Monday, August 1, 2016

شغل پسران احمدی نژاد

آفتاب یزد - گروه سیاسی: پس از آنکه محمود احمدی نژاد از لاک بازخوانی و تبیین اندیشه‌های حضرت امام(ره) که قریب به سه سال در آن فرو رفته بود، بیرون آمد و در کمتر از یک سال مانده به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، دوباره کاپشن بهاری قدیمی اش را به تن کرد و در مناظره‌ای تمرینی، حسن روحانی و دولتمردانش را در معرض آماج حملات خود قرار داد، گفتگویی از غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران، منتشر شد که پاسخگوی بسیاری از اتهامات احمدی نژاد به دولت حسن روحانی بود. در این گفتگو کرباسچی پای پسران احمدی نژاد را به کارزار دعواهای سیاسی باز کرد و اظهار داشت که: «... باید راجع به حضور پسر آقای احمدی‌نژاد در شستا و معاملات اقتصادی‌شان در کیش اشاره کنیم» بدین ترتیب نام فرزندان احمدی‌نژاد هم در کنار اعضای جنجال‌آفرین خانواده‌های برخی روسای جمهوری ایران قرار گرفت چراکه کرباسچی علامت سوال عریض و طویلی در اذهان ملت شکل داد که پسران محمود دقیقا به چکاری مشغول هستند؟!

مهدی پرحاشیه

محمود احمدی نژاد دارای سه فرزند به نام های مهدی، فاطمه و علیرضا است که از میان آنها نام مهدی بیش از سایرین در رسانه ها شنیده شده است. مهدی احمدی نژاد داماد رفیق بی کلک و جدایی ناپذیر پدرش است. زندگی کاری او همانند پدر همسرش، اسفندیار رحیم مشایی، حاشیه ساز بوده است. زمانی خبرهایی در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه مهدی در بازرسی نهاد ریاست جمهوری حضوری فعال دارد اما حکمی به نام وی نخورده است. بعد از آن حواشی بسیاری پیرامون محل تحصیلش شکل گرفت. مهدی در دانشگاه صنعتی شریف شعبه کیش به ادامه تحصیل در رشته مهندسی مکانیک پرداخته بود و شایعات فراوانی درباره هزینه تحصیل او و شهریه‌های سربه فلک کشیده تحصیل در کیش و همینطور محل زندگیش در این جزیره ایجاد شده بود. در آن زمان بسیاری اظهار می داشتند که پسر بزرگ احمدی نژاد در یکی از برج های کیش در حال زندگی کردن است. شاید اشاره کرباسچی درباره معاملات اقتصادی یکی از پسران احمدی‌نژاد درکیش ، به مهدی باشد که مدت ها دراین جزیره روزگار گذرانده است.

چگونه بازیگر پورنو به ایران سفر کرد
جنجال سفر مخفیانه یک بازیگر پورنو به ایران

یک بازیگر بریتانیایی فیلم‌های پورنو مخفیانه به ایران سفر کرده است. او خود پس از بازگشت از ایران این موضوع را فاش کرده و برای وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی دردسر ایجاد کرده است. 

 کندی چارمز (Candy Charms)، بازیگر بریتانیایی فیلم‌های پورنو اخیرا فاش ساخته که به ایران سفر کرده است. او در صفحه خود در اینستاگرام نوشته است جز خانواده و دوستان نزدیکش کس دیگری از سفر او به ایران خبر نداشته‌اند.