Saturday, August 27, 2016

رابطه غیر اخلاقی و همزمان شاهزاده قطری با ۷مرد رابطه غیر اخلاقی و همزمان شاهزاده قطری با ۷مرد
مقامات بریتانیا سعی کردند وی را به خودفروشی و روسپیگری متهم کنند ولی او در پاسخ اعلام کرد که خودفروشی نکرده و برعکس، خودش به آن مردان هرزه پول پرداخت کرده بوده است. سایت نشریه "shiitenews.org" به نقل از روزنامه "Financial Times" می نویسد که پلیس مبارزه با فساد جنسی شهر لندن در اتاق هتلی در این شهر، متوجه حضور زنی شدند با 3 مرد به صورت همزمان رابطه جنسی برقرار می کرد. این درحالی بود که چهار مرد دیگر نیز در اتاق کناری منتظر نوبت خود برای ورود به این رابطه بوده اند. ماموران پلیس پس از مشاهده کارت شناسایی او در کمال تعجب متوجه شدند که در مقابل آنها، شاهزاده قطری "سالوا" فرزند نخست وزیر این کشور یعنی "حمد بن جاسم بن جبر آل ثانی" قرار دارد. نیروهای پلیس وی را به روسپی گری متهم کردند ولی او اعلام کرد که خودش به این افراد برای برقراری رابطه جنسی با وی پول داده بوده است.

جام جم آنلاین


نگاهی به مراسم شب زفاف در ایران قدیمنگاهی به مراسم شب زفاف در ایران قدیم 

ازدواج در فرهنگ باستانی ایرانی جایگاه مقدس و ویژه ایی داشت و این تقدس تا زمان امروز هم همراه زندگی روزمره ایرانیان بوده است و ادامه داشته است. در این میان شب زفاف که شب دیدار نخستین عروس و داماد بوده است، اهمیت زیادی بین خانواده عروس و داماد داشت به همین خاطر مراسم ویژه ایی برای آن تدارک می دیدند. زمانی که جهیزیهٔ عروس با مقدمات و رسومات فراوان به خانه داماد برده میشد نوبت بردن عروس به خانه بخت میشد.
قبل از اینکه عروس از در خانه بیرون بیاید مادر عروسی یک قرآن به دست میگرفت و دخترش را از زیر قرآن رد میکرد. رسم نبود مادر عروس همراه عروس برود اما خواهرها و خاله ها و ... همراه عروس دست کم تا روز پاتَختی خانهٔ داماد می ماندند. مادر عروس سفارش های بسیاری به دخترش هنگام خروج از خانه میکرد مِنجمله: دخترمن با چادر سفید میرود خانه شوهرتا با کفن سفید بیرون بیاید. همچنین هرچی شوهرت گفت بگو چشم و بالای حرف او حرف نزن. اگر شوهرت دوبامبی زد تو سرت ـ سرت را بلند نکن که چشمت بیفتد توی چشمش که مبادا خجالت بکشد.