Tuesday, July 11, 2017

وزیر دفاع آمریکا : تفاوت آشکاری بین مردم ایران و رژیم آدمکش آن میباشد “تِدی فیشر” دانش‌آموز دبیرستان “مرسر آیلند” در ایالت واشینگتن امریکا توانسته مصاحبه‌ای را با “جیمز متیس” وزیر دفاع پرنفوذ این کشور انجام دهد و این مصاحبه را در نشریه دانش‌آموزی “آیلندر” (The Islander) متعلق به این دبیرستان منتشر کند.
“فیشر” نوجوان، از روی عکسی که در روزنامه واشینگتن‌پست منتشر شده بود، شماره تلفن “ژنرال متیس” را پیدا کرد و سپس در کمال ناباوری موفق شد مصاحبه‌ای ۴۵دقیقه‌ای را درباره مسائل دفاع و سیاست خارجی امریکا با وی انجام دهد.
وزیر دفاع ایالات متحده امریکا در بخش‌هایی از این مصاحبه‌ی کم‌سابقه به موضوع ایران پرداخته و از جمله تاکید کرده که میان رژیم ایران و مردم این کشور تفاوت آشکاری وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

تقاطع

نیروهای داعش، خبر مرگ ابوبکر البغدادی را تاييد کردند.نیروهای داعش، خبر مرگ ابوبکر البغدادی را تاييد کردند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از منبع خبری "السومریه"، گروه تروریستی داعش موسوم به "دولت اسلامی"، خبر کشته شدن ابوبکر بغدادی را تایید نموده است.
روز سه شنبه کانال تلویزیون "السومریه" به نقل از منابع محلی در استان عراق در نینوا، خبر کشته شدن البغدادی را تایید نموده است.
به نقل از این منبع خبری، شبه نظامیان داعش در بیانیه ای کوتاهی ضمن اعلام خبر کشته شدن ابوبکر البغدادی، نام خلیفه جدید را نیز منتشر نمودند.