Sunday, August 27, 2017

مسعود شجاعی از تیم ملی فوتبال ایران حذف شدحاج صفی توبه کرد و خود را مطیع خامنه ای خواند
کارلوس کیروش، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران، اسامی ۲۴ بازیکن مورد نظر خود برای بازی با تیم‌های کره جنوبی و سوریه در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را اعلام کرد که در این فهرست نام احسان حاج‌صفی دیده می‌شود اما اثری از نام مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی نیست.

شجاعی و حاج‌صفی بعد از بازی مقابل تیم مکابی اسراییل در لباس باشگاه یونانی‌شان در چارچوب لیگ اروپا، با خطر محرومیت از تیم ملی فوتبال ایران روبه‌رو شده بودند.

با این وجود، حاج‌صفی در روزهای اخیر با ابراز ندامت از بازی با باشگاه اسراییلی، در صفحه اینستگرام خود نوشت که «در راه انقلاب و رهبری حرکت خواهد کرد».
 حال با انتشار فهرست جدید کارلوس کیروش، به نظر می‌رسد که تن ندادن شجاعی به فشارهای واردشده از سوی فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش، در نهایت به حذف او از تیم ملی فوتبال ایران منجر شده است.
پیش‌تر نیز محمدرضا داورزنی، معاون وزارت ورزش دولت حسن روحانی در سخنانی صریح اعلام کرده بود که شجاعی و حاج‌صفی هیچ‌کدام به تیم ملی دعوت نخواهند شد.
منبع تقاطعروزنامه کیهان شادمهر عقیلی خواننده مبتذل ساز و مستهجن و سارق استروزنامه کیهان با ادبیاتی تند و دشنام آلود از صحبت های اخیر شادمهر عقیلی مبنی بر تکذیب بازی اش در فیلم ایرانی-هندی «دختر شیطان» انتقاد کرد.

این روزنامه نوشت: «چند روز قبل، یک مبتذل‌ساز با هدف بازارگرمی و ایجاد تبلیغ کاذب برای خود، خبر بی‌مبنایی را منتشر کرد و گفت که قصد دارد در قسمت جدید فیلم خود از یک خواننده لس‌آنجلسی استفاده کند! این درحالی است که برای همه آشکار است که بازیگری یک خواننده لس‌آنجلسی که سابقه زیادی در تولید ویدئوکلیپ‌های مستهجن دارد، در یک فیلم تولید داخل، از نظر قانونی امکان‌پذیر نیست. حتی وزارت ارشاد می‌تواند با این کارگردان بخاطر تلاش برای فریب افکار عمومی با خبرسازی جعلی برخورد کند.

اما این خواننده ورشکسته هم فرصت را برای ابراز وجود غنیمت شمرده است. وی که سال‌هاست ایران را ترک کرده و برغم همه دست‌وپا زدن‌ها و حتی دستاویز قرار‌دادن مبتذل‌ترین شیوه‌ها برای دیده شدن اما سال‌هاست که از همه ذهن‌ها فراموش شده، دست پیش گرفته است تا پس نیفتد! او در واکنش به خبر جعلی کارگردان مبتذل‌ساز در صفحه شخصی خود اعلام کرده که دیگر حاضر نیست که به سینمای ایران برگردد، گویی همه برای بازگشت او فرش قرمز پهن کرده‌اند و منتظرند تا با حضور خود باعث اعتلای سینما شود!

گفتنی است تاکنون حداقل چهار خواننده لوس‌آنجلسی با ارسال پیامهای محرمانه به تهران خواستار ورود به ایران شده‌اند. یکی از زنان خواننده در یکی از تلویزیون‌های فارسی‌زبان صراحتاً خواهان سفر به ایران ولو به قیمت توقف فعالیت -به اصطلاح- هنری خود شد.

اما خواننده هدف نظر در این خبر، که بر عدم بازگشت به سینمای ایران تأکید کرده است، یک سارق هنری ارزیابی می‌شود که در دهه هشتاد مجبور شد در سیاست شخصی خود به سرقت اعتراف کند. این فرد در جامعه خوانندگان پاپ داخلی به عنوان وطن‌فروش نیز شهرت دارد.