Thursday, June 16, 2016

3 پسر پولدار مادر معلول را سر راه گذاشتند

پیرزن روی صندلی چرخدار فرسوده‌اش نشسته، چادر سیاهش را روی صورتش کشیده، ساکت و آرام، در میان دست‌های چروک خورده‌اش جعبه‌ای قرار دارد و رهگذرانی که هر از چند گاهی سکه‌ای در آن می‌اندازند.

روی پاهای پیرزن کیسه‌ای قرار دارد، پیرزن به‌عابری که سکه‌ای درون جعبه می‌اندازد نهیب می‌زند من گدا نیستم، اسکاچ می‌فروشم، اگه راست می‌گی ازم اسکاچ بخر. زن جوان عذرخواهی کرده و تقاضای اسکاچ می‌کند پیرزن دست در کیسه می‌کند و اسکاچی در اختیار زن قرار می‌دهد و پولش را درون جعبه می‌اندازد.

به پیرزن نزدیک می‌شوم، اسکاچ‌های رنگی با نخ‌های رنگارنگ که به‌وسیله  دست بافته شده‌اند، این اسکاچ‌ها رو خودتون بافته‌اید؟
چادرش را کنار می‌زند، پیرزنی است سفید رو که روزگار خطوط متعددی را در چهره‌اش نمایان کرده با چشمان کم‌فروغش نگاهم می‌کند، بله.

درگیری خونین میان پیشمرگه های کرد و سپاهوبسايت " کوردستان میدیا"  : درگيريها در شهرستان اشنویه در مابین روستاهای "سرگیز و قره‌سقل" در حالى به وقوه پيوسته كه یکی از تیم‌های پیشمرگه كه در میان مردم درحال انجام فعالیت‌های تشکیلاتی و سیاسی بودند، مورد هجوم نیروهای سپاه قرار گرفته و درگیری شدیدی میان دو طرف روی داده است.
شمار تلفات نیروهای سپاه درحال افزایش و کشته‌ها و زخمی‌شدگان این درگیری به بیمارستان اشنویه انتقال داده شده و رفت و آمد شهروندان به بیمارستان را ممنوع اعلام شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر "سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور" فرمانده نیروی زمینی سپاه هم گفت نیروی های اطلاعاتی و عملیاتی قرارگاه حمزه سیدالشهدا به دو "دو تیم تروریستی وابسته به گروهک های ضد انقلاب که برای خرابکاری و انجام اقدامات تروریستی قصد عبور از منطقه مرزی اشنویه به داخل کشور را داشتند" حمله کردند و آنها را کشتند.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس هشتم: احمدی‌نژاد با ۱۴۰۰‌ میلیارد‌دلار چه‌کرد
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس هشتم: احمدی‌نژاد با ۱۴۰۰‌ میلیارد‌دلار چه‌کرد؟/ماجرای "سی‌دی قرمز" چه‌بود؟
سخنان جنجانی سیدفاضل موسوی، عضو کمیسیون اصل 90 مجلس هشتم درباره علت عدم رسیدگی به پرونده‌های قضایی احمدی‌نژاد که گفت دسترسی او به پرونده‌های وزارت اطلاعات مانعی برای بررسی تخلفاتش است، سبب شد تا روزنامه قانون به سراغ وی برود و از جزئیات ماجرا بپرسد.

وی با اعتقاد کامل به سخنانش گفت: مدارک در کمیسیون اصل 90موجود است.

به گزارش روزنامه قانون، مشروح گفت‌وگو با سید‌فاضل موسوی را در زیر می‌خوانید:

اظهاراتی که در رابطه با احمدی‌نژاد و اسناد وزارت‌اطلاعات بیان‌کردید، صحت داشت؟