Wednesday, January 4, 2017

سگی که 24 ساعت با پوتین است


به گزارش ایزوستیا لابرادور ویژگی های ضد تروریستی خاصی دارد و به عنوان نمونه، بوی مواد منفجره را از فاصله 255 متری استشمام می کند.این سگ همچنین بوی هر نوع سم و زهری را تشخیص می دهد. لابرادور همچنین هر غذایی را که پوتین در کرملین یا سوچی – ییلاق و قشلاقش یا کشورهای دیگر می خورد، قبلاً بو می کند تا پوتین با خیال راحت آن را بخورد .مکارم شیرازی: گورخواب‌ها را بزرگ کردند، در حالی که آمریکا صدها هزار نفر کارتن‌خوابخشم سلطان شکر از جنجالی شدن خبر گورخواب ها و ننگی که بر پیشانی جمهوری اسلامی نشسته است

از مشکلات و معضلات جامعه آمریکا خبری درز پیدا نمی‌کند؛ اما وقتی چند نفر در کشور ما دچار این مشکل می‌شوند، آن را در فضای مجازی بیداد می‌کنند.
آیت‌الله مکارم شیرازی خاطرنشان کرد: اخیرا دشمنان با داستان گورخواب‌ها در فضای مجازی غوغایی به پا کردند؛ در حالی که در خود آمریکا صدها هزار نفر کارتن خواب وجود داشته و حتی برخی در کنار فاضلاب‌ها اسکان دارند.
این استاد حوزه تصریح کردند: از این مشکلات و معضلات جامعه آمریکا خبری درز پیدا نمی‌کند؛ اما وقتی چند نفر در کشور ما دچار این مشکل می‌شوند، آن را در فضای مجازی بیداد می‌کنند.

دادستان کل‌کشور: پول و مسائل جنسی قضات را تهدید می‌کند
حجت الاسلام محمدجعفر منتظری در مراسم تحلیف کارآموزان قضایی گفت: بترسیم از جایی که یک روز باید حساب پس بدهیم. اگر قاضی خدای نکرده جیبش باز باشد و بحث رشوه و پدیده هایی که امسال با آن روبرو بودیم مطرح باشد، خطرناک است.

وی با اشاره به آیه ای از سوره «ص» گفت: انسان از این آیه این گونه استفاده می کند که جایگاه حکم، یک صلاحیت و بستر مناسب را لازم دارد و صلاحیت حکم بین الله این است که خلیفه الله باشد و خلیفه الله بودن ویژگی های خود را دارد. آیه ویژه ای است برای کسانی که قضاوت را به عنوان مسیر راه می بینند «و وقتی خلیفه الله شدی در مقام حق به قضاوت عمل کن».

وی افزود: مسیر قضاوت و بستر حکم بین الله به تبعیت از هوای نفس خیلی نزدیک است و یعنی خدای نکرده انسان در حکم آنچه که حق نیست را لحاظ کند.