Saturday, July 9, 2016

وزیر رفاه و تامین اجتماعی دولت نهم: احمدی‌نژاد بانی فتنه ۸۸ و دروغگو و بی‌حیاست
پرویز کاظمی٬ وزیر رفاه و تامین اجتماعی دولت نهم گفته که محمود احمدی‌نژاد بانی اصلی «فتنه ۸۸» و فردی «دروغ گو و بی‌حیاست.»

آقای کاظمی نخستین وزیر جدا شده از کابینه احمدی‌نژاد است که پس از سال‌ها سکوت سخنان تندی علیه رئیس دولت‌های نهم و دهم بیان کرده است.

مهم‌ترین گفته‌های کاظمی:

 مذاکرات هسته‌ای در زمان آقای احمدی‌نژاد آغاز شده بود٬ اما باید توجه داشت طرف مقابل هم تمایل نداشت این کار را با آقای احمدی‌نژاد به نتیجه برساند و این یک واقعیت است.

 احمدی‌نژاد قدرت، رسانه و مطرح شدن را دوست دارد٬ اما شاید اقبال عمومی را برای حضور در عرصه نداشته باشد. من توصیه می‌کنم شورای نگهبان تاییدش نکند تا همه راحت باشند.

 قبل از مناظره‌ها به میرحسن موسوی پیام دادم که احمدی‌نژاد دروغ گو و بی‌حیا است. هر دوی این اتفاق‌ها افتاد. هم دروغ گویی هم بی‌حیایی. اما چرا شورای نگهبان با این مسئله برخورد نکرد؟

 اگر دقت کنیم می‌بینیم او (احمدی‌نژاد) هیچ وقت و هیچ جا از فتنه صحبت نکرده و نمی‌کند چون خودش باعث و بانی فتنه ۸۸ بود.

 پیش از برگزاری انتخابات سال ۱۳۸۸ علی لاریجانی به من گفته که «نمی‌دانم این احمدی‌نژاد چه پدیده‌ای است که نمی‌توانیم کنترلش کنیم

دیگربان


متن کامل سخنان مریم رجوی در گردهمایی مجاهدین خلق در پاریسبه گزارش خبرگزاری‌ها دهها هزار نفر از ایرانیان خواهان سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی و نمایندگان احزاب سیاسی از کشورهای مختلف جهان در این گردهمایی بزرگ شرکت می کنند
مریم رجوی  :

دوستان گرامی!
به همه شما سلام می‌کنم. در مقابل اعتمادی که به من ابراز می‌کنید، کلامی که شایسته باشد، پیدا نمی‌کنم، جز این‌که خاضعانه سر فرود بیاورم، و بگویم که احساسات شما یادآور تعهد بزرگی است که بر شانه‌های من گذاشته‌اید. این، نگرانی شب و روز من است که در برابر شما، در برابر مردم ایران و در پیشگاه تاریخ و خدای بزرگ در ایفای این مسئولیت روسفید باشم.

من آمده‌ام سخن آن‌هایی را بگویم که شنیده نشده‌اند، اما نیروی تعیین‌کننده ایران‌اند. سخن آن‌هایی که سرکوب شده‌اند، اما عزم‌شان برای آزادی، ایران را دگرگون خواهد کرد. در این کار پشتگرمی من به ‌عزم و ایمان شماست، می‌خواهم بدانید که به تک‌تک شما تکیه دارم و به‌ همه شما نیازمندم.

هردو جناح رژیم در برابر یک جامعه عمیقاً ناراضی شکست خورده‌اند

خواهرم را کشتم چون انحراف اخلاقی داشت ظهر روز چهارشنبه گذشته، مردی از طریق تلفن همراه با پلیس 110 سرخس تماس گرفت و در حالی که سعی می کرد لرزش صدایش را پنهان کند، آدرسی را در خیابان چمران مشهد به پلیس اعلام کرد و گفت: قتلی در آن منزل مسکونی رخ داده است.

وی در پاسخ به سوال مأمور انتظامی که خود را معرفی کنید، گفت: بعداً خودم را معرفی می کنم و تماس قطع شد.

با توجه به اهمیت و حساسیت خبر بلافاصله مأموران انتظامی ماجرای تماس مشکوک را به نیروهای انتظامی مشهد اعلام کردند و بدین ترتیب با تأیید درستی خبر، کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در کنار قاضی شعبه 217 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد وارد عمل شدند.