Friday, December 30, 2016

سعید قاسمی٬ از فرماندهان حزب‌الله: خانواده‌های کمی در ایران پیرو رهبر هستند
سعید قاسمی یکی از فرماندهان حزب‌الله گفته که در وقایع سال ۸۸ «دانشگاه آزاد پول می‌داد و نیرو اجیر می‌کرد» و خانواده‌های کمی در ایران پیرو رهبر جمهوری اسلامی هستند.

قاسمی افزوده «نیازی نیست برای کسانی که در ۸ دی آمدند و حماسه آفریدند چیزی را تشریح کنیم و بگوئیم تقلب رمز عملیات بود و یا چه کسانی با آن‌ها همکاری می‌کردند.»

وی اضافه کرده «این مسمومیت و میکروبی که فتنه‌گران در جامعه پخش کردند هنوز فعال است و کمتر خانواده‌ای داریم که رینگ اول و دوم اعضایش پیرو رهبری باشند.»

این فرمانده حزب‌الله بی‌آنکه نامی از فرد یا جریانی ببرد هم گفته «هنوز عده‌ای در افکار فتنه‌گری خود اصرار دارند

دیگربانتماس موجودات فضایی با کره زمینآیا موجوداتی فضایی برای تماس با کره زمین تلاش می‌کنند؟ 
دبی-العربیه.نت، فارسی 
روزنامه بریتانیایی دیلی میل گزارش کرده است، سیاره‌ای که حدود 3 میلیارد سال نوری با ما فاصله دارد، تلاش کرده‌ است با ساکنان زمین تماس برقرار کند.
شش موج رادیویی که طول آنها تنها چند صدم ثانیه است، از سیاره "اوریگا" دریافت شده‌ است. اوریگا سیاره‌ای معروف است که در فاصله 3 میلیارد سال نوری از زمین قرار گرفته و در سمت چپ سیاره شکارچی جای دارد.
اگرچه منبع اصلی این امواج رادیویی هنوز ناشناخته است، لیکن برخی براین باورند این امواج نشانه‌ای از وجود موجودات فضایی است که برای تماس با ما تلاش می‌کنند.
امواج رادیویی مذکور را محققان دانشگاه ماک‌گیل مونترال با استفاده از تلسکوپ گرین‌بانک، در ایالت کالیفورنیا و همچنین دانشمندان رصدخانه اریسیبو در پورتوریکو رصد کرده‎اند.

نامه 30 نفر به ترامپ جیغ و داد رسانه های حکومت آخوندها را در آورد


رسانه های حکومتی نوشتند :

نامه 30 «ضدانقلاب» و وطن فروش به ترامپ
مشرق نیوز

ذات 30 نفری که به ترامپ نامه نوشتند، دشمنی و خط دادن به دشمن است
میزان

نامه 30 ضدانقلاب به ترامپ برای تشدید تحریم ها علیه ایران
خبر فارس

اما رادیو فردا نوشته است :

بیانیه ۳۱۷ فعال سیاسی: نامه ۳۰ نفره به ترامپ «ضدملی» است
بیش از سیصد فعال سیاسی و مدنی در واکنش به نامه ۳۰ فعال سیاسی ایرانی به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا، با انتشار بیانیه‌ای، این اقدام را «قطعا عملی ضد ملی و شرم‌آور» خواندند.

به گزارش وب‌سایت کلمه، این ۳۱۷ نفر در بیانیه خود، نامه‌نگاری فعالان سیاسی به رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا را «اقدام نسنجیده و سخیف» نام نهاده و نوشته‌اند: «شایسته است که فعالان سیاسی مرز خود را با جریان‌های ضدملی و بازیچه بیگانه مشخص و پررنگ نمایند و چنین اقدامات سخیفی را قاطعانه محکوم کنند.»

گروهی از فعالان سیاسی و مدنی ایرانی خارج از کشور روز یکشنبه پنجم دی‌ماه در نامه‌ای به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا، خواستار آن شدند که دولت جدید آمریکا «تحریم‌های موجود علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و امپراتوری مالی آیت‌الله خامنه‌ای را گسترش دهد.»