Monday, December 12, 2016

54 دختر و پسر جوان در یک پارتی شبانه در آبادان دستگیر شدند.
ساعت 10 شامگاه شنبه 21 اذر ماه سال جاری "اهالی" منطقه فاز 2 امیرآباد آبادان در تماس با ماموران پلیس از یک میهمانی شبانه در این منطقه خبر دادند.
بدین ترتیب تیمی ازماموران با حضور در محل با هماهنگی مقام قضایی وارد میهمانی شبانه شدند که در این مرحله 54 دختر و پسر جوان که با پوشش نامناسبی در این پارتی حضور داشتند، دستگیر شدند.
در این مرحله دختر جوانی که جشن تولدش را برپا کرده بود  ادعا کرد که بستگان یکی از مسئولان شهر آبادان است و به خاطر به هم ریخته شدن مراسم جشن تولدتش از ماموران شکایت خواهد کرد.
بدین ترتیب بازپرس پرونده پس از تحقیقات از 54 دختر و پسر جوان با گرفتن تعهد نامه از آنها دستور آزادی شان را صادر کرد.
بنا به این گزارش، در این پرونده دختر جوان که به پلیس و بازپرس پرونده توهین کرده بود همراه صاحبخانه در بازداشت پلیس قرار گرفته شده اند. 

رکنا

هر ماه ۶٠ نوزاد در مشهد مقدس شهر علم الهدی رها می شوندروز جمعه خبر پیدا‌شدن یک نوزاد در شهر پدیده در حالی مطرح شد که برخی خبرها حاکی از آن بود که شیرخوارگاه حضرت علی‌اصغر این نوزاد را نمی‌پذیرد، موضوعی که نه‌تنها واکنش مسئولان بهزیستی را در بر داشت، بلکه مشخص شد ماهانه مسئولان بهزیستی با ۵٠تا‌۶٠ کودک سرراهی در مشهد مواجه هستند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، صبح روز جمعه در حالی که هوای مشهد به چندین درجه زیر صفر رسیده‌بود و برف شدیدی بر سر شهر می‌ریخت، صدای ضعیف نوزادی در حوالی ساختمان‌های در حال احداث شهرک رویایی پدیده شاندیز نگهبانان این مجموعه را متعجب کرد و هنگامی که برای پیگیری موضوع به دنبال صدا رفتند، متوجه شدند که نوزادی درون یک سبد پلاستیکی میوه در آنجا رها شده‌‌است.

با کشف این نوزاد، تلفن‌های پلیس به صدا درآمد و ماموران شهرستان بینالود خود را به محل رساندند و پس از مشاهده این موضوع، بلافاصله با گرفتن این نوزاد رها‌شده زیر برف، با انجام اقدامات قانونی و دریافت مجوز قضایی، این نوزاد را به شیرخوارگاه حضرت علی‌اصغر منتقل کردند، اما مشکلاتی بر سر پذیرش این نوزاد به وجود آمد که رسانه‌ها آن را منتشر کردند.

عوامل انتظامی توجیه نبودند