Wednesday, June 28, 2017

هشدار درباره بدترین غذا که باعث پیری زودرس می‌شودالعربیه فارسی
در اثر واکنش‌های بیوشیمی که در اثر خوردن غذا در بدن اتفاق می‌افتد، بعضی از غذاها سرعت پیرشدن را زیاد می‌کنند، در حالیکه غذاهای دیگر با پیری زودرس می‌جنگند.
خوردن مرتب غذای‌ های نادرست می‌تواند ۱۰ سال شما را پیرتر از آنچه هستید نشان دهد، در حالیکه برعکس خوردن غذای مناسب به مرور از ۵ تا ۱۰ سال شما را جوان‌تر خواهد کرد.
۳ فرایند در داخل بدن ما تاثیر عمده‌ای بر پیر شدن ما دارد، که عبارت از «ترکیب قند، التهاب و اکسیداسیون» هستند.
وقتی ما از پیر شدن می‌گوییم منظورمان فقط چین و چروک صورت نیست. بسیاری از اثرات پیری مانند عملکرد اندام‌ها و یا فرسوده شدن مفاصل به چشم نمی‌آیند.
با توجه به عنوان این مقاله ممکن است شما حدس بزنید منظور از غذای بد شکر و چربی است. درست می‌گویید، این غذاها بد هستند، اما امروز ما می‌خواهیم از غذای بد دیگری حرف بزنیم که سرعت پیر شدن بدن شما را شتابان می‌کند.
بدترین غذایی که پیر شدن را شتابان می‌کند مشتقات گندم است.
قبل از آنکه در این باره توضیح دهم اول به فرایند «ترکیب قند یا Gycation» در بدن می‌پردازم که در اثر آن ماده‌ای به نام «محصول نهایی ترکیب قند یا AGE» می‌گویند. این ماده است که فرایند پیری را سریع می‌کند.
قند بالای خون باعث افزایش شدید این ماده در بدن می‌شود، بطوریکه مبتلایان به دیابت نوع ۲ اغلب بسیار پیرتر از آنچه هستند بنظر می‌رسند.
گندم، حتی نوع سبوس دار آن، نوع خاصی از هیدروکربور را دارد به نام آمیلوپکتین-آ که در بالابردن قند خون حتی از شکر قوی تر عمل می‌کند.
آمیلوپکتین-آ از هر هیدروکربور دیگر قند خون را بیشتر بالا می‌برد و به همین دلیل محصولاتی که با گندم تهیه می‌شوند مانند نان، برشتوک، شیرینی‌جات و تمام محصولات نانوایی قند خون را بسیار زیاد افزایش می‌دهند.
قند خون ۴۵ دقیقه بعد از خوردن ۲ برش نان از ۸۶ به ۱۵۵ واحد می‌رسد، در حالیکه خوردن یک کاسه جو دوسر، که همان میزان هیدروکربور دارد، قند خون را از ۸۶ به ۱۱۲ واحد افزایش می‌دهد.
هرچقدر قند خون بالاتر باشد میزان تولید ماده AGE در بدن بیشتر می‌شود و به همان نسبت سرعت پیرشدن افزایش می‌یابد.
شما حتما در باره اثرات مخرب گلاتن، یکی دیگر از مواد موجود در گندم، هم شنیده‌اید که باعث ایجاد التهاب در دستگاه گوارش می‌شود.
اگر غذاهای پایه گندم را از رژیم غذایی خود کم کنید و یا کاملا حذف نمایید، بدن شما از شما سپاسگزاری خواهد کرد و جوان تر به چشم خواهد آمد.
کاهش وزن یکی دیگر از اثرات دلپذیر کاهش مصرف مشتقات گندم در رژیم غذایی شما خواهد بود

دختران 12 تا 17 ساله فاحشه ایرانی در سلیمانیه و دوبی

ما باز هم رکورد شکستیم
دلخوش به این مقدار نباشید 
از برکت و کرامات آخوندها ،  ایران اسلامی بهشت قاچاق چیان انسان گشته است


