Friday, March 16, 2018

نمایشگاه برلین محل گفت‌وگوی صمیمی مدیران گردشگری ایران و اسرائیل


مسئول غرفه ایران در نمایشگاه گردشگری و جهانگردی برلین در کنار مسئول شرکت اسرائیلی

. نمایشگاه برلین محل گفت‌وگوی صمیمی مدیران گردشگری ایران و اسرائیل
العربیه.نت فارسی
نمایشگاه بین المللی گردشگری و جهانگردی برلین «ITB» که اوایل ماه مارس در آلمان برگزار شد فرصت مناسبی بود تا علاوه بر ترویج وجه گردشگری ایران، ابراز علاقه و دوستی میان ایران و اسرائیل در زمینه گردشگری نیز به نمایش گذاشته شود.
به گزارش رسانه‌های اسرائیلی «شارون لامبرگر» مدیر اجرایی یک شرکت اسرائیلی فعال در زمینه ارتباطات، در نمایشگاه بین المللی گردشگری و جهانگردی برلین از غرفه ایران در این نمایشگاه دیدار کرد و ضمن گفت‌وگو با مسئول این غرفه، با او عکس یادگاری انداخت.

هفت‎تیر‎کشی «آقا» با خشاب خالی و کُلاهی که دیگر پشم نداردهفت‎تیر‎کشی «آقا» با خشاب خالی و کُلاهی که دیگر پشم ندارد
کیهان لندن

- علی خامنه‎ای در کمتر از یک ماه پس از آنکه از بی‎عدالتی عذرخواهی کرد گفته از مشکلات معیشتی هم خبر دارد.
- در سند چشم‎انداز توسعه جمهوری اسلامی در افق 1404 آمده که ایران باید در اقتصاد جنوب غرب آسیا اول باشد و مردم در رفاه، امنیت، عدالت و بدون فقر زندگی کنند!
- چرا جمهوری اسلامی با رهبری خامنه‌‏ای به عنوان «ولی مطلقه فقیه» به این روز افتاده؟ 
۲۵ اسفند ۱۳۹۶
رهبر جمهوری اسلامی صبح پنج‌شنبه، ۲۴ اسفند، در دیدار با رییس و اعضای مجلس خبرگان گفته از مشکلات معیشتی و دیگر مشکلات مردم اطلاع داریم، اما معتقدیم هیچ مشکل حل نشدنی در کشور وجود ندارد.

نوروز آمیزه ای از اسطوره و باور، آیینی کیهانی، گاه شمارانه و هفت سین ایرانی
نوروز آمیزه ای از اسطوره و باور، آیینی کیهانی، گاه شمارانه و هفت سین ایرانی
 حسین شاه اویسی

          آن دسته از آریاییان، همان مردمانی که در هزاره های پیش از میلاد از سیبری در جستجوی زندگی و زیستگاهی مناسب به فلاتی که ایران نام گرفت وارد شدند، بخشی از آنها در دامنه های پررمز و راز زاگرس سکنا گزیدند که بعدها دولت ماد را به فرماندهی “دیاکو” که گفته بود: ” ایران را پروراندم تا سرزمین آزادگان باشد” نخستین پادشاهی مادها برپا داشتند. ماد نخستین دولت ایرانی از نیاکان کردهای امروزی بود. بخش دیگری از آریاییان به بخش های جنوبی و ناحیه پارس رفتند و سکنا گرفتند ودر سده های بعد دولت هخامنشی را برپا داشتند و بخش سوم در ناحیه خاوری این فلات ساکن شدند و پارت ها نام گرفتند. این مردمان همگی نوروز را که از کهن ترین جشن های آنها ست همه ساله باشکوهی بی مانند در مناطق خود ولی هر یک به گونه ای برپا می دارند.