Friday, May 13, 2016

مسیحی شدن نخستین مسلمانی که به لقب «دختر شایسته آمریکا» رسید
شش سال پس از آن‌که نامش به عنوان نخستین دختر مسلمان دست‌یافته به لقب «دختر شایسته آمریکا» درخشید، اخیرا خبری منتشر شد مبنی بر این‌که ریما فقیه، دختر آمریکایی لبنانی الاصل، به دین مسیحیت گرویده و قرار است ۲۶ اردیبهشت جاری توسط پطر مارونی‌های لبنان، به ازدواج نامزدش در آید.

 ریما فقیه در مصاحبه با روزنامه هافینگتن پست گفته است که این تصمیم را پس از نامزدی با وسیم صلیبی، تهیه کننده آمریکایی لبنانی الاصل گرفته است.

مصطفی بدرالدین یکی از مخوف ترین تروریست های رژیم ایران، فرمانده نظامی حزب الله و قاتل مردم سوریه کشته شد
حسن داعی، 13 ماه مه 2016
مصطفی بدر الدین معروف به ذوالفقار، یکی از مخوف ترین تروریست های رژیم ایران در سه دهه گذشته است. وی در 1961 در بیروت متولد شد و همراه عماد مغنیه، که دوست نزدیک و برادر همسرش بود، به سازمان فلسطینی الفتح پیوست. در سال 1982 با تشکیل حزب الله توسط سپاه پاسداران، این دو نفر نیز به این سازمان پیوستند و رهبری نظامی آن را به دست گرفتند.

مغنیه فرمانده عملیات نظامی حزب الله شد و بدرالدین که مهارت ویژه ای در ساخت بمب داشت، در کنار وی قرار گرفت. اولین عملیات آنان در آوریل 1983 علیه سفارت آمریکا بود. رهبری عملیات با مغنیه بود و بمب های بکار رفته نیز دست ساخت بدرالدین بودند. در اکتبر همان سال، مرکز تفنگداران آمریکائی و مرکز سربازان فرانسوی مورد حمله تروریستی حزب الله قرار گرفت که صدها کشته و مجروح داشت. فرمانده عملیات مغنیه و سازنده بمب بدرالدین بود.

اتهام تازه در مورد «حمایت» مقامات سعودی از حمله یازده سپتامبر
اتهام تازه در مورد «حمایت» مقامات سعودی از حمله یازده سپتامبر
در تازه‌ترین اتهام علیه عربستان سعودی در ارتباط با پرونده حملات ۱۱ سپتامبر، یک عضو کمیسیون کنگره آمریکا برای بررسی این حادثه از «شواهد روشن» درباره مشارکت افراد وابسته به حکومت سعودی سخن گفت.

به گزارش روزنامه بریتانیایی گاردین در روز پنج‌شنبه، ۲۳ اردیبهشت، جان اف لیمن، عضو جمهوری‌خواه و سابق کمیسیون کنگره درباره یازده سپتامبر، در مصاحبه‌ای از «شواهد روشنی» گفته است مبنی بر این که افرادی از حکومت عربستان سعودی جزئی از شبکه حامیان هواپیماربایان در روز ۱۱ سپتامبر بوده‌اند.