گروه‌های سازمان یافته دختران ایرانی را به کشورهای همسایه قاچاق می‌کنند»
وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه خود در زمینه قاچاق انسان در کشورهای مختلف جهان، به قاچاق زنان و دختران ایرانی در کشورهای منطقه به منظور بهره‌برداری جنسی و روسپگیری اشاره کرده است.
به گزارش تارنگار حقوق بشر در ایران به نقل ازوزارت خارجه آمریکا، همانطور که در بیش از پنج سال گذشته گزارش شده، ایران منبع، محل انتقال و کشور مقصد برای مردان، زنان و کودکان در معرض قاچاق جنسی و کار اجباری است. این گزارش می‌گوید که گروه‌های سازمان یافته‌ای وجود دارند که زنان، پسران و دختران ایرانی را به قاچاق جنسی در ایران، افغانستان، منطقه کردستان عراق، پاکستان، امارات متحده عربی و اروپا وا می‌دارند.
بنا بر این گزارش، برخی از زنان ایرانی که برای حمایت از خانواده هایشان در ایران مجبور به کارکردن هستند، به عنوان قربانیان قاچاق جنسی در معرض خطر قرار دارند. دختران ایرانی بین سنین ۱۳ و ۱۷ سال، توسط قاچاقچیان برای فروش در خارج از کشور برده می‌شوند. برخی از این دختران جوان تا پیش از رسیدن به سن کافی برای استفاده جنسی، به کار خانگی مجبور می‌شوند.
در سال ۲۰۱۶ گزارش‌هایی از افزایش تعداد زنان جوان ایرانی در دبی برای فحشا منتشر شده است. برخی از این زنان ممکن است قربانیان قاچاق انسان بوده باشند. از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵، تعداد دختران ایرانی که از ایران به دیگر کشورهای خلیج فارس برای بهره برداری جنسی برده شده‌اند، افزایش داشته.
همچنین دختران ایرانی در فاحشه‌خانه‌های کردستان عراق، به ویژه سلیمانیه به عنوان کارگر جنسی قاچاق شده‌اند. در برخی از موارد این استثمار توسط شبکه های قاچاق انسان در ایران تسهیل شده است. در سال ۲۰۱۵، رسانه ها گزارش دادند که مقامات دولتی کردستان در میان مشتریان این فاحشه‌خانه‌ها بوده‌اند.
این گزارش اضافه می‌کند که در تهران، تبریز و آستارا، تعداد دختران نوجوانی که مورد بهره برداری جنسی قرار می‌گیرند همچنان رو به افزایش بوده. تعداد موارد ازدواج «موقت» یا «کوتاه مدت»، از یک ساعت تا یک هفته، به منظور بهره برداری جنسی در ایران در حال افزایش است. بنا بر این گزارش، حلقه‌های قاچاق در شیراز، به عنوان نقطه ترانزیتی که در آن دختران آذری از آذربایجان به امارات متحده عربی برای بهره برداری جنسی منتقل می‌شوند.
این در حالی است که دادگاه شهادت زنان را تنها نیمی از شهادت مردان به حساب می‌آورد که این خود زنان قربانی قاچاق را از دسترسی به عدالت محروم می‌کند. علاوه بر این، زنان قربانی سوء استفاده جنسی، به دلیل ارتکاب به زنا، که به عنوان روابط جنسی خارج از ازدواج تعریف شده و مجازات آن مرگ است، مورد پیگرد قرار می‌گیرند.
همچنین دولت ایران هیچ اقدام مشخصی برای کاهش تقاضا برای تجارت جنسی، کار اجباری، یا گردشگری جنسی کودکان توسط شهروندان ایرانی در خارج از کشور انجام نداده. دولت برنامه های آگاهی رسانی مبارزه با قاچاق انسان را پیاده نکرده است. کودکان مهاجر افغانستان ثبت شده یا ثبت نشده برای گرفتن اسناد و مدارک حقوقی مشکل دارند، در حالی که کودکان متولد شده از مادران ایرانی و پدران غیر ایرانی شهروندان ایران به حساب نمی‌آیند.
بنا بر این سیاست، آسیب پذیری این جمعیت افزایش یافته است.