Tuesday, September 6, 2016

ایرانیان مسلمان نیستند و دشمن اهل تسنن هستندشیخ عبدالعزیز الشیخ، مفتی اعظم عربستان سعودی در پاسخ به انتقاد آیت الله علی خامنه ای، رهبر دینی ایران اظهار داشت ایرانیان "دشمن مسلمانان بویژه اهل تسنن" هستند.

خامنه ای روز دوشنبه به خاطر چگونگی سازماندهی سفر حج از عربستان به شدت انتقاد کرده و ضرورت تجدید نظر در سیستم اداره اماکن مقدس مسلمانان را خاطرنشان ساخت. مفتی اعظم عربستان در مصاحبه تلفنی با روزنامه سعودی "مکه" اعلام کرد حملات خامنه ای به ریاض در رابطه با مناسک حج تعجب آور نیست. شیخ عبدالعزیز الشیخ گفت:" ما باید درک کنیم که این افراد مسلمان نیستند. آنها اخلاف زردشتیان هستند و خصومت آنها نسبت به مسلمان مخصوصا سنی ها یک قضیه قدیمی و دیرینه است". اخیرا عربستان و ایران در رابطه با آغاز مناسک حج در مکه ومدینه در این هفته اتهامات زیادی را به یکدیگر وارد می سازند.

خبرگزاری اسپونتیکایران:درخواست قطع دست برای چهار آفتابه دزد برای لاپوشانی دزدی های میلیاردیایران:درخواست قطع دست برای چهار متهم به سرقت
 بازپرس شعبه٢٠٣ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد برای دو متهم سرقت،در این شهر و همچنین دادستان تهران برای دو متهم سرقت در پرونده ای دیگر  درخواست مجازات قطع دست  را از دادگاه درخواست کرده اند.

به نقل پایگاه های خبری داخل ایران کیفرخواست قطع دست دو سارق متهم به «سرقت سریالی کامپیوتر خودرو» در تاریخ ٣١مرداد امسال ازسوی قاضی مهدی ترابیان، بازپرس شعبه٢٠٣ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد صادر و به دادگاه ارسال شده است.

در تهران نیز، دادستان خواستار قطع دست برای دو متهم به «سرقت میلیاردی» شد.پرونده این دو متهم روز گذشته شنبه ۱۳ شهریور ماه در حالی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد که با توجه به «تعدد جرم» از سوی متهمان، دادستان برای آنها درخواست قطع دست را مطرح کرد.

رهبر فیلیپین اوباما را حرامزاده خوانددیدار اوباما و رئیس‌جمهوری فیلیپین پس از ناسزاگویی رهبر فیلیپین لغو شد

دوترته در حال سخنرانی در مانیل کاخ سفید آمریکا از لغو دیدار باراک اوباما، رئیس‌جمهوری ایالات متحده، و رودریگو دوترته، رئیس‌جمهوری فیلیپین، خبر داده‌است.

دوترته گفته آمریکا نمی‌تواند در مورد کشتار فراقانونی فروشندگان مواد مخدر در آن کشور نظر بدهد و باراک اوباما «حرامزاده» است.

به گزارش رسانه‌های ایالات متحده، مقام‌های رسمی کاخ سفید آمریکا، گفته بودند آقای اوباما قصد داشت در جریان دیدار با همتای فیلیپینی خود، به وضعیت فعلی مقابله با فروشندگان مواد مخدر و قتل فراقانونی آن‌ها بپردازد.

بازیکن تیم بانوان مرد بودورود ناشیانه عادل فردوسی پور به پرونده تعطیلی تیم بانوان ملوان در برنامه 90، حساسیت ها را نسبت به فوتبال بانوان بیشتر کرد. تهیه کننده و مجری برنامه 90 که انگار در جریان مشکلات ورزش بانوان و گزارش های پشت پرده فوتبال بانوان نبود، بی خبر از همه جا و خیلی احساسی به ماجرا ورود کرد و باعث تشدید حساسیت ها شد.
دقیقا از فردای شبی که فردوسی پور گزارشی از تمرینات تیم منحل شده بانوان ملوان پخش کرد، آنهایی که از مشکلات پشت پرده فوتبال بانوان خبر دارند، به تکاپو افتادند تا جامعه را متوجه کنند گزارش عادل غلط بوده است.
برابر با شنیده های ما درست به همین دلیل پرونده های قدیمی فوتبال بانوان نظیر شایعه حضور دوجنسه ها در برخی تیم های بانوان و شایعه همجنس خواهی دو بازیکن سرشناس تیم ملی بانوان دوباره بر سر زبان ها افتاده است.

اما در این میان حالا خبر جدیدتری به گوش می رسد. خبر می رسد چندی پیش در اردوی یک تیم فوتبال بانوان، بازیکنی نوشیدنی الکلی می خورد و در مصرف الکل به حدی زیاده روی می کند که از خود بیخود می شود و وقتی او را به اتاقش برمی گردانند، طرف دست به کاری می زند که معلوم می شود اصلا زن نیست!

هم اتاقی های این بازیکن از طریقه دستشویی رفتن او متوجه می شوند همبازیشان دختر نیست و با جیغ و داد ناگهانی یکی از آنها بقیه هم متوجه این موضوع می شوند! گزارش این واقعه به گوش مسئولان رسیده است.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