Sunday, June 12, 2016

آیت الله علوی بروجردی بعد از دفاع حقوق بهائیان و افتخار به منشور کوروش، وادار به ارائه توضیح شد
آیت الله علوی بروجردی بعد از دفاع حقوق بهائیان و افتخار به منشور کوروش، وادار به ارائه توضیح شد
 آیت الله محمدجواد علوی بروجردی، از روحانیان بلندپایه قم و نوه آیت الله بروجردی، پس از آنکه اعلام کرد بهائیان "براساس مبانی خودِ اسلام هم شهروند هستند و حقوقی دارند و ما حق کشتن و حبس آنان را به جرم عقیده نداریم"، مجبور شد با انتشار اطلاعیه ای درباره تاکیدش بر حق شهروندی بهائیان توضیحاتی ارائه کند.

زن هلندی «قربانی تجاوز» به اتهام «زنا» در قطر زندانی شد

زن هلندی «قربانی تجاوز» به اتهام «زنا» در قطر زندانی شد
. این زن گفته است، روز ۱۵ مارس زمانی که او و دوستش در قسمت بار یک هتل در شهر دوحه بوده‌اند، شخصی "به نوشیدنی او چیزی اضافه کرده" و همین موجب شده تا حافظه‌اش مخدوش شده و حالش بد شود


یک زن ۲۲ ساله هلندی سه ماه پیش نزد پلیس دوحه رفته و گزارش کرد که به او تجاوز شده است. این زن به اتهام "زنا" توسط پلیس بازداشت شد. سفارت هلند و وزارت خارجه هلند رسما این خبر را تأیید کرده‌اند.
کیل یک زن هلندی در قطر گفته است که موکل او در این کشور تحت بازداشت است. این زن ۲۲ ساله ماه مارس امسال به پلیس قطر مراجعه و ادعا کرده بود که مورد تجاوز قرار گرفته است. سفارت هلند نیز بازداشت این زن را تأیید کرده و گفته است که جلسه دادگاه او روز دوشنبه (۱۳ ژوئن/ ۲۴ خرداد) در شهر دوحه برگزار خواهد شد.

خوراکی هایی برای تناسب اندام
چاقی و اضافه وزن یکی از مهمترین دغدغه های افراد است و هر کسی دوست دارد که اندامی متناسب و زیبا داشته باشد… 

اکنون با خوراکی هایی آشنا شوید که هم خوشمزه اند و هم به تناسب اندام کمک می کنند.
انار 

محققان دریاقتند این میوه میزان اسیدهای چرب در خون (NEFA) را کاهش می‌دهد.مطالعات قبلی نشان داده بود میزان NEFA به ذخیره چربی زیادی در اطراف شکم بستگی دارد، علاوه بر این‌که آب انار خاصیت درمانی برای سرطان و بیمار قلبی دارد، در آب کردن چربی دور شکم نیز موثر است. محققان دریاقتند آب انار میزان اسیدهای چرب در خون (NEFA) را کاهش می‌دهد. 

مطالعات قبلی نشان داده بود میزان NEFA به ذخیره چربی زیادی در اطراف شکم بستگی دارد. همچنین میزان زیاد NEFA خطر بیماری قلبی و دیابت نوع دوم را افزایش می‌دهد. در این تحقیق افراد داوطلب روزانه به مدت ۴ هفته آب انار خوردند. در پایان یک ماه، میزان NEFA بدن این افراد کاهش یافته بود. این موضوع سبب می‌شود که چربی ذخیره شده در اطراف شکم نیز کاهش یابد.علاوه بر آن، فشارخون این افراد نیز کاهش پیدا کرده بود. کم شدن فشارخون کاهش خطر بیماری قلبی، سکته و بیماری کلیوی را نیز به دنبال دارد.