Tuesday, May 16, 2017

نسل تازه عروسک‌های جنسی، می‌توانند حرف بزنند
نسل تازه عروسک‌های جنسی، می‌توانند حرف بزنند
هامونی، یک عروسک جنسی جدید است که می‌تواند حرکت کند و حرف بزند. هرچند حرکت سر، پلک‌ها و لب او تا حدی ناپخته است و دایره کلماتش هم برای حرف زدن محدود است. با این حال، این عروسک بخشی از انقلاب رباتیکی است که در زمینه ترکیب هوش مصنوعی با بدنی به شدت شبیه بدن انسان رخ داده است.
در یک کارگاه تولیدی ساده در حومه سان مارکوس کالیفرنیا بدن انسان در حال بازسازی است.

در بخش پذیرش، دو عروسک در اندازه طبیعی یک انسان، از شما استقبال می‌کنند؛ اینها تنها عروسک‌های این تولیدی هستند که به جای لباس زیر، لباس فرم به تن دارند. دیوار سالن انتظار هم پر از عکس‌های زنانی زیباست که فقط اگر خیلی از نزدیک آنها را بررسی کنید، متوجه می‌شوید که عروسک هستند.
مت مک‌مولن، مدیر اجرایی "آبیس کرییشن" است؛ شرکت تولیدکننده "ریل‌دال" که یک عروسک جنسی در ابعاد انسان است. مت سابقه هنری و مجسمه‌سازی دارد.
قبل از آن که مصاحبه من با هارمونی، عروسک جنسی سخنگو، شروع شود، مت کلاه‌گیس روی سر او را مرتب می‌کند. از شیوه برخورد مت می‌شود حدس زد که او شیفته ظاهر عروسک است: "خیلی از کسانی که ممکن است ریل‌دال را به خاطر ظرفیت‌های جنسی آن بخرند، متوجه می‌شوند که این (عروسک) چیزی بیش از یک وسیله سرگرمی جنسی است."
مت می‌گوید: "این عروسک به خانه‌های آنها (خریداران) می‌رود، بخشی از فضا را اشغال می‌کند و آنها برایش یک شخصیت در نظر می‌گیرند. اکنون، هوش مصنوعی به افراد این امکان را می‌دهد که این شخصیت را در عمل و در واقعیت تجربه کنند."

بداخلاق، عصبانی و صمیمی و بامحبت

حسن روحانی موسوی و کروبی را آزاد می کنیمروحانی در جواب خواسته مردم برای رفع حصر: من به شما سربسته قول می‌دهم آنچه می‌خواهید شدنی است 
حسن روحانی سکوت خود را شکست و در واکنش به شعارهای یکپارچه مردم تبریز برای رفع حصر گفت که آنچه می‌خواهید شدنی‌است و من حاضرم برای برخی کارها ده بار دست رهبری را ببوسم، اما با رای ۵۱ درصد نمی‌شود.

به گزارش کلمه، ساعتی پیش مردم شهر تبریز هم مانند دیگر شهرهای ایران در روزهای اخیز با استقبال پرشور از حسن روحانی، با شعارهای یکپارچه خود درباره رفع حصر، بار دیگر فریاد کردند که رفع حصر یک مطالبه ملی است و نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

حسن روحانی در واکنش به شعار رفع حصر مردم در تبریز گفت: ما هر استانی که می رویم با مهربانی مردم مواجه می شویم اما در خیابان های تبریز یک حال دیگری داریم.

رییس‌جمهور کشورمان در ادامه افزود: برخی کارها را دولت قانونی من نتوانسته انجام دهد. سخنی که با واکنش حاضران روبرو شد و جمعیت یکپارچه فریاد می‌زد: عیبی یوخ

روحانی در جمع مردم تبریز و پس از شعارهای یاحسین میرحسین جمعیت با تاکید بر اینکه «برخی کارها است که با رای ۵۱ درصد نمی‌شود انجام داد.» گفت: من به شما سربسته قول می‌دهم آنچه می‌خواهید شدنی است.

او همچنین ادامه داد: من حاضرم برای برخی کارها ۱۰ بار دست رهبری را ببوسم. شرطش حضور همه پای صندوق رای است

کلمه – گروه خبر