Saturday, May 7, 2016

متن نامه و هشدار طلاب حوزه علیمه قم درباره شاخ به شاخ شدن حسن روحانی با آیت الله خامنه ایمتن نامه و هشدار طلاب حوزه علیمه قم درباره شاخ به شاخ شدن حسن روحانی با آیت الله خامنه ای
بسم الله الرحمن الرحیم
و اءخذنا منهم میثاقا غلیظا 
لیسئل الصادقین عن صدقهم  (احزاب /7-8)
خدمت ریاست جمهوری محترم حجت الاسلام روحانی
سلام علیکم
روز چهار شنبه این هفته کاروان تدبیر و امید قرار است به شهر کریمه اهل بیت فاطمه معصومه سلام الله علیها؛ شهر خون و قیام و مرکز حوزه های علمیه سفر دو روزه ای داشته باشد. لذا ما طلبه های حوزه علمیه قم  بر آن شدیم نامه ای دلسوزانه به شما ارسال نماییم.
حجت الاسلام روحانی
شما که خود از یاران حضرت امام و از فرزندان حوزه علمیه قم می باشید به خوبی واقف هستید که دشمنان قسم خورده انقلاب کینه ی غیر قالب وصفی نسبت به شهر قم و علی الخصوص حوزه های علمیه قم دارند چرا که طلاب و فضلای حوزه علمیه همیشه پشتیبان ولایت فقیه و این انقلاب عظیم بوده اند و شاهد این حمایت و پشتیبانی تقدیم هزاران شهید طلبه می باشد که رساله عملیه خود را با خون خود به امضا حضرت ولی عصر عج الله تعالی فرجه الشریف رسانده اند. پس حوزه های علمیه حفظ و حمایت از انقلاب اسلامی را یک از وظایف ضروری خود می داند و در دفاع از ارزش ها و آرمان های آن تا پای جان ایستاده و از این دستاوردها و ارزش ها پاسداری میکند.

هشدار به کسانی که برای ازدواج به ایران سفر می‌کنندهشدار به کسانی که برای ازدواج به ایران سفر می‌کنند
یک مقام بهداشتی در اداره مهاجرت آمریکا می‌گوید انتشار اخبار رسمی از افزایش ضریب ابتلای جامعه ایران به ایدز زنگ خطر جدی برای شهروندان ایرانی‌آمریکایی است که قصد دارند برای ازدواج به کشور اصلی خود سفر کنند.

آمارهای اداره مهاجرت آمریکا نشان می‌دهد که همه ساله گروهی از ایرانیان با ویزای نامزدی به این کشور مهاجرت می‌کنند و همچنین بسیاری از مردان ایرانی‌آمریکایی پس از سفر به کشور اولیه خود در هنگام بازگشت اعلام کرده‌اند که در ایران ازدواج کرده و خواهان اخذ گرین کارت و انجام پروسه معمول برای الحاق همسران خود به آنها در خاک ایالات متحده آمریکا هستند.
این ابراز نگرانی اداره مهاجرت در پی آن مطرح شد که یک مقام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ایران گفته شمار مبتلایان به ویروس ایدز در ایران که تا کنون شناخته شده‌اند به بیش از ۳۱ هزار تن رسیده است و آمار پنهان می‌تواند تا چند برابر این رقم باشد.
پروین افسرکازرونی، رئیس اداره کنترل ایدز، در گفت‌وگو با تلویزیون دولتی ایران اعلام کرده بود که آمار مبتلایان به ایدز به سرعت در حال افزایش است و باید به طور جدی از اپیدمی این بیماری در ایران خصوصا در بین جوانان 18 تا 36 ساله ابراز نگرانی کرد.
خانم کازرونی همچنین گفته است که ۸۵ درصد از مبتلایان به ایدز مرد، و ۱۵ درصد زن هستند.
رئیس اداره کنترل ایدز تصریح کرده است که اقدامات گذشته «ناکافی» بوده و افزایش تعداد مبتلایان و همچنین کاهش سن ابتلا نشانگر این امر است.
با توجه به همین آمار از کسانی که تمایل به ازدواج در ایران دارند درخواست شده تا تمهیدات پزشکی و آزمایش‌های مورد نیاز در چهارچوب رعایت نکات بهداشتی و ایمنی را برای سلامت خود و همسرانی که با آنها در خارج از ایالات متحده آمریکا پیمان زناشویی می‌بندند را انجام داده و این اخطار راجدی بگیرند.
وجود بازار زیر زمینی و غیر قابل کنترل سکس در ایران و شیوع خودفروشی دیگر عاملی است که خصوصا سلامت مردان بدون تعهدی که به ایران سفر می‌کنند را تهدید می‌کند.
پزشکان معتقدند استفاده از امکانات پیشگیری کننده از سرایت بیماری‌های مقاربتی خصوصا در رفتارهای جنسی پر خطر می‌تواند تا حدود زیادی از ابتلا و شیوع بیماری ایدز جلوگیری کند.

منبع ایرانشهر