Tuesday, March 7, 2017

مادر4 قلوهای مشهدی:شوهرم بعد از ارتباط تلگرامی با یک زن،من و بچه ها را رها کرده و گم شده است
 مادر4  قلوهای مشهدی:شوهرم بعد از ارتباط تلگرامی با یک زن،من و بچه ها را رها کرده و گم شده است
زن 30 ساله درحالی که فریاد می زد تلگرام من و 4 قلوهایم را در آتش عشق های دروغین سوزاند و زندگی شیرینم را به نابودی کشاند، در یکی از کلانتری های مشهد اعلام شکایت کرد.
وی گفت: تحصیلات دانشگاهی را که به پایان رساندم در آزمون استخدامی یکی از موسسات مالی بزرگ کشور شرکت کردم و به عنوان کارمند مشغول کار شدم. هنوز مدت زیادی از اشتغالم در بانک نگذشته بود که قادر به خواستگاری‌ام آمد. او هم کارمند بود و موقعیت اجتماعی بالایی داشت. طولی نکشید که آداب و رسوم خواستگاری به پایان رسید و از 6 سال قبل زندگی مشترک ما زیر سقف عشق و مهربانی آغاز شد.
به گزارش نامه نیوز،‌با وجود این که چندین سال از ازدواجمان می گذشت و صاحب فرزندی نشده بودیم اما زندگی آرام و بی دغدغه ای داشتیم. هیچ گاه مشکل خاصی را احساس نکردم و همه تلاشم این بود تا همسرم در رفاه و آرامش زندگی کند، برای این منظور همه توانم را به کار گرفته بودم و همانند پروانه ای به دور همسرم می چرخیدم تا کمبودی احساس نکند. در این میان از درمان ناباروری هم غافل نشدیم تا این که روزی با شادمانی و درحالی که از خوشحالی پر می کشیدم خبر باردار شدنم را به همسرم دادم. از آن روز به بعد زندگی ما رنگ و بوی دیگری گرفت تا این که 7 ماه قبل 4 قلوهایم به دنیا آمدند.
3 پسر و یک دختر  ناز ،دیگر همه وقت مرا پر کرده بودند اگرچه رسیدگی و نگهداری از آن ها سخت و طاقت فرسا بود اما من به طور شبانه روزی کمر همتم را بسته بودم تا نوزادانم در آرامش رشد کنند. همین موضوع موجب شد تا وقت کمتری را به همسرم اختصاص بدهم. دیگر مانند قبل نبودم و اوقات کمتری را در کنار همسرم سپری می کردم.
در همین روزها همسرم گوشی تلفن هوشمندی خرید تا به راحتی از 4 قلوها عکس و فیلم بگیرد ولی طولی نکشید که رفتار و گفتار همسرم به کلی تغییر کرد. او آدم صبوری نبود و به خاطر گریه بچه ها با من بدرفتاری می کرد ولی من با صبوری و ملایمت او را به آرامش دعوت می کردم تا این که مدتی قبل متوجه شدم از طریق تلگرام با زنی ارتباط دارد.
وقتی موضوع را با او درمیان گذاشتم گفت تو حساس شده ای! من هم ماجرا را به حساب حساسیت خودم گذاشتم ولی روزی به طور اتفاقی به همه چیز پی بردم. آن زن شیطان صفت در زندگی ما نفوذ کرده بود و عکس های مختلفی از خودش و غذاهایی که درست می کرد برای همسرم ارسال می کرد. تازه فهمیدم ارتباط نامتعارف آن ها از حد معمول گذشته و قصد ازدواج دارند. وقتی موضوع را مطرح کردم همسرم در حالی که با عصبانیت مرا کتک می زد، گفت: دیگر علاقه ای به تو و بچه ها ندارم. او از آن شب به بعد خانه را ترک کرد و به مکان نامعلومی رفت. حالا بیشتر از یک ماه است که خبری از او ندارم.
روزنامه خراسان

احمد منتظری خواست وزارت اطلاعات برای تحویل فایل‌های صوتی آیت‌الله منتظری را نپذیرفت

سایت "کلمه" به نقل از حامد منتظری خبر می‌هد که پدرش احمد منتظری با درخواست وزارت اطلاعات مبنی بر تحویل دادن فایل‌های صوتی آیت‌الله حسینعلی منتظری مخالفت کرده است. او در تاریخ چهارم اسفندماه به داده ویژه روحانیت قم فراخوانده و بازداشت شد، اما یک روز بعد با گرفتن یک "مرخصی هشت روزه" آزاد شد.

