Tuesday, March 21, 2017

تفاوت‌ پیام‌های نوروزی رهبر و رئیس جمهوری اسلامیتفاوت‌ پیام‌های نوروزی رهبر و رئیس جمهوری اسلامی
خامنه ای من می گم نره حسن روحانی می گوید بدوش

زمانه ـ تأکید ماه‌های اخیر مخالفان دولت بر مشکلات اقتصادی، در پیام نوروزی رهبر جمهوری اسلامی نیز مشهود بود. او از توافق هسته‌ای نیز سخنی نگفت و بر امنیت تأکید کرد. در حالی‌که حسن روحانی در پیام خود از موفقیت‌های دولتش به‌ویژه در عرصه اقتصادی حرف زد و از اجرای توافق هسته‌ای در سالی که گذشت نیز یاد کرد.
به رسم هر سال، در آغاز سال ۱۳۹۶ نیز رهبران جمهوری اسلامی خطاب به مردم ایران پیام‌های نوروزی دادند و یک سال گذشته را مرور کردند.
«فاصله زیاد بین کارهای انجام‌شده و انتظارات مردم»

بي بي سي در مورد ايرانيان لوس انجلس سياه نمايي مي كنندبي بي سي در مورد ايرانيان لوس انجلس سياه نمايي مي كنند
یک ترجمه از ناقص و البته یک گرازش مغرضانه از بی بی سی فارسی دامنه گسترده ای از اعتراصات را در پی اشته است. با اینکه سابقه چنین رفتارهای غیر حرفه ای از بی سی سی فارسی تازگی ندارد، اما اینبار ایرانیان ساکن غرب آمریکا در تلاشند تا اسناد جدی در بی اعتباری ادعاهای بی بی سی فارسی و تفاوت بین حقیقت و آنچه بی بی سی به عنوان حقیقت جا می زند را به دید دیگر هموطنان خصوصا کسانی که در ایران زندگی می کنند برسانند.
ين جا تهران جلس نيست اما لوس انجلسي هم نيست كه تعريفش را شنيده ايد. ايرانيان اين شهر امسال نوروز را به ميان بي خانمانها و كارتن خوابهاي لوس انجلس برده اند
اردوان مفيد: وقتي سالي يك بار نوروز از را مي رسد ايرانيها دور هم جمع مي شوند و غذاشون را با آنهايي كه محتاج هستند تقسيم مي كنند تا بهشون حس خوب و انرژي بده .

این ما هستیم که به دلیل ایستادن در برابر نقض قانون مجازات مى شویم؛ نامه آتنا دائمی به خواهرانشخبرگزاری هرانا – روز ۲۲ اسفند ۹۵، جلسه رسیدگی به اتهامات آتنا دائمی و خواهرانش انسیه و هانیه دائمی در شعبه ۱۱۶۲ مجتمع قضایی قدس برگزار شد. آتنا دائمی مدافع حقق بشر زندانی در نامه ای به خواهرانش بعد از برگزاری این دادگاه، با شرح مختصری از « تخلفات و ظلم ها» در دو سال گذشته در پرونده اش، از «گم شدن» نامه اعتراض به رای منع تعقیب سپاه در دفتر رئیس زندان خبر داده است.
متن کامل این نامه را به نقل از هرانا در ادامه بخوانید؛
“براى خواهرانم؛