Wednesday, October 12, 2016

آمار تکان دهنده تجاوز به محارم در جمهوری اسلامی آخوندها
سایت تبیان، وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی: آزار جنسی کودکان در دنیا پیشینه ای بسیار طولانی دارد که در تمام کشورها و فرهنگ های مختلف کام زندگی را به کودکان تلخ کرده است، اما دردناک تر هنگامی است که این آزار جنسی از سوی افرادی صورت می گیرد که قربانی، آن ها را حامی خود قلمداد می کرده است؛ تجاوزهایی که در حریم خانواده، یعنی امن ترین مامن بشر شکل می گیرد.

تشکیل 5200 پرونده تجاوز

اگر چه هیچ گاه آماری در ارتباط با پرونده های زنای با محارم در کشور منتشر نشده، اما رییس انجمن آسیب های اجتماعی در آخرین اظهارات خود درباره این موضوع، از تشکیل ۵۲۰۰ پرونده قضایی در کشور در مورد رابطه جنسی برادر با خواهر و پدر با دختر خبر داده است که البته این آمار غیر از تجاوزهای سایر محارم مانند دایی و عمو، پدرشوهر بوده و بسیاری از سوءاستفاده های جنسی نیز اساسا گزارش نمی شوند.
ایسنا هم در سوم آبان سال 82 "گزارشی تکان دهنده ای از قتل های ناموسی و تجاوز محارم در خوزستان" را منتشر کرد که بر اساس آن، مشاور وقت استاندار خوزستان با اشاره به مواردی از تجاوز محارم به دختران در استان گفته بود: "در این زمینه از میان تنها ۱۸ دختر بین ۱۲ تا ۱۴ سال كه به دلیل تجاوز پدر و برادرشان به دفتر امور بانوان استانداری مراجعه كرده اند، ۱۲ مورد آن ها دختران زیر ۱۴ سال بوده اند."

تجاوز پدران به دختران بیشتر از تجاوز برادران به خواهران گزارش می شود

جانشین خامنه ای داماد علم الهدی است
به گزارش آستان نیوز، پایگاه خبری آستان قدس رضوی، آقای رئیسی سه روز در هفته در مدرسه علمیه نواب درس خارج فقه که عالی‌ترین سطح دروس حوزوی را ارائه می‌کند.

در این گزارش آمده که آقای رئیسی در حوزه‌های علمیه تهران متون فقهی سطح عالی، قواعد فقه قضاء و فقه اقتصاد تدریس می‌کرده است.

در زندگینامه آقای رئیس آمده که او حدود چهارده سال شاگرد آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران در سطوح عالی بوده است.

حسن یوسفی اشکوری، پژوهشگر دینی به بی‌بی‌سی فارسی گفت که انتشار مقالات و کتاب‌ و همچنین داشتن شاگرد در سطوح مختلف از پیش‌نیازهای تدریس درس خارج است که به گفته او در زندگینامه آقای رئیسی چیزی در این باره دیده نمی‌شود.

آقای اشکوری "آغاز ناگهانی" تدریس خارج را زمینه‌ای برای مطرح کردن نام او به عنوان یکی از نامزدهای احتمالی جایگزینی رهبر ایران می‎داند، با این حال، او رهبری آقای رئیسی را در آینده بعید می‌داند.

ابراهیم رئیس السادات، معروف به رئیسی، متولد ۱۳۳۹، کمتر از ۲۰ سال داشت که مسئولیت‌های قضایی بر عهده گرفت.