Monday, September 26, 2016

اعلامیه آیت‌الله علی صافی اصفهانی: شمس تبریزی شاهدباز (بچه باز) بود و به ناموس مولوی تجاوز کرد


آخوندهای مرتجع هرگز از تجاوز در کهریزک ها در نظام جمهوری اسلامی ایران سخن نمی گویند اما ...


اعلامیه ی حضرت آیت الله حاج شیخ علی صافی اصفهانی
در اعتراض به برگزاری کنگره ی شمس تبریزی

بسم الله الرحمن الرحیم
باز هم برای چندمین بار نغمه ی شوم شرک و بت پرستی و تکریم و تجلیل
از ائمه ی کفر با هدف حذف فرهنگی عترت پیامبر اسلام
فضاهای مجازی و رسانه های گروهی این مملکت را پر کرد.
انالله و انا الیه راجعون
مملکتی که شیعه خانه ی امام زمان است و حضرت ثامن الحجج علیه السلام صاحب این خانه و حرم اهل بیت و حوزه های علمیه و نواب حضرت بقیة الله الاعظم(عج) در آن است اما استعمار پیر انگلیس بی اعتنا به همه این مقدسات با کمال بی شرمی و گستاخی در تلاش است تا دست ایتام آل محمد را از قرآن و عترت کوتاه کند و بوسیله امثال مولوی و شمس تبریزی فساد را و بت پرستی ر ا و شهوت رانی را و ناپاکی را و جهل و نادانی و خرافه پرستی را بنام عرفان جایگزین نماید و این پست ترین موجودات را (که فرمود انهم اخس طوائف الصوفیه (1)) شریف ترین خلق خدا معرفی کند.
و نه شریف ترین خلق خدا بلکه خود خدا همچنان که مولوی گفت: شمس من و خدای من و بایزید گفت لا اله الاها انا فاعبدون.

روزنامه رسالت : اصغر فرهادی به فاحشه‌ها احترام می‌گذارداصغر فرهادی به فاحشه‌ها احترام می‌گذارد
 فیلم فروشنده، نماینده رسمی جمهوری اسلامی ایران جهت شركت در مراسم اسكار فیلم‌های خارجی شد.

فروشنده فیلم اصغر فرهادی، كسی كه به فاحشه‌ها احترام می‌گذارد و از «درباره الی» به این سو تمامی آثارش با موضوع تجاوز و فحشا ساخته شده، نماینده رسمی سینمای ایران در مراسم اسكار می‌شود! گویی كه در این ۳۷ سال در تهران و ایران هیچ اتفاقی جز جولان روسپیان و دور دور اتومبیل‌های آنچنانی بچه‌ه ای لاابالی و بی‌قید و بند پولدار، نیفتاده است.
دست شما درد نكند جناب آقای ایوبی! واقعا مانده‌ایم كه این همه زحمات شما و همكاران‌تان را در معاونت سینمایی ارشاد چگونه جبران نماییم! فروشنده‌ها و لانتوری‌ها باید اكران شوند و راهی كن و اسكار گردند تا تصویری كه جهانیان از مردم ایران دریافت می كنند، مردمی مریض و روانی كه با انواع و اقسام معضلات جنسی روبه رو هستند؛ پرخاشگر، فحاش و بی‌فرهنگ!
آن هم در سرزمین حافظ و سعدی و مولانا. انگار نه انگار كه در تمام این سال ها جوانان دانشمند ایرانی در پژوهشگاه رویان و مراكز هسته‌ای با غیرت مثال زدنی خود كارهایی كرده‌اند كارستان. در فیلم لانتوری به سلامتی مریم عرق خورده می‌شود به سبك فیلم‌های مستهجن مثلا فارسی رژیم فاسد شاهنشاهی. پس غمت مباد

روزنامه رسالت