Tuesday, May 10, 2016

نفوذ تروریست های وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی در میان ایرانیان خارج از کشور
نفوذ تروریست های وزارت  اطلاعات جمهوری اسلامی در میان ایرانیان خارج از کشور

یکی از اعضای سابق وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی که به تازگی در اروپا پناهنده شده،پرده از نفوذ و فعالیت وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی در میان ایرانیان خارج از کشور برداشته است. او می‌گوید کار جذب ایرانیان خارج از کشور توسط وزارت اطلاعات از طریق واحدهای مربوط به سفارتخانه ها در هر کشور انجام می‌شود و فقط در آمریکا این کار به عهده افراد مشخصی است، پس از آنکه فرد شناسایی شد بسته به اینکه به ایران رفت و آمد داشته باشد یا خیر کارها تنظیم می‌شود.

شاهزاده رضا پهلوی جایزه حقوق بشری خود را به ایرانیان شجاعی پیشکش کرد که برای رسیدن به آزادی پیکار می‌کنندشاهزاده رضا پهلوی جایزه حقوق بشری خود را به ایرانیان شجاعی پیشکش کرد که برای رسیدن به آزادی پیکار می‌کنند
شاهزاده رضا پهلوی جایزه‌ای یادبود هولوکاست برای دفاع از حقوق بشر را که 5 شنبه گذشته (5 می 2016) در چهارمین دوره مراسم سالانه ارزشهای جهانی جامعه یهود دریافت کرده بود به ایرانیان شجاعی پیشکش کرد که جان خود را در راه آزادی از دست داده‌اند، یا همچنان برای رسیدن به آزادی، پیکار می‌کنند. اهدای این جایزه واکنش‌های مختلفی را در میان رسانه‌های فارسی زبان برانگیخته بود.

12 ماده غذایی که 300 برابر بیشتر از پرتقال ویتامین C دارندمطالعات نشان داده است بر‌خلاف باور بسیاری از افراد که پرتقال را تنها منبع غنی از ویتامین C‌ می‌دانند، مواد غذایی وجود دارند که 300 درصد بیشتر از پرتقال حاوی ویتامین C هستند. 
به گزارش برنا، ویتامینC از جمله ویتامین‌هایی است که همه افراد برای ادامه زندگی به آن نیاز دارند. این ویتامین فواید بسیاری از جمله کمک به رشد و ترمیم بافت‌ها و استخوان‌ها، درمان زخم‌ها و همچنین درمان سرماخوردگی، سرطان، آسم و سکته مغزی، اختلالات قلبی عروقی، آب مروارید و کلسترل بالا را دارد. علاوه بر این، ویتامین C به جذب مواد معدنی در بدن کمک می‌کند. 
بهترین شکل مصرف این ویتامین به صورت خام است و پختن یا نگهداری طولانی‌ مدت ممکن است میزان این ویتامین را کاهش دهد. کمبود این ویتامین ارزشمند در بدن موجب کم‌خونی، التهاب و خونریزی لثه، افزایش عفونت‌های قسمت‌های مختلف بدن، به هم خوردن تعادل و سلامتی پوست و مو، کاهش متابولیسم و افزایش وزن و درد و ورم مفاصل می‌شود. 
ویتامین C که ویتامینی محلول در آب است مدت زمان کسالت و بیماری افراد به‌ خصوص بیماری سرماخوردگی و شدت و علائم آن را کاهش می‌دهد. بیشتر افراد بر این باور هستند که پرتقال منبع غنی ویتامین C است در صورتی که پرتقال در مقایسه با میوه‌ها و سبزیجات دیگر مقادیر کمتری از این ویتامین را دارد. 
در اینجا به 12 ماده غذایی اشاره می‌کنیم که سطح ویتامین C آن‌ها بیشتر از پرتقال است: 
فلفل تند، فلفل دلمه‌ای قرمز، فلفل دلمه‌ای سبز، کلم پیچ، کلم بروکلی، پاپایا، توت‌ فرنگی، گل کلم، کلم بروکسل، آناناس، کیوی و انبه از جمله مواد غذایی سرشار از ویتامین C هستند.