Monday, October 16, 2017

قاچاق ٨٠٠ دختر توسط یک باندقاچاق ٨٠٠ دختر توسط یک باند 

 عوامل یک باند بزرگ قاچاق دختران که اقدام به قاچاق بیش از 800 دختر کرده بود، چندی پیش با اقدام نیروهای اطلاعاتی و امنیتی، دستگیر و برای متهمان آن، در دادسرای جرایم رایانه‌ای پرونده قضایی تشکیل شد. 

در کیفرخواست صادره از سوی دادسرا، مشارکت در راه‌اندازی خانه فساد، قاچاق انسان و قوّادی برای متهمان این پرونده نظر گرفته شده بود.

نهایتاً قاضی صلواتی پس از برگزاری جلسات محاکمه، هر کدام از متهمان این پرونده را به تحمل 10 سال حبس محکوم کرد و پرونده با اعتراض متهمان به حکم صادره، به شعبه 36 دادگاه تجدیدنظر استان تهران ارسال شد.

جلسه دادگاه تجدیدنظر هم چند روز پیش برگزار شد اما هنوز حکم قطعی و نهایی درباره متهمان این پرونده صادر نشده است.

سرشبکه این باند بزرگ قاچاق دختران متواری است و برای وی پرونده جداگانه‌ای تشکیل شده است

خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم،

قصه ناتمام کارگران جنسی در ایرانقصه ناتمام کارگران جنسی در ایران

آیدا قجر 
«با دوستم رفته بودیم دبی. یک شب برای سکس به یکی از محله‌های معروف رفتیم. از قبل می‌دانستیم که دخترهای ایرانی به خاطر آزار و اذیت‌هایی که از طرف مشتریان هم‌وطن‌ می‌شوند، ملیت‌ خود را پنهان می‌کنند اما از لهجه دختر معلوم بود ایرانی است. برای یک گپ سر میز، ۵۰ یورو از ما گرفت. بعد هم گفت برایهر رفتار جنسی اضافه، شارژ می‌شویم. گران می‌شد، بی‌خیالش شدیم.»
دبی، اقلیم کردستان، آنتالیا، مالزی یا کشورهای حاشیه خلیج فارس؛ فرقی نمی‌کند، قوانین و محله‌ها مشخص هستند و مشتریان برای هم‌خوابگی راه سختی پیش رو ندارند. فقط کافی‌ است اسم منطقه را بدانند. در میان زنان کارگر جنسی، تعداد چشم‌گیری دختران و زنان ایرانی هستند که بنا به روایت‌های خودشان یا مشتریان، ملیت‌شان را ابراز نمی‌کنند؛ زنانی که خودخواسته یا به اجبار مورد خشونت و استثمار قرار می‌گیرند.