Saturday, September 24, 2016

مشاور ارشد دادستان کل کشور: اعدام‌های دهه ۶۰ از معجزات ولی فقیه بودجامعه  قضایی - میزان نوشت: مشاور دادستان کل کشور ابهاماتی که در اذهان عمومی پس از انتشار این فایل 40 دقیقه‌ای، ایجاد شده بود را پاسخ داد.
بر آن شدیم تا در گفت‌وگو با حجت الاسلام و المسلمین محمدابراهیم نکونام مشاور ارشد دادستان کل کشور که وجود منافقین را از نزدیک لمس کرده بود، زوایای پنهان جنایات اعضای این گروهک را به تصویر بکشیم.

به عنوان سئوال به اقدامات و ترورهایی که منافقین در سال‌های اول انقلاب در سطح شهرها انجام می‌دادند، اشاره کنید. حال و هوای کشور در آن روزها چگونه بود؟ و منافقین چه اقداماتی را در کشور انجام می‌دادند؟

جنایات منافقین بر کسی پوشیده نیست، آمار هموطنان ما که توسط منافقین به شهادت رسیدند تقریبا نزدیک 20 هزار نفر است، البته این آمار علاوه بر افرادی است که به فیض جانبازی نائل شدند. علاوه براین شخصیت‌های به نام کشور مثل شهید قاضی طباطبایی در تبریز، شهید مدنی، شهید صدوقی، شهید دستغیب و آیت الله قدوسی توسط منافقین شهید شدند و بعد هم قضایای هفتم تیر و شهادت دو تن از بزگوراران از دستگاه قضایی و تعدادی از نمایندگان مجلس اتفاق افتاد و بعد هم شهادت شهید رجایی و شهید باهنر. این‌ها جنایاتی بود که منافقین رقم زده بودند و نزدیک بیست هزار انسان بی گناه را به شهادت رساندند.

یک شبهه‌ای که در آن زمان و این روزها مطرح شده بود این بود که حکم این افراد که به قتل و غارت دست می‌زدند، محاربه نبوده است، نظر شما در این زمینه چیست؟

کلیسای ایران سریع ترین رشد مسیحیت را در جهان داردخیرگزاری صدای مسیحیان ایران
مسیحیان در ایران همواره با آزار و اذیت بی امان روبرو هستند،این کشور تحت حاکمیت آخوندهای شیعه در رتبه نهم سال گذشته سازمان درهای باز (Open Doors)  پرخطر ترین کشورها برای مسیحیان قرار گرفته است برگزاری مراسم مذهبی مسیحی برای مسلمانزادگان ممنوع است،گرویدن مسلمانان به مسیحیت ممنوع میباشد و در صورت مطلع شدن برای آنان حبس های طولانی مدت و شکنجه های روی و جسمی  در نظر گرفته میشود،[طبق قانون ارتداد ترک اسلام برای مرد ها مرگ و برای زنان حبس عبد در نظر گرفه شده است  ،اما با اینحال تنها یک کشیش که از اسلام خارج و به مسیحی گرویده بود حکم اعدامش به صورت رسمی اجرا شد.]

طبق آمار بدست آمده سال گذشته بیش از ۱۰۰  مسیحی در ایران دستگیر شدند،که مورد شکنجه و آزار و اذیت قرار گرفتند.

اما نکته مهم اینجاست که با اینهمه آزار و اذیت و شکنجه کلیسا در ایران همچنان رشد میکند و زنده است.

سال ۲۰۱۵ سازمان میشیونری جهانی اعلام کرد ایران با ۱۹.۶% رشد،بیشترین رشد کلیسا و مسیحیت انجیلی را در جهان به خود اختصاص داده است.