Wednesday, April 12, 2017

دوست دختر مارادونا رازهای جنسی او را فاش کرد؛ دخترش واکنش نشان دادورونیکا اوخدا دوست دختر سابق دیگو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین، در اظهاراتی درباره جزئیات زندگی او از جمله رازهای روابط جنسیش گفته است. در مقابل دالما دختر بزرگتر مارادونا، این اظهارات را به شدت نکوهش کرده است.
به گزارش العربیه، ورنیکا و مارادونا به مدت هشت سال باهم زندگی کرده‌اند. حاصل زندگی مشترک قهرمان جام جهانی 1986 با ورنیکا «دیگو فرناندز» به دنیا آمد.
دالما در واکنش به فاش کردن برخی جزئیات شخصی پدرش، از دوست دختر سابق مارادونا خواست «خجالت بکشد». او گفت : «پس از خواندن اظهارات ورونیکا خجالت کشیدم، کسی نباید به این جزئیات علنی صحبت کند».
ورونیکا در پاسخ به انتقاد دختر مارادونا بار دیگر با رادیو آرژانتین مصاحبه کرد و جزئیات دیگری از زندگی مشترک خود با مارادونا را فاش کرد. دالما باز هم واکنش نشان داد و گفت: «این فرومایگی است، این مسائل را نباید جلوی مردم گفت».
رابطه ستاره سابق فوتبال آرژانتین و ورونیکا شاهد تنش های بسیاری بود. ورونیکا یک بار با موبایل از مارادونا در حالی که او را کتک می‌زد ، فیلم گرفت. مارادونا بعدا در توضیح این حادثه گفت که تنها موبایلش را از او گرفته است.
العربیه.نت فارسی