Tuesday, June 28, 2016

اولین عکس از جلاد مطبوعات در ایران او هیچگاه جلوی دوربین عکاسان قرار نمی گیرد 

پشت پرده توقیف روزنامه قانون: جلاد این روزهای مطبوعات کیست؟
امیر قطبی در ابتدا به عنوان عامل اصلی نهادهای امنیتی وارد دستگاه قضایی شد و به سمت سرپرستی دادسرای فرهنگ و رسانه منصوب شد. پرونده‌سازی برای مدیران مسوول، روزنامه نگاران، عکاسان و دیگر فعالان رسانه با هدف توقیف روزنامه ها، اصلی ترین دلیل حضور وی در این پست مهم قضایی است.

قطبی متولد شهرستان مرزن آباد استان مازندران است. از آنجا که رابطه بسیار خوبی با رییس قوه قضاییه دارد، در سودای دادستانی تهران به سر می برد و از سال ۹۳ فعالیت هایی را برای رسیدن به پست دادستانی تهران آغاز کرده است. او امیدوار است پس از جعفری دولت آبادی به این سمت مهم قضایی دست یابد.
از آنجا که قطبی قصد دارد راه سعید مرتضوی را ادامه دهد اما برخلاف وی به یک مهره سوخته تبدیل نشود، هیچگاه جلوی دوربین عکاسان قرار نمی گیرد و تاکنون هیچ عکسی از وی منتشر نشده است. سحام در این گزارش برای اولین بار عکس جلاد این روزهای مطبوعات را منتشر کرده است.

در دوره ریاست قطبی بر دادسرای فرهنگ و رسانه روزنامه هایی چون آسمان، شرق، اعتماد، مردم امروز، بهار، قانون و … همچنین سایت های خبری از جمله انتخاب، جماران، انصاف نیوز و … طعم توقیف و فیلترشدن را چشیده اند.

او در دوره جدید مسوولیتش پرونده سازی برای ورزشکاران، هنرمندان، اهالی موسیقی و… را نیز انجام می دهد تا فشار نهادهای امنیتی علاوه بر رسانه ها، بر دیگر اقشار مطرح جامعه نیز وارد شود
سحام نیوز

کاوه جوانمرد" از فرماندهان حزب دموکرات کشته شدکشته شدن دستکم ۱۴ نفر در تازه‌ترین درگیری سپاه و حزب دموکرات کردستان ایران 
سپاه: انهدام کامل گروه "ضدانقلاب" در غرب کشور /"کاوه جوانمرد" از فرماندهان گروه کشته شد
کاوه جوانمرد
سپاه نیوز : فرمانده نیروی زمینی سپاه از کشته شدن "کاوه جوانمرد" (از اعضای کمیته مرکزی حزب دمکرات کوردستان ایران) در آخرین عملیات نیروهای سپاه در غرب کشور خبر داد.

سردار سرتیپ پاسدارمحمد پاکپور با اشاره به انهدام گروه 11 نفره افراد مسلح وابسته به |ضدانقلاب" در عملیات سپاه در کردستان اظهار داشت: عملیات تعقیب و درگیری با این اشرار مسلح  از 3 روز پیش در منطقه سروآباد آغاز و تا ظهر دیروز ادامه داشت.

وی افزود: در این عملیات تمامی 11 نفر این گروه کشته شدند و سلاح، مهمات و اسناد و مدارکی نیز از این گروه به‌دست نیروهای ما افتاد.
****

سه تن از به هلاکت رسیدگان سپاه پاسداران رژیم در قروه دفن شدند

میدیا کردستان : امروز سه‌شنبه هشتم تیرماه، سه تن از به هلاکت رسیدگان سپاه تروریستی پاسداران که در سروآباد به هلاکت رسیده بودند، با حضور مسئولان رژیم در قروه دفن شدند.

هویت این به هلاکت رسیدگان قروه علی پویا، کامران حسین‌پور، جواد کاکه‌جانی اعلام شده است.

طی چهار روز درگیری نیروهای سپاه تروریستی پاسداران با پیشمرگه‌های حزب دمکرات کردستان ایران در سروآباد، ده‌ها تن از نیروهای تروریستی سپاه پاسداران به هلاکت رسیده‌اند.