Sunday, March 26, 2017

یک مجری تلویزیونی لبنانی از نصرالله به اتهام آدم‌ربایی، تجاوز جنسی و آدم‌کشی شکایت کرد
ماریا معلوف، روزنامه‌نگار مجری تلویزیونی سرشناس لبنانی با ارائه شکایتی به دادستان عمومی این کشور، از حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان به دلیل آدم‌ربایی، تجاوز جنسی و آدم‌کشی شکایت کرد.
در شکایت ماریا معلوف که روز جمعه 24 مارس 2017 در رسانه‌ها منشتر شد، آمده است که این شکایت علیه حسن نصرالله و هر کس دیگری که تحقیقات نشان دهد، مجری، مرتبط، شریک یا آمر جنایت‌های کشتار بوده و در عملیات آدم‌ربایی، شکنجه، تجاوز جنسی، آواره کردن مردم، جنایت‌های جنگی، کشتار دسته‌جمعی و جنایت علیه بشریت در سوریه، یمن، بحرین و عراق مشارکت داشته، تنظیم شده‌ است.
این روزنامه‌نگار مجری تلویزیونی همچنین نصرالله را به دامن زدن به اختلافات فرقه‌ای و مذهبی در لبنان، سوریه، عراق و یمن متهم کرده است. طارق شندب و آنطوان نعمه وکلای ماریا معلوف این شکایت را به نمایندگی از موکلشان تقدیم دادستان عمومی کرده‌اند.

کاظم صدیقی امام زمان غریب است و به آخوند نیاز دارد
کاظم صدیقی، در نخستین نماز جمعه‏ تهران در سال ۱۳۹۶ اظهار داشت 
تاسیس حوزه علمیه قم از عنایات خداوند متعال به کشورمان بوده است. یاران امام زمان در قم تربیت می‌شوند و مردم قم حجتی بر سایر شهرها هستند
امام زمان غریب است و قشون به اندازه کافی ندارد و از شما می‌خواهد که فرزندانتان را تشویق کنید به حوزه‌های علمیه بروند و از چند فرزندتان یکی را به آقاجان بدهید و او را به سلاح علم و دانش و قرآن مسلح کنید
جامعه ما تهدید به فساد و بی‌اخلاقی و کفر می‌شود، کفار دور ما را گرفته‌اند، شبکه‌های مجازی خطرهای جدی هستند. حوزه‌های علمیه نقش بیمارستان‌های اخلاقی را دارند و باید به آن توجه کنیم

تظاهرات در مخالفت با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا این راهپیمایی به مناسبت شصتمین سالگرد پایه گذاری اتحادیه اروپا برگزار شد. ترزا می، نخست وزیر بریتانیا قرار است چهار روز دیگر تصمیم کشورش به خروج از اتحادیه را رسما به این اتحادیه ابلاغ کند. شرکت کنندگان در راهپیمایی "اتحاد برای اروپا" در پایان در میدان مقابل پارلمان بریتانیا جمع شدند، یعنی جایی که روز چهارشنبه حمله ای مرگبار اتفاق افتاده بود

یک کشته و چندین زخمی در تیراندازی در یک کلوب شبانه در اوهایودر تیراندازی در یک کلوب شبانه در ایالت اوهایو در آمریکا یک نفر کشته و ۱۴ تن دیگر زخمی شدند. گزارش شده است که در این تیراندازی حد اقل دو فرد مسلح دست داشته اند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه، تیراندازی حوالی ساعت ۱ بامداد به وقت محلی در یک کلوب شبانه در "سینسیناتی" رخ داد و هنگام تیراندازی صدها نفر عمدتا جوانان در این کلوب حضور داشتند.
یک مقام پلیس محلی به شبکه سی ان ان گفته است که حد اقل دو فرد مسلح در تیراندازی دست داشته اند اما احتمال دارد افراد بیشتری در این حمله دست داشته باشند. پیشتر گزارش شده وبد که تنها یک فرد مسلح اقدام به تیراندازی کرده است.
پلیس در حال تحقیق درباره این حادثه است و تا کنون کسی دستگیر نشده است.
در آخرین مورد حمله به کلوب های شبانه در آمریکا، در ماه ژوئن ۲۰۱۶ عمر متین آمریکایی افغان تبار به یک کلوب شبانه همجنسگرایان در اولاندو حمله کرد و عده ای را گروگان گرفت. در نتیجه این گروگان گیری ۴۹ نفر از جمله عمر متین کشته شدند.

خبرگزاری فرانسه