Wednesday, May 4, 2016

مصباح یزدی: بعضی از مسئولین میگویند زن میتواند برهنه باشدبه گزارش «انتخاب»، مصباح یزدی در دیدار با جمعی از سرداران سپاه پاسداران، گفت
کی دیگر از مسئولینی که هم اکنون یکی از مناصب عالی کشور را در اختیار دارد، صراحتا گفت که می‌خواهیم کشوری مانند لبنان داشته باشیم تا هر کس هرگونه خواست زندگی و رفتار کند؛ کسی که می‌خواهد با چادر بیرون آید، و کسی که می‌خواهد برهنه باشد،‌ آزاد باشد!

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این‌که نباید تسلیم این ناهنجاری شد و باید به فکر اصلاح امور بود، ادامه داد: باید دید مردمی که آن گونه صابر و فداکار بودند، چگونه تربیت شده بودند و مسئولین آن چگونه بودند؛ به عنوان نمونه، مقام معظم رهبری در زمان ریاست جمهوری شان به بنده فرمودند: من تا کنون گوشت گرم نخریده‌ام؛ گوشت خانه ما همان گوشت یخ‌زده‌ کوپنی است که سایر مردم می‌خرند! آیا سیاستمداران امروز ما همین راه را می‌روند، یا با همه تبار خود با هواپیمای اختصاصی به کیش و سوئیس و لوکزامبورگ می‌روند؟!

مصباح یزدی گفت: سایت‌ها و رسانه ها با تبلیغاتشان، فکر جوانان را بمباران می‌کنند تا زندگی به سبک آمریکایی را یک زندگی الگو و ایده‌آل تصور کنند؛ حتی نقاط ضعف مشهود آن را هم توجیه می‌کنند. این گونه القاء می‌کنند که امروز سخنان امام در دنیا خریدار ندارد، و برای پیشرفت راهی جز راهی که سایر کشورها رفته اند، نیست؛ و برای تحقق زندگی آمریکایی، وجود سرمایه‌دارانی مانند سرمایه داران آمریکا لازم است؛ ولو این‌که لازمه آن، فقیر شدن و از بین رفتن عده‌ای باشد، زیرا برای رسیدن به رفاهی که اکثریت جامعه را شامل شود، چاره ای جز این نیست!

دستگیری بازیگران معروف در پارتی شبانه
«هفت بازیگر معروف سینما» در یک «پارتی شبانه» در شمال تهران خبر داد.

به گزارش رادیو فردا، این خبرگزاری روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت به نقل از یک «منبع آگاه» گزارش داد که این هفت بازیگر شب جمعه هفته گذشته در باغی در منطقه سعادت‌آباد بازداشت شده‌اند.

این «منبع آگاه» که نامش فاش نشده٬ همچنین از کشف ۸۰ بطری نوشیدنی الکلی در این «پارتی شبانه» خبر داده است.

بازداشت این افراد در شرایطی صورت گرفته که زندگی خصوصی هنرمندان و ورزشکاران در ایران در ماه‌های اخیر با برخی حاشیه‌ها و شایعه‌ها همراه شده است.