Wednesday, April 12, 2017

امام جمعه موقت اصفهان: خوف این را دارم که با کاندیداتوری احمدی نژاد فتنه ای داخلی به راه افتد محمدتقی رهبر ضمن انتقاد از کاندیداتوری احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری، نسبت به وقوع «فتنه» در کشور هشدار داد.
عضو جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با خبرنگار سیاسی «انتخاب» اظهار داشت: ما انتظارمان این بود که احمدی نژاد پس از اینکه گفت من سرباز ولایتم و وارد نمی شوم، به عهدش وفادار بماند. 
وی افزود: بهتر این بود که احمدی نژاد این کار را نمی کرد، شورای نگهبان باید با براساس ضوابط پرونده کاندیداها را بررسی کند.
محمدتقی رهبر ضمن ابراز نگرانی از کاندیداتوری احمدی نژاد اضافه کرد: خوف این را دارم که این اقدام منجر به یک شکاف و فتنه داخلی شود. خوب بود اقایان متانت به خرج می دادند و صرف نظر می کردند که نکردند. این کاندیداتوری به صلاح نظام و کشور نیست و خلاف منویات رهبری  است، هر عاقلی می فهمد که ایشان نظر مساعدی نسبت به کاندیداتوری احمدی نژاد نداشتند.
رهبر در پاسخ به سئوالی در مورد رد صلاحیت احمدی نژاد گفت: این تصمیم با شورای نگهبان است. البته برای احمدی نژاد محرز شد که «آقا» تمایلی ندارند و حتی پیش بینی یک دو قطبی را می دادند. احمدی نژاد باید التزام خود به رهبر معظم انقلاب را نشان می داد.


دوست دختر مارادونا رازهای جنسی او را فاش کرد؛ دخترش واکنش نشان دادورونیکا اوخدا دوست دختر سابق دیگو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین، در اظهاراتی درباره جزئیات زندگی او از جمله رازهای روابط جنسیش گفته است. در مقابل دالما دختر بزرگتر مارادونا، این اظهارات را به شدت نکوهش کرده است.
به گزارش العربیه، ورنیکا و مارادونا به مدت هشت سال باهم زندگی کرده‌اند. حاصل زندگی مشترک قهرمان جام جهانی 1986 با ورنیکا «دیگو فرناندز» به دنیا آمد.
دالما در واکنش به فاش کردن برخی جزئیات شخصی پدرش، از دوست دختر سابق مارادونا خواست «خجالت بکشد». او گفت : «پس از خواندن اظهارات ورونیکا خجالت کشیدم، کسی نباید به این جزئیات علنی صحبت کند».
ورونیکا در پاسخ به انتقاد دختر مارادونا بار دیگر با رادیو آرژانتین مصاحبه کرد و جزئیات دیگری از زندگی مشترک خود با مارادونا را فاش کرد. دالما باز هم واکنش نشان داد و گفت: «این فرومایگی است، این مسائل را نباید جلوی مردم گفت».
رابطه ستاره سابق فوتبال آرژانتین و ورونیکا شاهد تنش های بسیاری بود. ورونیکا یک بار با موبایل از مارادونا در حالی که او را کتک می‌زد ، فیلم گرفت. مارادونا بعدا در توضیح این حادثه گفت که تنها موبایلش را از او گرفته است.
العربیه.نت فارسی

نامزدی احمدی‌نژاد و تقابل تمام‌عیار با آیت‌الله خامنه‌ایبی بی سی، جمشید برزگر: ثبت نام محمود احمدی‌نژاد برای شرکت در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری را باید یکی از شگفت‌انگیزترین اقدامات کسی دانست که به انجام کارها و گفتن سخنان غیرمنتظره شهره است. اهمیت اقدام آقای احمدی نژاد، به طور مشخص در نادیده گرفتن تمام عیار نظر آیت‌الله علی خامنه‌ای است. اما او چرا باید دست به اقدامی بزند که پیش‌بینی نتیجه‌اش دشوار نیست؟
فارغ از اینکه منع نامزدی او از سوی آقای خامنه‌ای یک دستور یا یک توصیه قلمداد شود، نادیده گرفتن نظری که ابتدا به طور خصوصی و سپس به طور علنی و با تاکید از سوی آقای خامنه‌ای مطرح شده، اقدامی نامتعارف در جمهوری اسلامی به حساب می‌آید.