Wednesday, May 11, 2016

زهره طیب زاده حسن روحانی را بی حیا نامید
زهره طیب زاده حسن روحانی را بی حیا نامید
زهره طیب ‌زاده عضو مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان روحانی در باره آموزش زبان انگلیسی گفت: اگر آقای روحانی می‌خواهد دوره ریاست جمهوری‌اش تا انتهای این دوره ادامه پیدا کند به صلاح ایشان نیست که در مقابل نظرات ولی‌فقیه، هماورد طلبی کند؛ ظاهرا آقای روحانی مصالح نظام را نمی‌ داند.

وی که با خبرگزاری بسیج مصاحبه می‌کرد به روحانی هشدار داد و گفت: سنتی که آقای روحانی در پیش گرفته است فرجام خوبی برای ایشان و آینده نظام و انقلاب نخواهد داشت.

طیب ‌زاده گفت: تقابل گفته‌های رئیس‌جمهور با رهبر انقلاب بازی خطرناکی است و صرفا با بحث زبان انگلیسی تمام نمی‌شود؛ آقای روحانی روندی را شروع کرده است که مدام فرموده‌های رهبری را بدون فوت وقت مورد نقد قرار می‌دهد، این در حالی است که در همه اظهارات آقای روحانی، خیلی تشریفاتی از رهبری نام می‌برد اما عملاً با فرمایشات حضرت آقا در تقابل هستند.

وی روحانی را بی‌حیا نامید و افزود: آقای روحانی باید در نظر داشته باشد، که ایستادن در مقابل شورای نگهبان و خط انقلاب چیری نیست که مردم در مقابل آن سکوت کنند و اگر الآن مردم در مقابل این بی‌حیایی‌ها سکوت کرده‌اند به‌خاطر آبروی نظام است.

وی گفت: اگر آقای روحانی این روند را ادامه دهد برای انتخابات آینده ایشان مثبت نخواهد بود. آقای روحانی با این شیوه‌ای که در پیش گرفته است باید نگران تأیید صلاحیت خودش برای انتخابات آینده باشد.

پدری که از فرزندش در فروش مواد مخدر استفاده میکرد دستگیر شدقاچاقچی مواد افیونی شگرد عجیبی داشت. این مرد برای اینکه در صورت مواجه شدن با گشت‌های پلیس ردی از خود بر جای نگذارد، پسر بچه خردسال خود را به‌عنوان حمل‌کننده مواد افیونی مورد استفاده قرار می‌داد.

کشف راز اقدام خلافکارانه این مرد به دنبال دریافت گزارش‌هایی از سوی ساکنان محلات مختلف شهر از سوی پلیس فاش شد.  وقتی مأموران پلیس رامسر در جریان اقدام‌های خلاف این مرد قرار گرفتند به‌صورت نامحسوس حرکات و رفتار او را تحت نظر قرار دادند.

این مرد جوان هنگامی که سوار بر خودروی خود به انتظار مشتریانش بود از سوی پلیس مورد بازجویی قرار گرفت اما بعد از تجسس‌های دقیق هیچ مدرکی درباره اقدام‌های او به دست نیامد.  نیروهای پلیس که اطمینان داشتند این مرد قاچاقچی در کار فروش مواد مخدر فعالیت دارد، به گشتزنی و تحقیق در خیابان‌های اطراف محل توقف او پرداخته و سرانجام به پسربچه‌ای که کوله پشتی‌ای بر دوش، حاشیه خیابانی چند صدمتر دورتر از مکان بازداشت مرد قاچاقچی ایستاده بود مظنون شده و او را مورد بازرسی قرار دادند.  در جریان بازرسی از کوله پشتی این پسر بچه مقدار 2 کیلو و 500 گرم تریاک و یک کیلوگرم حشیش که به طور ماهرانه‌ای جاسازی شده بود به دست آمد.

سرهنگ عزیزالله قربانی فرمانده پلیس رامسر در این باره به خبرنگار ما گفت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر قاچاق موادمخدر، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت. با انجام کارهای اطلاعاتی، این فرد شناسایی شد. اطلاعات به دست آمده حکایت از آن داشت که او از مدت‌ها پیش از تهران به مقصد رامسر اقدام به حمل و توزیع مواد مخدر می‌کرد.  وقتی در بازدید از خودروی متهم چیزی به دست نیامد، پسر بچه او که خردسال بوده و دو کیلومتر پایین‌تر از محل بازداشت پدرش در یکی از خیابان‌های اطراف پنهان شده بود شناسایی شد و مورد بازرسی قرار گرفت. در این بازرسی‌ها از کوله پشتی او مقدار دو کیلو و 500 گرم مواد مخدر از نوع تریاک و یک کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف شد.  بر اساس اعلام پلیس، شیوه و شگرد‌های این مرد این بوده که با پسر بچه خردسال خود اقدام به حمل مواد مخدر می‌کرد بدین صورت که بچه را در حالی که کوله پشتی حامل مواد مخدر روی دوشش بود در یکی از خیابان‌های اطراف و با پای پیاده اقدام به توزیع آن می‌کرد