Sunday, April 2, 2017

حمله وحشیانه به پناهجوی ایرانی در لندن
پلیس لندن ۶ نفر را در ارتباط با حمله به یک پناهجوی کرد ایرانی و دو نفر دیگر در جنوب این شهر بازداشت کرده است.
این افراد به ظن تلاش برای قتل این نوجوان ۱۷ ساله دستگیر شده اند.
گفته شده که این پناهجو جمعه شب به همراه دو دوستش در یک ایستگاه اتوبوس در منطقه کرویدن در جنوب لندن ایستاده بود که هدف حمله یک گروه ۸ نفره قرار گرفت.
این گروه پس از آن که درمی یابند که این افراد درخواست پناهندگی کرده اند، آنها را به شدت کتک زدند.
به گفته پلیس لندن، جمجمه این پناهجوی ۱۷ ساله شکسته و خون در مغزش لخته شده است.
به گفته پلیس او در شرایط بحرانی، اما با ثبات قرار دارد.
دو نفر دیگری که همراه او مورد حمله قرار گرفتند هم دچار جراحاتی شده اند.
پلیس گفته که تاکنون ۴ مرد و ۲ زن را به ظن دخالت در این حمله بازداشت کرده است.

احمدی‌نژاد٬ رحیم‌مشایی و بقایی دلقک هستندمعاون مطبوعاتی وزارت ارشاد دولت احمدی نژاد: 
احمدی‌نژاد٬ رحیم‌مشایی و بقایی دلقک هستند
به گزارش انصاف نیوز، «محمدعلی رامین» نوشت:
 حسرت و تاسف و بلکه حیرت عمیق خودم را نمی توانم کتمان کنم، وقتی همه حمایت های دائمی چهارده ساله خودم از احمدینژاد، امروز با رفتار غیرعقلایی او، جدا با هر عقل سلیمی قابل سرزنش شده اند، بخصوص هنگامی که دیگر هیچ خیرخواهی شخصی و تذکر محرمانه ای سودی نمی دهد.
 صدها نیروی مخلص و پر تلاش انقلابی و ولایی در دولت های نهم و دهم که بار سنگین خدمات را بر دوش کشیدند، بخاطر رفتار حماقت بار اخیر احمدنژاد بشدت اسیب پذیر شده اند.

ترانه علیدوستی و نیکی کریمی در لیست 30 بانوی زیبا و موفق دنیاترانه علیدوستی و نیکی کریمی در لیست 30 بانوی زیبا و موفق دنیا قرار گرفتند.
به گزارش اسپوتنیک، این روزها خبری در شبکه های اجتماعی مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است که در آن دو بازیگر بانوی معروف ایرانی، "ترانه علیدوستی" و "نیکی کریمی" جزو 30 بانوی زیبا و موفق قرار گرفتند.
بر اساس اخبار منتشر شده در شبکه های اجتماعی، مجله هنری Buzznet که گفته می شود هالیوودی است، هر ساله 30 بانوی پرتلاش، موفق و زیبا را طی یک نظرسنجی انتخاب ی کند و امسال برای اولین بار نام دو هنرمند بانوی ایرانی را در فهرست 30 نفری بازیگران زیبای زن جهان قرار داده است. در این فهرست، ترانه علیدوستی در مقام 28 و نیکی کریمی در مقام 14 قرار دارند. گفته شده است که این لیست براساس نظرسنجی جهانی انتخاب شده است و ملاک‌هایی همچون جذابیت، زیبایی، فعالیت زیاد در سینما، کسب جایزه و استقبال از نمایش فیلم‌ها برای انتخاب بازیگران مدنظر بوده است

آیت الله قتل عام" خادم اسرائیل و سازنده تمدن نوین اسلامی از راه خون ریزیآیت الله قتل عام" خادم اسرائیل و سازنده تمدن نوین اسلامی از راه خون ریزی
آیت الله منتظری به ابراهیم رئیسی و دیگر اعضای "هیأت مرگ" قتل عام زندانیان سیاسی و عقیدتی در تابستان ۱۳۶۷ گفت که نام شما به عنوان "جنایتکاران تاریخ" ثبت خواهد شد. با توجه به نقش مستقیم او در کشتار چند هزار زندانی سیاسی و عقیدتی، "آیت الله قتل عام" نامیده شد.
هدف نوشتار کنونی بازگشت به گذشته و توضیح جنایات ابراهیم رئیسی نیست، هدف آینده نگری است و آن چه این نامزد جانشینی آیت الله خامنه ای برای ایران و ایرانیان پدید خواهد آورد.
"آیت الله قتل عام" و اسرائیل