Sunday, January 1, 2017

با عقیم سازی زنان کارتن خواب جلوی بسیاری از آسیب های اجتماعی گرفته می شودسیاوش شهریور، مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران درباره "عقیم‌سازی کارتن خواب‌ها" که این روزها انتقادهای زیادی را به دنبال داشته، گفت: "برخی از این زنان علاوه بر اعتیاد و کارتن‌خوابی و توسعه فحشا، عین ماشین جوجه‌کشی بچه تولید می‌کنند."

مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران گفت: باید با پروژه قانع کردن زنان کارتن خواب، عقیم‌سازی صورت گیرد تا جلوی بسیاری از آسیب‌های اجتماعی گرفته شود.
به گزارش ایلنا، سیاوش شهریور، مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران در گفت‌و‌گو با ایلنا، درباره «عقیم‌سازی کارتن خواب‌ها» که این روزها انتقادهای زیادی را به دنبال داشته است، گفت: چند موضوع را باید به عنوان پیش زمینه این اقدام در نظر گرفت؛ نخست آنکه براساس قوانین کشور و به لحاظ حقوقی هیچ کس اجازه ندارد؛ این کار را انجام دهد. اگر خانم مولاوردی هم چنین بحثی را مطرح کرده که با رضایت زنان کارتن خواب این کار صورت بگیرد، به این دلیل است که در شهر تهران زنانی وجود دارند که معتاد، کارتن‌خواب و تن‌فروش هستند.
مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران با اشاره به اینکه این زنان علاوه بر توزیع مواد مخدر، خودشان هم مصرف می‌کنند و به سکس ورکری [روسپی گری] هم مشغول هستند، افزود: بالای ۲۰ درصد این زنان ایدز دارند و انواع و اقسام بیماری را گسترش می‌دهند.

کریستیانو رونالدو" پیشنهاد ۳۰۰ میلیون یورویی و حقوق ١۰۰ میلیونی یک باشگاه چینی را رد کرد"کریستیانو رونالدو" بازیکن بزرگ فوتبال جهان، کاپیتین تیم ملی پرتغال، گلزن افسانه ای تیم فوتبال رئال مادرید و دارنده توپ طلایی به پیشنهاد بی سابقه یک باشگاه فوتبال چین "نه" گفت. این باشگاه چینی برای انتقال او مبلغ ۳۰۰ میلیون یورو و حقوق سالانه ای معادل ١۰۰ میلیون یورو پیشنهاد کرده بود. "کریستیانو رونالدو" به این پیشنهاد "نه" گفت. رونالدو گفته است که " پول همه چیز نیست".
این خبر را "جورج ماندِز" نماینده رونالدو در ارتباط با باشگاه ها در یک گفتگو با شبکه تلویزیونی "اسکای اسپورت" ایتالیا اعلام کرد. او نام باشگاه چینی را فاش نساخت، ولی گفت با این پیشنهاد، "کریستیانو رونالدو" عنوان گران ترین بازیکن جهان فوتبال را به خود اختصاص داده است.
"جورج ماندِز" می گوید "کریستیانو رونالدو" به باشگاه رئال مادرید وابسته است. این باشگاه به منزله زندگی اوست. برای او" پول همه چیز نیست" و امکان ندارد برای رفتن به یک باشگاه چینی، رئال مادرید را ترک کند.
خبر گزاری فرانسه گزارش میدهد که چین در نظر دارد تا در افق سال های 2050 در رأس فوتبال جهان قراربگیرد. در راه رسیدن به این مقصود، باشگاه هایچین به ستاره های فوتبال در جهان، حقوق های نجومی پیشنهاد می کند. روز پنجشنبه گذشته، باشگاه فوتبال "شانگهای شِن هُوا" کارلوس تِوِز فوتبالیست آرژانتینی را با حقوق سالانه 40 میلیون یورویی استخدام کرده است.
"جورج ماندِز" میگوید بازار فوتبال و انتقال بازیکنان فوتبال در چین بسیار گرم شده است. او می گوید: با توجه به پول های فراوان پیشنهادی، چینی ها می توانند بازیکنان بسیار زیادی را به طرف خود جلب کنند؛ اما نمی توانند "کریستیانو رونالدو" را به سوی خود جلب کنند.

خبرگزاری فرانسه