حامد منتظری در گفت‌وگو با کمپین بین‌المللی حقوق بشر در ایران گفته است: « وزارت اطلاعات اصرار داشته فایل‌های دیگر را بیاورید تحویل بدهید و منتشر نکنید، ایشان (احمد منتظری) هم گفته همانطور که به آقای شبیری زنجانی هم گفته‌ام فایل‌های دیگر را تا زمانی که لازم نباشد منتشر نمی‌کنیم و فایل‌ها پیش خانواده محفوظ است و تحویل کسی نمی‌دهیم.»

احمد منتظری، روز شنبه ۱۴ اسفند و پس از پایان "مرخصی" هشت روزه به دادگاه ویژه روحانیت مراجعه کرد اما در آن‌جا به او گفتند که حکمش تعلیق شده است. دادگاه ویژه روحانیت قم در اطلاعیه‌ای گفته است که احمد منتظری «با مراجعه و توسل به یکی از مراجع عظام تقلید و دادن تعهد» به او خواستار وساطت پیش آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی شده است.

در این اطلاعیه از قول احمد منتظری آمده است: «محکوم‌علیه با دادن تعهد کتبی مبنی بر پرهیز از تکرار جرایم ارتکابی از زندان آزاد شده است.» و یا «محکوم‌علیه احمد منتظری در یکی از بندهای تعهد خود کتبا متعهد شده است که همه مسئولیت اعمال و رفتار بیت آیت‌الله منتظری را عهده‌دار بوده و از هرگونه اقدامی که علیه نظام تلقی می‌شود نسبت به اعضای خانواده و اطرافیان به طور جدی جلوگیری نمایم و در صورت عدم رعایت مراتب فوق و نقض تعهد آمادگی هرگونه برخورد قانونی را دارم.»

پاسخ فیروز نادری به فحش های ناموسی و واکنش تند بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی


هر دو نفر نمی توانند به ایران آخوند زده بر گردند


I wrote this in english and asked a good journalist
 friend in Canada to translate it to Farsi for me.
از شب مراسم اسکار تاکنون، انبوهی از نوشته‌های بی‌خردانه، از سوی یاوه‌گویان حرفه‌ای، صفحه عمومی فیس بوک مرا پر کرده است. ازجمله، اعتراض به اینکه چرا من فرصت حضور بر صحنه اسکار را غصب نکردم تا از آن برای ایراد خطابه‌ای در مقابل بیش از یک میلیارد نفر از مخاطبان جهانی استفاده و فعالیت‌های مجرمانه جمهوری اسلامی و نقض حقوق بشر در ایران را یادآوری کنم.

درنتیجه این کنایه‌ها و یاوه ها، اکنون تعدادی از مخاطبان من درباره اینکه من واقعاً چه می‌اندیشم و کیستم، دچار سرگشتگی شده و برایشان ابهام‌هایی پیش‌آمده است.

این نوشته - جریان فکری من - برای کسانی نیست که به‌خوبی مرا می‌شناسند یا برای کسانی که به دلیل اهدافی که در ذهن دارند حاضر به تغییر ذهنیت خود نیستند. این نوشته برای آن مردمان خوبی است که برخی از یاوه‌های نشر یافته در فضاهای مختلف را خوانده و از من انتظار تصحیح و شفاف‌سازی درباره آن‌ها را دارند.

من چنانم که هستم. اگر با نظرات من درباره این موضوعات موافق بودید، چه‌بهتر، اگرنه، متأسفم که ناامیدتان می‌کنم - ولی هدف من تحت تأثیر قرار دادن یا جلب رضایت افراد نیست.

این بیست نکته‌ای است که بدون هیچ اولویتی به ذهنم می‌رسد: