Friday, December 9, 2016

بی سابقه ترین سطح فساد و ناکارمدی در 50 سال اخیر

استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: وابستگی به استکبار و ارز حاصل از نفت در دولت احمدی‌نژاد بیش از پنج برابر افزایش یافت.

 فرشاد مؤمنی پنجشنبه‌شب در مراسم پایانی چهارمین همایش تعامل صنعت و دانشگاه با رویکرد بهبود محیط کسب‌وکار در مشهد با اشاره به عملکرد دولت‌های گذشته افزود: هرچند در اصول از دولت اصلاحات حمایت می‌کردم اما ازنظر اقتصادی از جدی‌ترین منتقدان این دولت بودم در همین چارچوب بر اساس اسناد و آمارها معتقدم دران دوره نسبت به دوره بعدازآن خیلی بهتر عمل شد.

وی با اشاره به گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس در مهر سال ۱۳۹۲ اظهار کرد: بر این اساس وابستگی به ارز حاصل از نفت برای هر یک واحد تولید ناخالص داخلی در ایران در دوره احمدی‌نژاد پنج برابر دوره دولت اصلاحات بود و به عبارتی تفاوت ۴۰۰ درصدی با دوره اصلاحات داشت.

رمزگشایی از ارگاسم زنانرمزگشایی از ارگاسم زنان
فوئبه کین بخش جهانی بی‌بی‌سی

معمولا موضوعات مربوط به ارگاسم (اوج لذت جنسی) زنان در مجلات مربوط به زنان مطرح می‌شود و نه توسط دانشمندان و پژوهشگران.

اما پژوهشگران به مرور تحقیق و مطالعه در مورد این موضوع را شروع کرده‌اند و نتایج آن با آنچه مجلات می‌نویسند متفاوت است. آنها می‌گویند بخشی از مشکل این است که در مورد بدن زنان به نسبت بدن مردان تحقیقات کمتری انجام شده و در نتیجه شناخت کمتری وجود دارد.

"اسمش را گذاشته‌ام حلقه آتش. مثل حلقه‌ای از آتش بین رانهایم بود و این احساس خارش و سوزش ممتد بود. هنگام برقراری رابطه جنسی و یا استفاده از تمپون (نوعی از نوار بهداشتی) مثل این بود که یک کارد دندانه دار وارد بدنم شده است. خیلی دردناک بود."