز اخیر در حال رخ دادن است نه صرفا بی توجهی که درست اعمالی آگاهانه خلاف جهت مصلحت و اقتضای بحران کنونی کشور و منطقه است.
در شرایطی که رسانه های اسراییلی پس از حمله های موشکی هفته پیش به پایگاههای ایرانی- سوری در سوریه یکپارچه در حال آماده سازی افکارعمومی خود برای جنگ احتمالی و روحیه دادن و دعوت آنان به همبستگی و وحدت می باشند در ایران نه تنها تلاشی برای بازگشت اعتماد به فنا رفته مردم نمی شود و نه تنها راهی برای آشتی و بازگشت به مردم نمی گشایند که از قضا دست بر روی شکاف ها و زخم های اجتماعی کشور گذاشته شده است. برخوردهای شدید با دختران به اصطلاح بد حجاب و تقدیر و تشکر از ماموران خاطی پیش روی رسانه ها. فیلترینگ تلگرام که ۴۰ میلیون ایرانی از آن استفاده و چندصدهزار نفر به وسیله آن ارتزاق می‌کردند.

جمهوری اسلامی سرانجام توسط جوانان سرنگون خواهد شد جمهوری اسلامی سرانجام توسط جوانان سرنگون خواهد شد
 واشیگتن تایمز روز پنجشنبه 13 اردیبهشت 97 طی مقاله یی با عنوان بازی خطرناک ایران از جمله به خامنه یی که زمان زیادی است قدرت را در دست دارد اشاره کرده و می نویسند، «وی بر ماجراجوئیهای خطرناک خارجی به طور فزاینده پافشاري مي كند در حالیکه نارضایتی در كشور متراكم است.
ارز ایران در برابر دلار در پایین ترین سطح خود، رسیده است.
تظاهرات روزانه در شهرهای مختلف ادامه دارد. بیشتر تظاهرکنندگان زیر 25 سال هستند و خواهان تغییر می باشند.
به رغم مشکلات در کشور مقامهای قدیمی ایران اصرار دارند که درگیری در سوریه،یمن و لبنان را تشدید کنند.
آنها یک بازی بسیار خطرناکی می کنند.. جمهوری اسلامی سرانجام توسط جوانان خودش سرنگون خواهد شد.

جمهوری اسلامی تصمیم دارد اقامتگاه رضاشاه در جزیره موریس را بفروشدجمهوری اسلامی تصمیم دارد اقامتگاه رضاشاه در جزیره موریس را بفروشد
دماوند مطلع شده که دولت جمهوری اسلامی قصد دارد اقامتگاه والری، محل سکونت رضاشاه در جزیره موریس را به فروش برساند و هزینه حاصل از آن را به وزارت امور خارجه اختصاص دهد.
اقامتگاه محل سکونت رضاشاه پهلوی در روستای موکای جزیره موریس در اقیانوس هند قرار دارد که پس از تبعید رضاشاه پهلوی به این جزیره، مدتی محل سکونت او و خانواده اش بود.
این اقامتگاه در دوران پادشاهی پهلوی توسط دولت ایران خریداری شده بود و جزو اموال دولت ایران به حساب می آید اما دولت جمهوری اسلامی در حال بررسی فروش آن است تا پولش را صرف پروژه هایی کند که کسی از آنها اطلاع ندارد.
دولت جمهوری اسلامی از هرگونه رسیدگی به اقامتگاه والری در سال های اخیر خودداری کرده و این ساختمان حالت مخروبه به خود گرفته است.