Wednesday, April 13, 2016

یک ایرانی آمریکایی، دومین نام ایرانی در اسناد پاناما بعد از احمدی نژادیک ایرانی آمریکایی، دومین نام ایرانی در اسناد پاناما بعد از احمدی نژاد
ایرانشهر - فرهاد عظیما بازرگان ایرانی آمریکایی ساکن ایالت میسوری جدیدترین نامی است که به نوشته روزنامه زوددویچه در اسناد پاناما مطرح شده است. فرهاد عظیما تاجر و بازرگان ایرانی آمریکایی است که پس از انقلاب ۱۹۷۹، ایران را ترک گفته و در جریان رسوایی ایران گیت نقش داشته است.
روزنامه زود دویچه در آغاز گزارش خود به ماجرای ایران کنترا که به ماجرای مک فارلین و ماجرای ایران گیت هم معروف است پرداخته و نوشته ۳۰ سال پیش در زمان ریاست جمهوری رونالد ریگان در آمریکا واشینگتن از طریق نفوذ ایران تلاش کرد گروگان‌های آمریکایی در لبنان را آزاد کند و در عوض شماری از سلاح‌های مورد نیاز ایران در جنگ با عراق را در اختیار آن کشور قرار دهد.

معجزه ماساژ پا قبل از خوابمعجزه ماساژ پا قبل از خواب
محققان دریافتند ماساژ پا قبل از خواب منجر به از بین رفتن استرس و خستگی تمام بدن می‌شود.

به گزارش ایسنا ، محققان هندی اظهار کردند: زمانی که فرد ماساژ خوب را تجربه می‌کند، احساس خوبی دارد و این عمل منجر به از بین رفتن استرس و خستگی می‌شود.

اکثر افراد زمانی که فرد دیگری آنها را ماساژ می‌دهد، خستگی‌شان رفع می‌شود اما این ماساژ همیشگی نیست و گاهی اتفاق می‌افتد و البته باید به صورت مداوم انجام شود، چرا که برای سلامتی بسیار خوب است و باید تمرین کرد که فرد خودش ماساژ دهد.

ماساژ قبل از خواب پا جایگزین بسیار عالی درمانی است و کمک زیادی به روش‌های درمانی بسیاری می‌کند. هر کدام از قسمت‌های پا را که ماساژ دهید با قسمتی از بدن در ارتباط است و برای سلامتی آن قسمت مفید خواهد بود.

ماساژ پا بر روی اندام‌های بدن مثل سر، مغز، چشم، گوش، سلول‌های عصبی، زانو، کبد، بازو، آرنج، شانه، طحال، مفصل ران، کلیه و حتی اندام‌های داخلی هم تاثیر بسیار مفیدی دارد.