Sunday, February 12, 2017

اجرای طرح تذکر لسانی گروهی در اطراف قبر اما رضاهر ماه ۶٠ نوزاد در مشهد مقدس شهر علم الهدی رها می شوند
ماهانه مسئولان بهزیستی با ۵٠تا‌۶٠ کودک سرراهی در مشهد مواجه هستند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی از اجرای طرح امر به معروف و نهی از منکر در قالب تذکر لسانی به صورت گروهی در اطراف حرم رضوی خبر داد.
به گزارش ایرنا، سید عبدالله ارجاعی روز شنبه در مراسم آغاز دوره آموزشی مقدماتی امر به معروف و نهی از منکر ویژه طرح 'تذکر لسانی در اطراف حرم رضوی' در مشهد افزود: تاکنون دستگاه ها و نهادها مختلف و مردم در حد توان در حوزه امر به معروف و نهی از منکر تلاش کرده اند اما نتیجه موثر و دلخواه حاصل نشده از این رو تصمیم بر آن شد تا فعالیت همه بخش ها در این زمینه در قالب طرح مدون انسجام یافته و سامان دهی شود.
وی اظهار کرد: در این راستا طرح تذکر لسانی با 2 قید 'تذکر گروهی' و مهارت 'بگو و برو' با حضور 200 نفر در محدوده اطراف حرم امام رضا  اجرا می شود.

١١ نشانه جنگ قریب الوقوع آمریکا با ایران از یک تحلیل گر ضد اسراییلی
 " ماکیا فریمن " نویسنده و تحلیلگر ضد اسراییلی که بنا به دلایل نامعلوم در سال های گذشته تصویری از خود در رسانه ها منتشر نمی کند، با انتشار مقاله ای تحلیلی به بررسی 11 نشانه جنگ قریب الوقوع آمریکا با ایران پرداخته و مدعی شده است در صورت آغاز یک حمله نظامی آمریکا علیه ایران، این حمله می تواند به سرعت به یک درگیری جهانی در ابعاد جنگ جهانی سوم منجر شود، چون به گفته او روسیه و چین نیز وارد این درگیری محتمل نظامی خواهند شد.