Wednesday, May 2, 2018

یک منبع آگاه اطلاعاتی : تیم ترور سردار حسن تهرانی مقدم و عوامل موساد در بدنه سپاه عملیات انتقال اسناد هسته ای کشور در سال ۹۶ به اسراییل را به عهده دارندیک منبع آگاه اطلاعاتی : تیم ترور سردار حسن تهرانی مقدم و عوامل موساد در بدنه سپاه عملیات انتقال اسناد هسته ای کشور در سال ۹۶ به اسراییل را به عهده دارند
مهرداد شاکری
۱۸ آبان ماه ۱۳۹۰قرار بود با حضور رهبر ایران جدیدترین دستاورد موشکی که باهدایت و رهبری سردار حسن تهرانی مقدم به ثمر رسیده بود رونمایی شود.
و فرماندهی کل قوا از تلاش ها و دستاوردهای موشکی ایران بازدید نماید.
اما در آخرین لحظه دیدار رهبر ایران ازپادگان امیرالمومنین(ع) شهرستان ملارد به دلایل نامعلوم کنسل گردید.
بنا به اخبار موثق ، سازمان اطلاعات اسراییل ( موساد ) از طریق عوامل خود در سپاه پاسداران از این دیدار و بازدید آگاهی کامل داشته.
و طی یک عملیات پیچیده زاغه مهمات موشکی سپاه را بمب گذاری نموده بود.
قرار بود در ساعت مشخص و در زمان حضور رهبر ایران یک انفجار باعث ترور رهبر ایران و همراهانش شود .
اما در تایم مشخص شده بمب های کارگذاشته شده به طور اتوماتیک عمل می کند و سردار حسن تهرانی مقدم در این عملیات کشته میشود.
منبع آگاه اطلاعاتی که خواست نامش فاش نشود به نگام می گوید : ردپای همکاری تعدادی از اعضا سپاه پاسداران در عملیات ترور سردار تهرانی مقدم و همچنین انتقال اسناد محرمانه هسته ای کشور با هدایت موساد به اسراییل وجود دارد.
آیا سپاه پاسداران به دنبال ایجاد یک جنگ جدید در منطقه است؟

و یا صرفا عناصر خود فروخته سپاه منافع ملی را نادیده گرفته اند ؟
و در حال خیانت به کشور با هدف ثروت اندوزی می باشند.
باید منتظر بود تا تمام اجزای این پازل پیچیده مشخص گردد.

نگام

آقای منصور اسانلو به دلیل شوک قلبی در اغما فرو رفته انداطلاعیه درباره وضعیت آقای منصور اسانلو
خبرگر
حدود ساعت 12 ظهر به وقت نیویورک منصور اسانلو در مسیررفتن به استودیو یکی از خبرگزاریها جهت انجام مصاحبه تلوزیونی دچار شوک قلبی شده و جمجمه ایشان از ناحیه پشت آسیب دیده که منجر به اغمای ایشان شده است . پس از وقوع حادثه پلیس که به محل حادثه نزدیک بوده سریعن عملیات سی پی آر را آغاز کرده و اورژانس منطقه در کمتر از ده دقیقه در محل حاضر و ایشان را به یکی از بیمارستانها منتقل کرده است . پس از انتقال به بیمارستان و احراز هویت با پسر ایشان تماس گرفته شد وخانواده ایشان در بیمارستان حاضر شدند .
علت وقوع حادثه مشخص نیست و در حال حاضر پلیس نیویرک تحقیقات خود را جهت مشخص شدن علت حادثه آغاز کرده است . به محض دریافت هرگونه خبر موثق در رابطه با علت حادثه ،  جزییات از طریق وبسایت خبرگر به اطلاع عموم خواهد رسید .

صدای اسرائیل: چگونه موساد از قلب تهران محرمانه ترین اسناد اتمی رژیم را به دست آوردصدای اسرائیل: چگونه موساد از قلب تهران محرمانه ترین اسناد اتمی رژیم را به دست آورد
موساد به اسناد اتمی ایران در انباری در تهران دست یافته است"
به گزارش دویچه وله روزنامه نیویورک تایمز به نقل از برخی مقام‌های رسمی می‌گوید ، سازمان اطلاعات خارجی اسرائيل در عملیاتی شبانه با ورود به مکانی مخفی در تهران اسناد مربوط به برنامه سلاح‌های اتمی را به دست آورده است.
نیویورک تایمز با استناد به اظهارات چند مقام رسمی نوشته است که مأموران سازمان اطلاعات خارجی اسرائيل (موساد) در عملیاتی شبانه در ژانویه گذشته به یک مکان سرَی در تهران که شبیه به انباری مخروبه بود نفوذ کرده و اسنادی اصلی و مربوط به برنامه سلاح‌های هسته‌ای این کشور را به دست آورده و سپس آنها را به اسرائيل قاچاق کرده‌اند.
یک مقام ارشد اسرائیل که نامش برده نشده به این روزنامه گفته است، موساد این انبار کالا را در فوریه ۲۰۱۶ کشف کرد و این ساختمان را از آن زمان تحت نظارت قرار داد.

یک دختر نوجوان تبریزی در تلاش برای فرار از گشت ارشاد کشته شدیک دختر نوجوان تبریزی در تلاش برای فرار از گشت ارشاد کشته شد
بر اساس گزارش ها، این دختر نوجوان به نام الناز صناعی همراه با پسری همسن و سال خود سوار بر یک اتوموبیل در محله باغمیشه تبریز بود که گشت ارشاد آنها را تعقیب می کند.
پسری که خودرو را رانندگی می کرده، از وحشت دستگیری توسط گشت ارشاد، تلاش می کند از دست آنها فرار کند اما در تعقیب و گریز وارد لاین ویژه اتوبوس می شود و به شدت با یکی از اتوبوس ها تصادف می کند.
در این حادثه، الناز صناعی فوت می کند.

دستگیری دانشجوی ایرانی مقیم لندن در تهران


ایران وایر
ارس امیری، دانشجوی ۳۲ ساله کارشناسی ارشد در دانشگاه کینگستون انگلیس، در تهران توسط مامورین وزارت اطلاعات دستگیر شده است. محسن عمرانی، پسرخاله او که در نیوجرسیِ آمریکا زندگی می‌کند، در گفتگویی تلفنی با ایران‌وایر این خبر را تایید کرد و گفت خانم امیری را در روز ۲۳ اسفند سال گذشته دستگیر کرده‌اند و اکنون حدود ۵۰ روز است در بند ۲۰۹ زندان اوین محبوس است. او با اتهام «اقدام و تبانی علیه امنیت ملی» مواجه شده است.
آقای عمرانی که این خبر را دیروز، سه‌شنبه، در توئیتر خودش هم منتشر کرد به ایران‌وایر گفت پدر و مادر ارس همچنان مخالف علنی شدن این خبر بوده‌اند اما او پس از نزدیک به دو ماه تصمیم گرفته سکوت را بشکند.