Tuesday, March 14, 2017

مصاحبه با یک بچه سوسولمصاحبه با یک بچه سوسول خارجه نشین که به ایران رفته است تا شوشول آخوند حسن روحانی را در انتصابات چرب کند . او می گوید که انتخابات در ولایت مطلقه فقیه دموکراتیک است . او همچنین ایرانیان را بچه سوسول می نامد و تروریست ها و آدمکشان جمهوری اسلامی را در سوریه و دیگر مناطق جهان مدافعان حرم یا رزمندگان اسلام نام می برد . 


هوشنگ امیراحمدی: اگر جنگی رخ دهد بچه های مدافع حرم باید بجنگند نه"سوسولهای" تهران
 هوشنگ امیراحمدی استاد دانشگاه راتگرز ایالت نیوجرسی آمریکا، مدیر مرکز مطالعات خاورمیانه این دانشگاه و رییس و بنیاگذار شورای ایران-آمریکاست. وی از روز پنجشنبه ۱۹ اسفند برای انجام برخی دیدارهای غیررسمی و خانوادگی به زادگاهش در دهستان شیخ نشین شاندرمن در شهرستان ماسال استان گیلان سفر کرده است. یکی از مهم ترین برنامه های امیراحمدی در این سفر کوتاه، گفتگوی اختصاصی از قبل برنامه ریزی شده وی با پایگاه خبری تحلیلی ۸دی، است. این گفتگوی مفصل یک ساعت و نیمه، شامگاه روز شنبه گذشته انجام شد و مطالب جالبی درباره وضعیت آینده کشور آمریکا، آینده روابط ایران و آمریکا و برجام را به مخاطبان ارایه می کند:

۸دی: معمولا مرداد ماه شما را ملاقات می کردیم و مصاحبه های قبلی ما در این تاریخ انجام شده است این بار اسفند ماه تشریف آوردید؟ ضمن اینکه شنیده ایم که دیداری چند ساعته با برخی مسئولان سیاست خارجی داشتید؟ آیا این موضوع صحت دارد؟

من با وزارت امور خارجه برنامه ای نداشتم. یک جلسه دیگری بود که ربطی به وزارت امور خارجه نداشت و در واقع یک جلسه غیرسیاسی بود. در گذشته هم گاهی در این فصل می آمدم اما این دفعه البته در لندن جلسه و سخنرانی داشتم و گفتم سری هم به ایران بزنم. به شوخی یکی از بچه ها از من پرسدند چرا آمدید گفتم آقای روحانی در مصاحبه اخیرشان گفتند انتخابات در ایران آزاد و دموکراتیک است ما هم تشویق شدیم که بیاییم اسممان را در انتخابات بیاوریم (با خنده).

۸دی: یعنی برنامه ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دارید؟

الان که زمان ثبت نام نیست. الان هم اعلام نمی کنم. اگر بخواهم وارد این جریان شوم بخاطر حرف آقای روحانی است. عین کلمه ایشان است که انتخابات ایران یک انتخابات دموکراتیک است. حتما ایشان معنای دموکراتیک را می دانند.

۸دی: البته قانون برای افراد دو تابعیتی منعی ایجاد کرده است

یعنی برای ما دموکراتیک نیست.

۸دی: به هر حال در قانون این موضوع تصریح شده است.