Saturday, February 18, 2017

بازگشت جنگنده های روسی به ‌قرارگاه های ایران، آیا جنگ تازه ای در خاورمیانه در راه است؟جنگنده های روسی به ‌قرارگاه های ایران باز می گردند
مناسبات تهران و مسکو بر اساس اهداف مشترک منطقه ای گسترس یافته است. بهمین دلیل جمهوری اسلامی ایران به روسیه اجازه خواهد داد تا از فضای این کشور برای مقابله با گروه های تروریستی استفاده کند.
معاون وزیرخارجه جمهوری اسلامی ایران هفته گذشته از مسکو دیدار کرد. قرار است روسیه در آستانه بهار موج تازه ای از حملات علیه گروه های تروریستی را آغاز کند به همین منظور آسمان ایران در اختیار این کشور قرار خواهد گرفت.
گفته می شود ایران به روسیه اجازه می دهد تا از پایگاه های هوایی نیز استفاده کند. در تابستان گذشته ایران به روسیه اجازه داده بود تا از پایگاه هوایی نوژه در ۱۷۰ کیلومتری تهران و در شهر همدان برای انجام عملیات های خود علیه داعش استفاده کند.
حضور مجدد نیروهای روسی در ایران در حالی صورت می گیرید که آمریکا به دنبال افزایش تنش های منطقه ای با جمهوری اسلامی است.
کارشناسان می گویند: آیا جنگ تازه ای در خاورمیانه در راه است؟
خبرگزاری شبستان

ستاره پیشین منچستر یونایتد به دلیل سفر به ایران از ورود به آمریکا منع شدبه گزارش بی بی سی، یورک ۴۵ ساله که شهریور گذشته به ایران سفر کرده بود تا با پیراهن تیم ستارگان جهان به مصاف ستارگان ایران برود، گفت به این دلیل که مهر ورود به ایران در پاسپورتش خورده بود، آمریکا به او اجازه ورود نداد.
تیم فوتبال ستارگان فوتبال جهان سال گذشته با حضور بازیکنانی مانند لوئیس فیگو، فرناندو هیه‌رو، بودو ایلنگر، فرناندو کوتو، فابیو کاناوارو، روبرتو کارلوس، یاری لیتمانن، ویتور بایا، میشل سالگادو و دوایت یورک به تهران سفر کرد و در ورزشگاه آزادی در یک مسابقه خیریه با تیم فوتبال ستارگان ایران که بازیکنانی مانند احمد‌رضا عابدزاده، علی کریمی و خداداد عزیزی را در اختیار داشت بازی کرد.
یورک که هفته گذشته برای همکاری با شبکه "بین اسپوترز" به قطر سفر کرده بود، قصد داشت از راه میامی آمریکا به کشورش، ترینیداد و توباگو بازگردد.
آقای یورک گفت: "درست باورم نشد که چه اتفاقی افتاد. آن قدر به آمریکا سفر کرده‌ام که تعدادش از دستم در رفته. عاشق این کشور هستم اما این بار کاری کردند که احساس جنایتکار بودن به من دست داد. بلیت را خریدم و در آستانه سوار شدن به هواپیما بودم که دو مامور جلویم را گرفتند. با خودم گفتم، چه خبر است؟ آن‌ها گفتند که مشکل ویزا وجود دارد و به دلیل مهر ورود به ایران علامت قرمز جلوی اسم من قرار گرفته است. من برای شرکت در بازی اسطوره‌ها آن جا رفتم و حتی شب هم نماندم."

جمهوری اسلامی اصلی‌ترین حامی تروریسم در جهان استمایک پنس، معاون اول رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس امنیتی مونیخ ایران را "اصلی‌ترین کشور حامی تروریسم در جهان و منطقه خاورمیانه" معرفی کرد. 
پنس گفت: «امروز اصلی‌ترین کشور حامی تروریسم به رفتارهای خود برای برهم زدن ثبات خاورمیانه ادامه می‌دهد.»

معاون دونالد ترامپ افزود: «به لطف برداشته‌شدن تحریم‌های اقتصادی در قالب برجام و توافق هسته‌ای، اکنون ایران منابع اضافی و بیشتری برای تقویت این رفتارهای خود دارد.»

خیرت ویلدرز هلندی مراکشی ها را 'تفاله' خواندخیرت ویلدرز، رهبر حزب راست افراطی "آزادی" هلند، در نخستین روز از فعالیت های انتخاباتی خود مراکشی ها را "تفاله" خواند.
به گزارش بی بی سی آقای ویلدرز امروز شنبه ۱۸ فوریه (۳۰ بهمن) تاکید کرد: "تعداد زیادی تفاله مراکشی در هلند وجود دارند که خیابان ها را ناامن کرده اند." او خطاب به رای دهندگان گفت: "اگر می خواهید که کشورتان را پس بگیرید تا هلند دوباره مال هلندی ها شود، تنها به یک حزب [آزادی] می توانید رای بدهید."

مطابق سرشماری سال ۲۰۱۱ هلند، بیش از ۱۶۷ هزار نفر از ساکنان این کشور متولد مراکش هستند که سومین جمعیت مهاجر به این کشور را از خارج از اتحادیه اروپا تشکیل می دهند. این رقم شامل نسل دوم یا سوم مهاجران مراکشی نمی شود. 

آب جوش روی آلت تناسلی مردان باند صیغه، شکنجه
در مشهد صیغه خانه و یا خانه ای كه مردان برای صیغه به آنجا برده می شدند کشف شده که در آن انواع جنایات صورت می گرفته است. دادستان عمومی مشهد گوشه ای از ماجرا را به سبک خود فاش کرده و گفته است:
یک زن جوان، مردان میانسال را برای صیغه به این خانه که در منطقه گلشهر مشهد قرار داشته می کشانده است. در این خانه مردان را عریان کرده، آنها را به شکلی فجیع شکنجه داده و از این صحنه ها به قصد اخاذی فیلمبرداری می کردند. شکنجه با تیغه چاقو و قمه داغ صورت می گرفته و سپس روی آلت تناسلی مرد شکنجه شده آب جوش می ریخته اند.
تاکنون سه شاکی که قربانی شکنجه هم شده اند شناسائی شده اند که یکی از آنها به علت شدت شکنجه در بیمارستان بستری است. تاکنون یک مرد جوان تبعه خارجی به همراه یک زن دستگیر شده اند و از محل فعالیت آنها انواع ابزار شکنجه خون آلود نظیر تیغ، قمه، چاقو و چماق کشف و ضبط شده است.

پیک نت