Thursday, March 30, 2017

آیا می دانستیدروزانه ۹۶۰ میلیون تومان خرج توزیع غذا در آستان قدس میشود تا جناب رئیسی فردی دلسوز و انقلابی نشان داده شود؟نگام ، سیاسی _ ابراهیم رئیسی فردی که این روزها نام او برای نامزدی انتخاب ریاست جمهوری مطرح شده و برخی در تلاش هستند تا او گزینه اصلی اصول گرایان در این جایگاه باشد همزمان با انتصاب به عنوان تولیت آستان قدس رضوی و پیش از طرح نام او به عنوان نامزد ریاست جمهوری با حضور در مناطق حاشیه نشین و محروم مشهد و بازدید از منزل فقرا و انعکاس خبر آن در رسانه ها تلاش کرد خود را فردی دلسوز و حامی تهیدستان معرفی کند اما امروز شاید دلیل آن حرکات مشخص شده و آشکار گردیده که روزانه ۹۶۰ میلیون تومان خرج توزیع غذا در آستان قدس میشود تا جناب رئیسی فردی دلسوز و انقلابی نشان داده شود؟ !
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: با دستور تولیت آستان قدس رضوی تلاش می کنیم تا ۱۵ فروردین، تمام زائران بارگاه منور رضوی حداقل یک بار از غذای متبرک حضرت رضا(ع) متنعم شوند.

سفیر آمریکا در سازمان ملل: باید صدای کسانی مانند ندا آقاسلطان باشیم‎‎انتقاد شدید نماینده آمریکا در سازمان ملل از بی‌توجهی جهانی به وقایع سال 88 ایران
سفیر آمریکا در سازمان ملل: باید صدای کسانی مانند ندا آقاسلطان باشیم‎‎
نیکی هیلی، نماینده ایالات متحده در سازمان ملل متحد، در نشستی در «شورای روابط خارجی»، در مورد لزوم تمرکز شورای امنیت سازمان ملل بر «حقوق بشر» سخن گفته است. او در این سخنرانی به اعتراضات پس از انتخابات ۸۸ در ایران نیز اشاره کرده و تاکید کرده آمریکا باید صدای کسانی مانند ندا آقاسلطان باشد.

نیکی هیلی، نـهم فروردین ماه در جریان سخنرانی خود در شورای روابط خارجی آمریکا در نیویورک، از فعالیت‌ها و اقدامات پیش‌روی خود به عنوان نماینده ایالات متحده در سازمان ملل و نیز ریاست دوره‌ای شورای امنیت سخن گفته است.

خانم هیلی در بخشی از سخنرانی یک‌ساعته خود به لزوم اقدامات و فعالیت‌های خود در ارتباط با پیشبرد «ارزش‌های» مورد نظر آمریکا پرداخته‌است.